Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım sir ağda mı yaptırıyosun sen problrm olmuyo dimi aşkım.bu gece knumuz ne buarada,ona göre hazırlanalım:hulya:

canım anladım sana o zaman cilt tipmi tarif edeyimm...cildim kuru değill..yağlıda değiil..bazen sivilceler çıkıyodu cildimde iz bıraktı tabi bunlar yüzeysel şekildee...ne denesem fayda etmedi hassas bi cildim varr ben ne kullanmalıyımmm tatlımmm yaaa

tatlım sir ağda mı yaptırıyosun sen problrm olmuyo dimi aşkım.bu gece knumuz ne buarada,ona göre hazırlanalım:hulya:

cano ben kendim yapıyorum epilasyonlarımı..kollarıma hazır ağda bantlarından alıyorum bazen bendede oluyo pazı bölgeme yaparsam o yüzden çok nadir yaparım pazılarıma sivilce çıkarsada maskelerle falan idare ediyorum yok oluyolar:hulya:
bu geceki konumuz ne olsun bilmemkibilmiyorumkismile

O hazır ağda bantlarını hassas ince kısımlarda tavsiye etmem valla..
Geçen gün acelem vardı bıyık aldım..nooldu dersiniz..
Tahrişten uçuk çıktı ..

pazı bölgesi ne be tanrıçam yani dirseğin üst kısmımı.bu geceki konumuz şu olsun:mesela vücüt için pürüssüzleştirici maskları ne dersin aşkımm,yani ağdadan sonra veye normalde gibi nası?

yada epilasyondan önce yada sonra neler yapalım gibi gibi.saçmamı canımın içisibilmiyorumkismile

canım anladım sana o zaman cilt tipmi tarif edeyimm...cildim kuru değill..yağlıda değiil..bazen sivilceler çıkıyodu cildimde iz bıraktı tabi bunlar yüzeysel şekildee...ne denesem fayda etmedi hassas bi cildim varr ben ne kullanmalıyımmm tatlımmm yaaa

cilt tipin normal
bitanem izler varsa eğer önce tiretin krem kullanıp cildini bir yenile istersen..bir ay kadar kullan onu..bu arada güneş koruyuculu nemlendirici öneririm..avenenin var bende 60 tl civarı başarılı bir üründür..tiretin kullanırken güneş koruyuculu krem kullanmalısın..aradada maskelerle o izlerden kurtulabilirsin allahın izniyle
60 tl için kesen müsait değilse netrojenin kremini tavsiye ederim balım 23 tl civarı oda
NEUTROGENA-Nemlendirici-Losyon-Karma-Ciltler__18298284_0.jpg

O hazır ağda bantlarını hassas ince kısımlarda tavsiye etmem valla..
Geçen gün acelem vardı bıyık aldım..nooldu dersiniz..
Tahrişten uçuk çıktı ..

ben bıyıklarımı iple aldırıyorum gerçi usturaya vurmam lazım onları ama-tatlicadiarzu-
çok hassas benim cildim heleki bıyık bölgem..o yüzden asla ağda yaptırmam yara oluyo:umursamaz:

canım benim teşşekür ederimm denicem dediklerini etkisi olurrr bencee ...her akşam belli bi konu mu belirliyosunuz sizzz bende nete girerim akşamları.. zevkli bi topikkk:))

canım benim teşşekür ederimm denicem dediklerini etkisi olurrr bencee ...her akşam belli bi konu mu belirliyosunuz sizzz bende nete girerim akşamları.. zevkli bi topikkk:))

Gel gel şeker..biz burda neler attırıyok bi bilsen..bilgi,geyik,muhabbet.yerimseniben.
de mi kı kanka tanrıça
kaydirigubbakcemile5

kankaa bu elmanın ve salatalığın suyu rendeleyince çıkıomu laaa
yosam katı meyva sıkıcağındamı sıkıosun
koceme yapçem sivilce olayını kocaman ve kızarık hatta mosmor sivilceler çıkıo garibimde
askerden sonraa eice arttı :çok üzgünüm:

pazı bölgesi ne be tanrıçam yani dirseğin üst kısmımı.bu geceki konumuz şu olsun:mesela vücüt için pürüssüzleştirici maskları ne dersin aşkımm,yani ağdadan sonra veye normalde gibi nası?
dirsekten yukarısını varya hani kas yaparız:)oralar pazu ama ben pazı diyorum:))semizotu ıspanaksempatiksalakcinni
ımmm kızlar ne der bilmemkiaklinialirimsmile
bizde attırırk bundan sonraa baksana kankam bile olmuşunuz kıskandım ben yahuu...kaydirigubbakcemile3

kankaa bu elmanın ve salatalığın suyu rendeleyince çıkıomu laaa
yosam katı meyva sıkıcağındamı sıkıosun
koceme yapçem sivilce olayını kocaman ve kızarık hatta mosmor sivilceler çıkıo garibimde
askerden sonraa eice arttı :çok üzgünüm:

kız görmedinmi suları nası çıkıyo:))rendeliyorum ben kanka,sende öyle yap,kocanada imax krem al sürsün:ecrin_bebek:

dirsekten yukarısını varya hani kas yaparız:)oralar pazu ama ben pazı diyorum:))semizotu ıspanaksempatiksalakcinni
ımmm kızlar ne der bilmemkiaklinialirimsmile

kız görmedinmi suları nası çıkıyo:))rendeliyorum ben kanka,sende öyle yap,kocanada imax krem al sürsün:ecrin_bebek:

one laaa imax bilmiyorumkismile

imex yazıcaktım aşkım aradı o sıra:kedi:
sivilce ilacı kanka..sağlık ocağından yazdır kocenezemuszemus
IMEX-MERHEM-FONDOTENLI-KREM-ANTI-AKNE-SIVILCE__20801346_0.jpg

acep yazdırsammı cildiyeyemi gitsek
soraa daa kötü olmasınn pff bnmki pimpiriklidir biraz
acı badem sütüme bile kullanma dio ne belli değil sempatiksalakcinni

acep yazdırsammı cildiyeyemi gitsek
soraa daa kötü olmasınn pff bnmki pimpiriklidir biraz
acı badem sütüme bile kullanma dio ne belli değil sempatiksalakcinni

acı bademi bende sevmiyorum:sinifsinif:
kanka o zaman limonu tarçınla karıştır sivilcelerin üzerine koy..kocan yanıcak önce:))ama geçicek..sonrada yıkasın

acı bademi bende sevmiyorum:sinifsinif:
kanka o zaman limonu tarçınla karıştır sivilcelerin üzerine koy..kocan yanıcak önce:))ama geçicek..sonrada yıkasın

birazzıkta yansın bişe olmaz :jeyyar:
aaa aşkım böle geçicek inan banaaa derim bndevkaydirigubbakcemile3
sonrasında bir sesss gelir içerden akannehir

Kanka yumurta akı ve limon maskesi var yüzümde..dabruka gibi oldum.:1closedeyes:.
Daha önce sadece yumurta akı ile yapıyodum.. bi de limonla deniyiiim tanrıçamın tarifini didim di..
sırnaşık şey

X