Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gunaydın tanrıcam
senın we topık halkının mewlut kandılı mubarek olsun :Saruboceq:Şeniz

gözümün nuru beni de yaz listeye annem

akşam hamam gidecem bi saç maskesi şeettiriver gül tikenim ziyaretçi olarak izliyorum arada gül suratlım dışarıdayım bugün cepten girriyom

pati öldüm kızım sana gülmekten az havuç neyim de yap marul falan :))))

rendelediklerini bi tülbente koy sık bence o zaman olur gül yüzlüm len bi çizgi flm vardı frenkeştayn mı ne vardı yemyeşil suratla kapıyı açma milete katil olursun valla :))) insanın kalpten götütürsün sen gülümmm

o buzcukları da bugün yapacam şeker torbam

hamam için bi yüz masken var mı be kil yapıyorum tüm vücut manyak oluyor pudra sürmüşüm heryerime gidi oluyr senden kesin daa enstantene şeyler mevcuttur şah şehriyarım

gözümün nuru beni de yaz listeye annem

akşam hamam gidecem bi saç maskesi şeettiriver gül tikenim ziyaretçi olarak izliyorum arada gül suratlım dışarıdayım bugün cepten girriyom

pati öldüm kızım sana gülmekten az havuç neyim de yap marul falan :))))

rendelediklerini bi tülbente koy sık bence o zaman olur gül yüzlüm len bi çizgi flm vardı frenkeştayn mı ne vardı yemyeşil suratla kapıyı açma milete katil olursun valla :))) insanın kalpten götütürsün sen gülümmm

o buzcukları da bugün yapacam şeker torbam

hamam için bi yüz masken var mı be kil yapıyorum tüm vücut manyak oluyor pudra sürmüşüm heryerime gidi oluyr senden kesin daa enstantene şeyler mevcuttur şah şehriyarım
kızım bu pati yakında haydari falan yapar gaz verme şuna:roflol::roflol:
bağdat hurmam deniz yosunu maskesi yapabilirsin bak..biraz pahalıdır ama 5 tl lik alsan yeterli..ona süt kat maske yap hatta balda koyabilirsin kile benzer ama kilden daha güzeldir.vaktin varsa aktardan al kuru incirim
senin saçlarına yağ yetmez bacım:))sen en iyisi hatmi çiçeği al kaynat onu 5 dakika sonra son durulama suyu yap,maske istiyosan hakiki zeytinyağı al 5 tl falan marketlerde küçükleri:)onu sür 1 saat sonra yıka bebeğim

Son düzenleme:
dalga geçmeyinn uleeennn :kedi:
valla ilk rende yaptıgımda ben bunu başka bişeye mi kullansam acep diye de geçmedi değil içimden :roflol:
frenkeştayn hee :roflol: koptumm genee ilarzumm

çekirdekleri de eyi gelir belkim gül kokularım opuyorumnanaktan

valla ilk rende yaptıgımda ben bunu başka bişeye mi kullansam acep diye de geçmedi değil içimden :roflol:

Ay salatan hakketen hoş olmuş paticim..fisfisfis
kaydirigubbakcemile3
Kız arzunun dediği frankeştayn değil..Hulk yada Şirek olmalı onlar yeşil renk çünkülüm..

Pati gızım sen salata etmişinnn,fotosunu yemek bölümüne koysaydın yaa yannış yere koymuşun :roflol:

Tanrıçaaa kadınlarkulubunun hatunlarının hepsini bakıma mı sokuyon anacım sempatiksalakcinni

Bi de evine gelek de yüzümüze de sen sürüver olma mı :hulya:

Sen bunların hepsinin kendine uyguluyosan nası bi afetsindir la sennn :nazar:

Çifte kavrulmuş pötübörümmm aklinialirimsmilecokacimcoook

Bide aklıma ne geldiiiii mesela sodayı dondurup suratımıza sürcez ya meyveli soda olsa olumu limon falan belkimm cilde daha iyi gelir :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
tanrıcam bebetom ben daha yapamadım ama daha önce yaptıgımdan biliyorum caykasıgı koyuyordum
evde mini bozdolabı mevcut onunda buzlugu tıkabasa
:mymeka:
bi boşaltıyım yer acıyımda sütlü ve limonlu yapmayı düşünüyorum bebeim
buarada gün gün bakım işini sevdim hem üşenmeyiz hepberaber yapmaya calısırız kuzumm
olumunekankayizsmile

sabunumm gel beraber alalım o jelden dr.ye yazdırırız fayda edip etmediğinide beraber tartısırız yerimseniben
buarada sabunum seni cok merak ediyorum yaa forumdaki tüm faydalı gördüğün seyleri alıorsun yapıyorsun
acaba nasıl bişeysin gözümde bi afet canlaniyor
:1ninca:

Son düzenleme:
tanrıçam ya birazda kıldan tüyden bahsedek aşkım.ben sir ağda yaptırıom bi kollarıma yaptırmadım ama evlencem 4 ay sonra kollarıma da yaptırmam lazım fakat sivilceden korkuyorum canımın işisi napayım ben .not:kıl mağduresi:KK43::KK43:bilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3
Kız arzunun dediği frankeştayn değil..Hulk yada Şirek olmalı onlar yeşil renk çünkülüm..

onlarda yeşil valla dogru kaydirigubbakcemile3

Pati gızım sen salata etmişinnn,fotosunu yemek bölümüne koysaydın yaa yannış yere koymuşun :roflol:

:
kaydirigubbakcemile3 bu da iyi valla medusam
yarşmaya grsem 1. olurum ama sondan :lepi:

lan bildiğin hıyar kokuyosun işte ne gülülülülülülülü
kaydirigubbakcemile3
yok kız o şeyi diyo hani fred çakmaktaşta uzun boylu deve gibi bişey vardı ya:))))yelek vardı üstünde baygın baygın bakıyodukaydirigubbakcemile3resmini aradımda bulamadım

Tanrıçaaa kadınlarkulubunun hatunlarının hepsini bakıma mı sokuyon anacım sempatiksalakcinni

Bi de evine gelek de yüzümüze de sen sürüver olma mı :hulya:

Sen bunların hepsinin kendine uyguluyosan nası bi afetsindir la sennn :nazar:

Çifte kavrulmuş pötübörümmm aklinialirimsmilecokacimcoook

Bide aklıma ne geldiiiii mesela sodayı dondurup suratımıza sürcez ya meyveli soda olsa olumu limon falan belkimm cilde daha iyi gelir :roflol:
uygulamadığim şeyi zaten eklemem medusam..milli kobayınızım ben:lepi:
yok anam afet sizlersinizopuyorumnanaktanben kendi halimde sıradan biriyim
yeşil gözlerine vurulduğum evlere hizmet vermiyorum henüz ama güzellik salonu açarsam kk hatunlarına ücretsiz bakım yapçemsempatiksalakcinni
bu arada harikasın ilerleyen günlerde ekliycektim meyveli sodalarıda yapıyorum ben:lepi:yapılabilir mübahtır:nazar:
tanrıcam bebetom ben daha yapamadım ama daha önce yaptıgımdan biliyorum caykasıgı koyuyordum
evde mini bozdolabı mevcut onunda buzlugu tıkabasa
:mymeka:
bi boşaltıyım yer acıyımda sütlü ve limonlu yapmayı düşünüyorum bebeim
buarada gün gün bakım işini sevdim hem üşenmeyiz hepberaber yapmaya calısırız kuzumm
olumunekankayizsmile

sabunumm gel beraber alalım o jelden dr.ye yazdırırız fayda edip etmediğinide beraber tartısırız yerimseniben
buarada sabunum seni cok merak ediyorum yaa forumdaki tüm faydalı gördüğün seyleri alıorsun yapıyorsun
acaba nasıl bişeysin gözümde bi afet canlaniyor
:1ninca:
sabunu bende merak ediyorum:ecrin_bebek:
tamam sevgilim sen bir el at buzdolabınakaydirigubbakcemile5aynen ya bakım yapalım işte beraberce fenamı...yarın saç bakım günü meselahihoyyytbu akşam ne günü olsunboshayallersmile
tanrıçam ya birazda kıldan tüyden bahsedek aşkım.ben sir ağda yaptırıom bi kollarıma yaptırmadım ama evlencem 4 ay sonra kollarıma da yaptırmam lazım fakat sivilceden korkuyorum canımın işisi napayım ben .not:kıl mağduresi:KK43::KK43:bilmiyorumkismile

not kıl mağduresi:roflol:
sevgili mağdure bacı:kahve:
anam bende kollarıma ağda yaparım kaymak gibi seviyorum ama bilekten yukarısına yapma sivilceden korkuyosan..
bak dirseğe kadar ağda yaptır,dirsekten yukarısını tüy sarartıcı ile açyerimsenibençünkü sivilce pazı kızımlarında çıkıyo genelde

Sabun.. sen bu contractubexi ne için kullanacaksın..50-60 tl ecz.de..yazdırınca hesapla işte kaça geleceğini..bende de var.biraz kullandım..uğraşamadım bıraktım dikiş izi için kullanmıştım..
Cilt lekesi içinse expigment kullan..

tanrıça slmmmlarr topğin çok güzel ve eğlencelii
bişey sorucam canım bepantene krem sürüyorum cildime faydalı olurmu acaba..günde ne kadar süreyim senceee..kolay gelsin canımmmsositososito

tanrıça slmmmlarr topğin çok güzel ve eğlencelii
bişey sorucam canım bepantene krem sürüyorum cildime faydalı olurmu acaba..günde ne kadar süreyim senceee..kolay gelsin canımmmsositososito

sanada selamlar tatlımopuyorumnanaktan
teşekkür ederim beğenmene sevindim:hooray:
canım,ben bepanten kremi nemlendirici gibi kullanılması taraftarı değilim..en nihayetinde aczaneden temin edilen krem..hee şöyle diyorum hep: bıyıklarınızı aldırırsınız,ağda sonra tahriş olur,yara vs..gibi durumlar olur onun üzerine sürülür..yada manikürden sonra ellere sürersin eyvallah..ama nemlendirici gibi kullanılması taraftarı değilim benbenneyaptımki
bben böyle düşünüyorum

Son düzenleme:
vp9nvr.jpg

Tanrıça e sen bunu diyon annem,çakmaktaşın dino su..ama bu fuşya gibim bişey..kafamçokkarıştı..

X