Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıça hemşom naber bebiş:asigim:

topiğin çok güzel hemşocum yavv

baştan başlayıp okumam lazım maske tariflerini özellikle süpersin:lepi:
oyy topraam gelmiş:teytey:
saolasın hemşom sen nasılsınŞenizbeğendiysen ne mutlu bitanem çok sevindim yihuuhihoyyyt:sm_cool:
heh meleğim demek doğru yapmışım çok sivindim o yosun olayını da araştıracam:)))

araştır hörbilistim:jeyyar:kız varya onu memişlerine ve popişine bile sür hatta alınca:kedi:sıkılaştırıyoda:jeyyar:

Lütfen mesaj yazarken öyle ünlemli ve büyük harfli yazmayın. Site kurallarına aykırıdır. uyarı veya ceza alırsınız.

Forum manifestosu aşağıda verdiğim linktedir kendiniz okuyabilirsiniz site kurallarını.

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var/17895-forum-manifestosu.html

Beğenmediğiniz bir kelime varsa siz kullanmayın. Size hakaret eden veya istemediğiniz kelimeleri sıfatları size yazan olursa bize bildirin biz gerekeni yaparız. Onun dışında kimseye Türkçe dersi veremezsiniz site kuralları içinde isteyen istediği şekilde yazar dişinin versiyonlarını.

Konuyu ikili tartışmaya dökerek uzatmayalım güzel topiğimizi de böyle mesajlarla meşgul etmeyelim.

Teşekkürler.

Allahım Allahmı espırı ıceren bır cumle oldugu anlamıyacak kadar duz goruslu at gozluklu ınsanlar var ya boyle terbıye verme olayına gırınce kopuyorum karı degıl mış miş

saannneeee bacım bız kabayız bız koyluyuz bızım buralarda bayana karı avraddddd erkeye heriiffff derler bu bızım kulturumuzde olan kelımelerdır eger turksenız yanııı Turkıyelısenız sızınde kulturunuzde vardır benım kaynanam kocasına hıttap ederken heriiffff der kayınbabam ılgınc gelecek ama annesıne karrııı der cocuklar nenelerınden bahsederken kocakarı derrrler bunlar hakaret ıceren kelımeler degıldır şaşıran şaşırsın kınayan kınasın ve bırakın herkes keyfıne baksın sı terbıyeyı kendı çevrenizde oğretin burada degıl

hem İlarrzuu karısıda konuşmayı ıyı bılır onun agzından karıda avratta lannn da tatlı gelır opuyorumnanaktan

oyy topraam gelmiş:teytey:
saolasın hemşom sen nasılsınŞenizbeğendiysen ne mutlu bitanem çok sevindim yihuuhihoyyyt:sm_cool:

bayıldım fıstıkcım yav ellerine sağlık ne güzel hazırlamışsın topiğini herşey varr :lepi:

hepsini okuyamadım hemşom ama baştan başlayıp not alıcam denicem ve sonucunu yazıcam süppersin :asigim:

anam medusam neler ettin öyleaklinialirimsmile
ne diyimki yeşil gözlüm sende harikasın..işte bu ya:lepi: kk nın bakımlı hatunlarıbayanssulusmile
GÜZEL BAKIMSIZ PÜRÜZSÜZ BİR CİLT,SONRADA MAKYAJ VE SÜS PÜSbayanssulusmile
en güzel güzellik salonu mutfağımızdan geçiyo bunu unutmayın..evimiz bakım yuvamızolumunekankayizsmile

aynen canım

cilt bakımlı olmadıktan sonra makyaj da kötü duruyo

geçen sene bayağı evde bakım hazırlar yapardım bu sene bi üşengeçlik geldi üstüme hazır ürünlere yöneldim bu yüzden :tomato:

yeniden başlıcam sayende herşeyin doğalı en güzeli kesinlikle

Karı değil.Kadın yada bayan ama ASLA karı değil !!!!!!!!

niye bu kadar celallendiniz anlayamadım.

burada karı kelimesini hakaret amaçlı kullanmamış ilarzu. günlük hayatımızda birçoğumuzun ağzından çıkan kelimedir bu

bu çıkışın sebebi nedir merak ettim:eek:lmaz:

Ben bugün saçıma Badi Şop'un Brezilya Fındığı maskesini yapacağım mümkünse :))zemuszemus
Herkeslere selamlar düdük makarnalarııı
hihoyyyt

burda bi tanrıca var:icecream:
ya kızlar ben kokucak diye maske filan yapamıyorum:roflol:
uff dudağımın kenarıda yara oldu zaten:mymeka:
yani sizi takip ediyorum emee icraat yok he bu arada bende solaryum yapcemlülülülülülü

Elime bi dene sözlük ve imla kılavuzu alcem..bakım TDK buralara acan salmış..nooolur noolmaz..
Komposizyon filan da yazıp koyak bi msj..Lisede komposizyondan 9 dan aşşa almazdım..TDK apla iii not verirmi acep bana?

Ne kaden de güzel maskeler yapmış arzuş ööle..Annem öğret bana çeşme başı bıyık alma yöntemini..ipliği çeşmeye geçirip, büküp sooonada bıyıklarımıza mı şeyttiricez kııı..Bipliğin bir ucunu da dişlerimizle mi tutturcaz sanırsam te te büle..

tanrıcam bebetom ben daha yapamadım ama daha önce yaptıgımdan biliyorum caykasıgı koyuyordum
evde mini bozdolabı mevcut onunda buzlugu tıkabasa
:mymeka:
bi boşaltıyım yer acıyımda sütlü ve limonlu yapmayı düşünüyorum bebeim
buarada gün gün bakım işini sevdim hem üşenmeyiz hepberaber yapmaya calısırız kuzumm
olumunekankayizsmile

sabunumm gel beraber alalım o jelden dr.ye yazdırırız fayda edip etmediğinide beraber tartısırız yerimseniben
buarada sabunum seni cok merak ediyorum yaa forumdaki tüm faydalı gördüğün seyleri alıorsun yapıyorsun
acaba nasıl bişeysin gözümde bi afet canlaniyor
:1ninca:

cicim alalım tabii ki lekelere öle bi asabiyim ki . . .

Sabun.. sen bu contractubexi ne için kullanacaksın..50-60 tl ecz.de..yazdırınca hesapla işte kaça geleceğini..bende de var.biraz kullandım..uğraşamadım bıraktım dikiş izi için kullanmıştım..
Cilt lekesi içinse expigment kullan..

ex mi kullansam acaba ya hankısı daha etkili olur ki ?
Akit ?

lan bildiğin hıyar kokuyosun işte ne gülülülülülülülü

yok kız o şeyi diyo hani fred çakmaktaşta uzun boylu deve gibi bişey vardı ya:))))yelek vardı üstünde baygın baygın bakıyodukaydirigubbakcemile3resmini aradımda bulamadım

uygulamadığim şeyi zaten eklemem medusam..milli kobayınızım ben:lepi:
yok anam afet sizlersinizopuyorumnanaktanben kendi halimde sıradan biriyim
yeşil gözlerine vurulduğum evlere hizmet vermiyorum henüz ama güzellik salonu açarsam kk hatunlarına ücretsiz bakım yapçemsempatiksalakcinni
bu arada harikasın ilerleyen günlerde ekliycektim meyveli sodalarıda yapıyorum ben:lepi:yapılabilir mübahtır:nazar:

sabunu bende merak ediyorum:ecrin_bebek:
tamam sevgilim sen bir el at buzdolabınakaydirigubbakcemile5aynen ya bakım yapalım işte beraberce fenamı...yarın saç bakım günü meselahihoyyytbu akşam ne günü olsunboshayallersmile

not kıl mağduresi:roflol:
sevgili mağdure bacı:kahve:
anam bende kollarıma ağda yaparım kaymak gibi seviyorum ama bilekten yukarısına yapma sivilceden korkuyosan..
bak dirseğe kadar ağda yaptır,dirsekten yukarısını tüy sarartıcı ile açyerimsenibençünkü sivilce pazı kızımlarında çıkıyo genelde

amma sükse yapmışsım bayanssulusmile emme hiçte öle afetlikten nasipli sayılmam böcük kafalı bi hatun kişiyim . . .

kuzenn misafirsin biliyorummm öptüm seni ballı lokmamaklinialirimsmilekızlar arzuya el sallayın:a015:

arzugız cangız alkisalkisalkis :1rolleyes: baş baş arzu

ben bıyıklarımı iple aldırıyorum gerçi usturaya vurmam lazım onları ama-tatlicadiarzu-
çok hassas benim cildim heleki bıyık bölgem..o yüzden asla ağda yaptırmam yara oluyo:umursamaz:

bebim lazer nie denemion . . . uygunda artıkın .

Ben bugün saçıma Badi Şop'un Brezilya Fındığı maskesini yapacağım mümkünse :))zemuszemus
Herkeslere selamlar düdük makarnalarııı
hihoyyyt

slm bebim . . .

Sabuncuum..cilt lekeleri için expigment ve acnelyse kullanıyorum..Hazır yaza biraz kalmışken kullan..
Contactubex pürtükler, ameliyat dikiş izleri için filan kullanılıyor.. lekeler için uygunu expigment çiçeğim..

X