Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
elinizde parlatıcınız var ama rengi hoşunuza gitmiyo,düğüne yada kına gecesine gidiceksiniz belkide canınız kokoş olmak istedi sadece şıkır şıkır olmak istiyosunuz ama parlatıcınız istediğiniz ışıltıda değil..şimdi bakalım napıcakmışızzemuszemus
simli toz farlar yokmu elinizde?mavi yeşil siyah hariç her renk olur..ben beyazdan yaptım..simli olması şart..
bendeki toz far sephoranın.fiyatı 15 tl civarı
parlatıcıda flormarın 9 tl
278.jpg

sim kullanılmamış parlatıcıya bakın
309.jpg

birde sim kullanılmışa:asigim:deneyin görün farkı..
321.jpg

altın sarısıda olur,zevkinize kalmış..böylelikle memnun olmadığınız parlatıcınız varsa değerlendirmiş olursunuz.tek yapmanız gereken glosunuzu sime batırıp dudağınıza sürmekhihoyyyt

yaw sen ne harika bi insansın tanrıça yaw. meaşallah diyorum. nerden buluyon bunları.

tanricam bana neden yazmadin ühüüüüüüüü
sayfanin sonunda kaldiydi mesajim ondan gormedin heralda
o.m atamadim geri kapatmissin

canım yine biz hanımlara hazinelerini sermişsin faydalanmaktayım hatta notlarımı almaktayım kaydirigubbakcemile5
alkisalkisalkis

durmak yokyasakkelimeyola devamsempatiksalakcinniresimler gelsinhihoyyyt
evet kuzu sarmalarım,sizlere pratik bir saç uzatma ürünü tavsiye edicem
hüsamın üstüne(minik kutumun adı-tatlicadiarzu-)koydum ve çektim sizler için
entele losyonubayanssulusmile
fiyatı 15 tl
aktarlardan bulabilirsiniz
enteleyi evde yapma zahmeti yok artık..saçınıza sürüp yıkıyosunuz.zaten poşeti 15-30 tl civarı değişiyo,birde hazırlama zahmeti var.o yüzden bunu rahatlıkla kullanabilir rapunzel saçlara sahip olabilirsinizzemuszemus
59.jpg

Şu Çok amaçlı Pembiş Hüsamına bayılıyorum..akannehir
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

gerçekten uzatıyor mu tanrıçam sen denedin mi ne kadar sürede ne kadar uzatıyor bilgin var mı bir de şişe kaç ml. bilmiyorumkismile
tatlım daha önce kırkkilit otu ile ilgili topiğim vardı saç uzatma bölümünde,ama entelede başarılı gerçekten..bildiklerimi tek tek paylaşıcam zamanla,evet gerçekten uzatıyoyerimseniben
enee alıntı yapmaya çalıştım ama olmamış Tanrıca yaa :KK43:(( mafoldumben
olsun canım anladım ben:)
bebeim ben onu aktarda hiç görmedim yav hafta sonu bi bakiyim
yaa bi perçem kestirdim kestirdiğime pişamn oldum bununla uzarmı acebe
boshayallersmile
uzar akitom bulursan al sonucu görüceksinyerimseniben
canımmmm süpersin çok eğlenceli kalıplarımı doldurdum bile saol aşkımmmmm
ne demek gülümŞeniz
tanrıcam yav muz cilde iyi gelirmi evde muz var
onunla bişeyler yapiyim yav çürücek 2gün sonra
öğrençi evi bişey bulunurken diğer sey bulunmuyor
sütlü muzmu yapsam hem içerim hem sürerim
:roflol:
hem yiyoruz hem sürüyoruz:lepi:
şöyle düşünün,yediğimiz herşeyi sürebilirizbayanssulusmileyap tabi bebem çöpe gidiceğine işe yarasınzemuszemus
canım o kırmızı aseton nası bişiiii
o süngerli ssermcim,parmağını sokuyosun çıkarıyosun bu kadar:)ama ardından tek kat pamukla geçiyorum yine.onu koyu renk ojeleri sürünce kullanıyorum uğraştırmıyo beni..tavsiye ederim..mesela kırmızı oje sürdünüz,önce bunla yoğunluğunu alın,pamuklada üstünden geçin..tertemiz oluyo.en azından bulaşmıyo heryere çıkarırken.olurya kaç tane pamuk yaparız çıksın die

yaw sen ne harika bi insansın tanrıça yaw. meaşallah diyorum. nerden buluyon bunları.
valla bi yerden bulmuyorum canım:)aklıma geliyo yapıyorum
tanricam bana neden yazmadin ühüüüüüüüü
sayfanin sonunda kaldiydi mesajim ondan gormedin heralda
o.m atamadim geri kapatmissin
oyyy sürmelimm görsem yazmazmıyım bitanemmm:1hug:açtım zaten mesajlarımı gülümhihoyyyt
canım yine biz hanımlara hazinelerini sermişsin faydalanmaktayım hatta notlarımı almaktayım kaydirigubbakcemile5
alkisalkisalkis
hazine sizsiniz esas canım arkadaşlarımopuyorumnanaktan
kız sen bu maske tarıflerını nıreden ogrenıyon bakemmmm aktarmısın anemmmm sen yaww
kaydirigubbakcemile3 sadece cildini seven bir garibanım ben cennetim:CüvCüv:
Şu Çok amaçlı Pembiş Hüsamına bayılıyorum..akannehir
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
akrabalarıda var onun,raziyeyle kamilsempatiksalakcinni

tanrıçacım cilt lekeleri için bi krem tavsiyeniz vardı kaçıncı sahifedeydi bulamadım . . .
bacaklarım için kullanacağım . . .

Ben geldim a.s.
Bu saç uzatan şey kaç dakika saçta duruyor tanrıça hazretleri naniknanik
Güzel birşey gibi hem de zahmetli değil yahu bayanssulusmile

onlar medyada yer almak istemiyolarsempatiksalakcinni

salyangoz kremi ve kantaron yağı sabunum

reçel kavanozum yok kantoronu denedim salyangozuda sevemedim . . .

eczane ürünüydü tavsiye ettiğiniz tüpteydi hatırlayamadın mı ?

sen değildin o zaman tavsiye eden buradaki başka bi arkadaştı . . . :a015:

Ben geldim a.s.
Bu saç uzatan şey kaç dakika saçta duruyor tanrıça hazretleri naniknanik
Güzel birşey gibi hem de zahmetli değil yahu bayanssulusmile
hoşgeldin çiçeğimopuyorumnanaktanpapatyalarınla gelmişsin:)ohh miss gibihihoyyyt
sümme haşa kız deliiiii hazretleri falan deme çarpılırız töbe töbe:roflol:tatlişkom 2 saat tutsan tamamdıryerimseniben

reçel kavanozum yok kantoronu denedim salyangozuda sevemedim . . .

eczane ürünüydü tavsiye ettiğiniz tüpteydi hatırlayamadın mı ?

sen değildin o zaman tavsiye eden buradaki başka bi arkadaştı . . . :a015:

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
ballı lokmam sanırsam galiba april arkadaşımız bir ürün yazmıştı o olablermi acebabilmiyorumkismile
ben adını bilmiyorum onun,ama bende ameliyat izleri yanık vs..için
al3malka12357735590.jpg

ben bunu önermiştim sabunum..ama yüz için değil..yüz için denemedim o yüzden yorum yapmam ve kullanılması taraftarı değilim doktor önermedikçe.ama vucut için kullanılabilir

hoşgeldin çiçeğimopuyorumnanaktanpapatyalarınla gelmişsin:)ohh miss gibihihoyyyt
sümme haşa kız deliiiii hazretleri falan deme çarpılırız töbe töbe:roflol:tatlişkom 2 saat tutsan tamamdıryerimseniben

boshayallersmile 2 saat mi? bu nemli saçta mı duruyor kuru saçta mı 2 saat tanrıçacım?
aklinialirimsmile

tanrıcammmm gunaydın prensesım.......zemuszemus
canımın içii yeni gördüm mesajını..tünaydın balımŞeniz
boshayallersmile 2 saat mi? bu nemli saçta mı duruyor kuru saçta mı 2 saat tanrıçacım?
aklinialirimsmile

kuruyken sür sevgilim..iyice yedir firiksyon yap saçlarınakaydirigubbakcemile5

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
ballı lokmam sanırsam galiba april arkadaşımız bir ürün yazmıştı o olablermi acebabilmiyorumkismile
ben adını bilmiyorum onun,ama bende ameliyat izleri yanık vs..için
al3malka12357735590.jpg

ben bunu önermiştim sabunum..ama yüz için değil..yüz için denemedim o yüzden yorum yapmam ve kullanılması taraftarı değilim doktor önermedikçe.ama vucut için kullanılabilir

benim koluma dikiş atılmıştı canım ve baktım ki izi kalıyor doktora gittim bu bahsettiğin kremden verdi ama bu krem günde 5-6 defa sürülmeliymiş her sürüşte de on dakika boyunca krem yedirilerek masaj yapılmalıymış tüpler bittikçe de alınmalıymış 1-2 sene boyunca kullanılmalıymış of ben de uğraşamamıştım kaldı dikiş izim :1no2:

canlarım aşama aşama anlatıcam..oğlum sana söylüyorum,gelinim sen işit misali,sserm arkadaşımız için yapmış olsamda sizde kalemi kağıdı alın not etmeye başlayın lokumlarım
yemek tarifi vermiyorum,durunkaydirigubbakcemile3cacıkta yapmıycaz,sadece güzelleşelim die maske yapıcaz cildimizezemuszemus
tüm olay tek bir salatalıktan ibaret...rendeleyip suyunu bir tasa sıkıp çıkan suyu buz kalıplarına doldurup donduğu zaman yüzümüze sürücez..tüm olay bundan ibaret
makyaj yapmadan önce cildi makyaja hazırlarken yapabilirsiniz
sabahları cildinize canlılık vermek için yapabilirsiniz
gece yatmadan önce yapabilirsiniz:lepi:
etkileri:cilde canlılık verir..
NOT:ben her cilde göre yaptım sizler için..lekeli ciltler için portakallı,kuru ciltler için sütlü yaptım kalıpları..fikir olsun diede resmini çektim her zamanki gibi
buzları yüzünüzde gezdirdikten sonra hemen yıkamayın yüzünüzü.15 dakika kadar kalsın
sivilceye müsait ciltler bunu rahatlıkla kullanabilir..
7013.jpg

rendeledim ve suyunu ayrı bir tasa sıktım
7085.jpg

birde potakalı içicekmiş gibi sıktım,onu kalıba döktüm
7088.jpg

7095.jpg

en sondaki de süt
üşenmek yok,vaktim yok yapamam uğraşamamda yok!kendimiz için bişeyler yapalım,hem paramız cebimize kalsın hemde cildimizi güzelleştirelim,güzellik salonlarına ne gerek var,en güzel salon mutfağımız hadi oyalanmak yokbayanssulusmile
kendinize kalıp alın,karışmasın kimse size o sizin kalıbınız olsun.içine her zaman bakım için bişeyler koyucaksınız çünkü bundan sonrahihoyyyt

kanka ben bu olaya bittim akılını seveyim senin bugun akşam üstü japon pazarına gidip kalıptan alayım

elinizde parlatıcınız var ama rengi hoşunuza gitmiyo,düğüne yada kına gecesine gidiceksiniz belkide canınız kokoş olmak istedi sadece şıkır şıkır olmak istiyosunuz ama parlatıcınız istediğiniz ışıltıda değil..şimdi bakalım napıcakmışızzemuszemus
simli toz farlar yokmu elinizde?mavi yeşil siyah hariç her renk olur..ben beyazdan yaptım..simli olması şart..
bendeki toz far sephoranın.fiyatı 15 tl civarı
parlatıcıda flormarın 9 tl
278.jpg

sim kullanılmamış parlatıcıya bakın
309.jpg

birde sim kullanılmışa:asigim:deneyin görün farkı..
321.jpg

altın sarısıda olur,zevkinize kalmış..böylelikle memnun olmadığınız parlatıcınız varsa değerlendirmiş olursunuz.tek yapmanız gereken glosunuzu sime batırıp dudağınıza sürmekhihoyyyt
ne diyim sana süpersin aşkım :lepi:
buda bugünkü son maske tarifi
elma her derde deva kızlar
elmayı rendeleyin suyunu süzün salatalıkta anlattığım gibi
bunu kalıba koyup cildinizde gezdirin,artı sivilceli ciltler için şöyle bir formül vericem
rendelenmiş ve pestili çıkarcasına suyu çıkarılmış elma
149.jpg

SİVİLCELİ CİLTLER BİR TATLI KAŞIĞI TARÇINA BİR TATLI KAŞIĞI ELMA SUYU KATSIN VE KARIŞTIRSIN..SİVİLCELİ BÖLGEYE SÜRSÜN
173.jpg

NOT:başta yanıcaktır sürdüğünüz bölge..korkup yıkamayın,geçicektir hemen,15 dakika sonra cildinizi yıkayın ve ardından isterseniz kalıptan çıkardığınız buzunuzu sürün
bunu sivilceler sönene kadar tekrarlayın.elma suyunu kalıba dökün ve sivilcelerin iltihabı geçip izi kaldıktan sonra yüzünüze sürünkü izlerde en kısa zamanda geçsin!elma bunun için birebir..kısaca elma güzellik iksiriolumunekankayizsmile

oleyyyy gene maske bugunde bunu yaparım kuzum dün yaptıgım nisasta maskesi çok döküldü ama boyunumu bebek gibi yaptı ne kadar sıklıkla yapmak lazım kuzum

X