Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcammm buradasın bebetomm hosgeldin opuyorumnanaktan
bende bugün sana önerdiğin yanık kremini sorucaktım
tesadüfe bak ki yeniden yazmıssın valla cok sevindim
bi krem kullanıyordum oda pek işe yaramadı simdi seninkini denicem tatlısm
kaydirigubbakcemile5

benim koluma dikiş atılmıştı canım ve baktım ki izi kalıyor doktora gittim bu bahsettiğin kremden verdi ama bu krem günde 5-6 defa sürülmeliymiş her sürüşte de on dakika boyunca krem yedirilerek masaj yapılmalıymış tüpler bittikçe de alınmalıymış 1-2 sene boyunca kullanılmalıymış of ben de uğraşamamıştım kaldı dikiş izim :1no2:
balım yok ya..o kadar kasmaya gerek yok boşver..ben günde 2 kere kullandım ameliyat izim vardı bide mesajda yapmadım ayrıca tüpü bitirmedim bile:)ama yinede fark etti..emek verip bitirseydim izden eser kalmazdı belki..sen 2 kere kullan geçer tatlım bozma moralini:teselli:
kanka ben bu olaya bittim akılını seveyim senin bugun akşam üstü japon pazarına gidip kalıptan alayım
harikasın..işte bende bunu diyorum.kendimize ait olsun kalıbımız sonra evdekiler cırlamasın tepemizde:) gönlümüzce istediğimiz buzu yapalımzemuszemus
ne diyim sana süpersin aşkım :lepi:

oleyyyy gene maske bugunde bunu yaparım kuzum dün yaptıgım nisasta maskesi çok döküldü ama boyunumu bebek gibi yaptı ne kadar sıklıkla yapmak lazım kuzum
ya aslında o simli denemeyi anlamanız için dudağımı çekmem lazım ama biliyosun resim koymuyorum:a015:nasıl tatlı duruyo görsen bayılırsın:asigim:
livim o maske çok dökülür,onu sürünce boynunu kafanda kitap varmış gibi tut,aşşa bakma dönme yana bakmakaydirigubbakcemile3haraççı geldiaklinialirimsmilemisali..:))ama dökülmesin isitiyosan onu sürüp uzanıcaksın koltuğa,sonra narince kalkıp ya duşa giriceksin yada üzerindekileri çıkarıp lavaboda boynunu yıkıcaksın..2-3 güünde bir yap bence zararı yok bebem
ayrıca teşekkür ederim meleğimŞeniz

Son düzenleme:
tanrıça sen ne mübarek bi insansın yaaboshayallersmile bu tariflerin hepsi çok güzel bugün gidip evde olmayan şeylerit emin ediiciimm sonra maskelerimi yapiciimmmopuyorumnanaktan

tanrıcammm buradasın bebetomm hosgeldin opuyorumnanaktan
bende bugün sana önerdiğin yanık kremini sorucaktım
tesadüfe bak ki yeniden yazmıssın valla cok sevindim
bi krem kullanıyordum oda pek işe yaramadı simdi seninkini denicem tatlısm
kaydirigubbakcemile5

sende hoşgeldin akitramŞenizolumunekankayizsmile
aslında yanık kremi değil bu melem ameliyat izleri vs..ben kantaron yağı ve salyangoz kremi sürülmesini daha doğru buluyorum

4sene oldu ben o kremi kullanalı tanrıçam iz hala duruyor öyle kabullenmek zorunda kaldım bu saatten sonra kullansam işe yarar mı ki :KK43:

sende hoşgeldin akitramŞenizolumunekankayizsmile
aslında yanık kremi değil bu melem ameliyat izleri vs..ben kantaron yağı ve salyangoz kremi sürülmesini daha doğru buluyorum

kantaron denemedim bak ozaman ilk kantaron deniyim bebetom tmm
salyangoz kremini aktarda bulabilirmiyim
fisfisfis

meraba kızlarrkaydirigubbakcemile2
meraba tatlışımhihoyyyt
tanrıça sen ne mübarek bi insansın yaaboshayallersmile bu tariflerin hepsi çok güzel bugün gidip evde olmayan şeylerit emin ediiciimm sonra maskelerimi yapiciimmmopuyorumnanaktan
ben ve mübarek olmak:roflol:
teşekkür etmekten başka bişey yapamıyorum artık utançtan yerin dibine giricem:kedi:
yap tabi miniğim ya,en güzel güzellik salonu evimizzemuszemus
yediğimiz şeyleri yüzümüze sürüyoruz mantık bu..ben o kalıpları yazın içiceğim şeyin çeşidine göre kullanıyorum
örneğin sodaları ayrana atıyorum,limonata içiceğim zaman limon buzlarımı çıkarıyorum.içine birde nane atıyorumhihoyyyt
kuaförde biziz makyözde cilt bakım uzmanıda:lepi:para bayılıcağımıza evdeki şeyleri değerlendiriyoruz artı dahada sağlıklısını yapıyoruz

meraba tatlışımhihoyyyt

ben ve mübarek olmak:roflol:
teşekkür etmekten başka bişey yapamıyorum artık utançtan yerin dibine giricem:kedi:
yap tabi miniğim ya,en güzel güzellik salonu evimizzemuszemus
yediğimiz şeyleri yüzümüze sürüyoruz mantık bu..ben o kalıpları yazın içiceğim şeyin çeşidine göre kullanıyorum
örneğin sodaları ayrana atıyorum,limonata içiceğim zaman limon buzlarımı çıkarıyorum.içine birde nane atıyorumhihoyyyt
kuaförde biziz makyözde cilt bakım uzmanıda:lepi:para bayılıcağımıza evdeki şeyleri değerlendiriyoruz artı dahada sağlıklısını yapıyoruz

valla tanrıça seni çok merak ediyorum kim bilir nası güzel bi hatunsundur:jeyyar::jeyyar:cokacimcoook

yemediğiniz hiçbir şeyi cildinize sürmeyin diyordu bi uzman, seninki de o mantık tanrıça kutluyorum :lepi:

valla tanrıça seni çok merak ediyorum kim bilir nası güzel bi hatunsundur:jeyyar::jeyyar:cokacimcoook
yok be gülüm o sizlerin güzelliği.kendi halimde sıradan bir insanım..Şeniz
yemediğiniz hiçbir şeyi cildinize sürmeyin diyordu bi uzman, seninki de o mantık tanrıça kutluyorum :lepi:

eskiden kozmetikmi vardı youtçum
kleopatra nefertiti zamanlarında..hadi birazcık daha bize yakın zamana gidelim..osmanlı zamanları..lokman hekimler ibni sinalar nasıl ilaç yapıyodu..kleopatra nefertiti vs..bunlar tarihin en güzel kadınları güzelliği ile adını duyurmuş..hep doğal yollarla maskeler yapıyolardı..rujları çiçeklerden elde ediyolardı..kokuları çiçeklerin yağlarından,denizden yosunları maske yapıyolardı gerçi ben görmedim şahsen ama:smiley-cool:yani birazda bizim elimizde güzelleşmek..allah vergisinin haricinde

4sene oldu ben o kremi kullanalı tanrıçam iz hala duruyor öyle kabullenmek zorunda kaldım bu saatten sonra kullansam işe yarar mı ki :KK43:
balım denesen bibilmiyorumkismilebana yarar gibi geliyo fareder emin olyerimseniben
kantaron denemedim bak ozaman ilk kantaron deniyim bebetom tmm
salyangoz kremini aktarda bulabilirmiyim
fisfisfis
bulursun sevgilim..aktardada kozmetikçilerdede bulabilirsin

4627.jpg

bende süt limon ve salatalık yaptım opuyorumnanaktan

az öncede dedgin gibi limon sürdüm svlceli bölgelere kanka...sonrada elma sirkesine batrdm pamugu..sildim yüzümü filn...buzlarımda donsun onları da sürcem zemuszemus

parfüm filminde de katil karıların cildindeki kokulardan parfüm yapıyordu akannehir

sonra birbirini tutan götürmüştü...:jeyyar:

4627.jpg

bende süt limon ve salatalık yaptım opuyorumnanaktan
lan suyunu sık dedim içinedemi koydun:)neyse böylede olur:)))üşengeç karı direk atmış ya:))sperfireş yapmışkaydirigubbakcemile3
az öncede dedgin gibi limon sürdüm svlceli bölgelere kanka...sonrada elma sirkesine batrdm pamugu..sildim yüzümü filn...buzlarımda donsun onları da sürcem zemuszemus
tarçınlı maske verdim onuda yap kankahihoyyyt
bu pati içine doğramış laa bildiğin salata yapmış buu

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
cacık yapmış cacık:)))kanka azda yoğurt koysaydın kızz:))))))))))

X