Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

selam canlar nasılsınz arzugız aşada görüyom seni öpüyom bebemm..
mutlu çekililer arkdaşlar ...öpüldünüz topyekün:))))))))))

selam kızlar..kurbanım nerde hiç uğramıyo buralara.gel cici kurbanım gel de tanışalım,koklaşalım,kaynaşalım amaaklinialirimsmile

KKızlarr ben çıkıyorum akşam geç saatte gelirim artık hadii öpüyorum sizi paradoks ojjgeldin cicim opuyorumnanaktan :içelim: akşama biraları hazırla içelimm :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3

KKızlarr ben çıkıyorum akşam geç saatte gelirim artık hadii öpüyorum sizi paradoks ojjgeldin cicim opuyorumnanaktan :içelim: akşama biraları hazırla içelimm :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3

içmeden sarhoş olmuşun zaten canım..o kadar uykusuzum ki(neden aceba) erkenden sızmazsam gelirim.hadi bykaydirigubbakcemile2.

kendine mi alcan gözun doysun ben sana alcam ya ayyy agzımdan kactıaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

ben nalansuya alacaktım nalana hediyeleri aldım dayanamadım kullanmaya başladım

artık bitmeye yakın gönderirim gendisinezemuszemus

rahatsız olmadın mı arzumaklinialirimsmileaklinialirimsmilesempatiksalakcinni

komiklik şakalar neye rahatsız olam bebem biz bundan taa beterlerini gördük geçirdik

bi önceki çekilişte isloma çıkmışım ben, kızmızı don almış bana tende duruşunu gösterdimdi sen görmedin mi:1shok:

selam canlar nasılsınz arzugız aşada görüyom seni öpüyom bebemm..
mutlu çekililer arkdaşlar ...öpüldünüz topyekün:))))))))))

aşşaalardan bakiyom melek suratlım saaa
Sevgili kırbanımm yarın sana ciciler almaya gidiyomm haberin olaa sempatiksalakcinni :1ninca: :teytey:

ben de danrıçam gibim dometisli yüzük istiim salata yapaciz bitti alamıyoz çok fakiriz

he la domates 7 tl ahanda kapımın önunde pazar var orda sempatiksalakcinni
anam la görmedim nası gösterttin la aklinialirimsmile bende görmek istimmm

laptopum servisten geldi nihayet bu gece
doyasıya kk da olcam
kk zehirlenmesi geçirirsem el atın bana

he la domates 7 tl ahanda kapımın önunde pazar var orda sempatiksalakcinni
anam la görmedim nası gösterttin la aklinialirimsmile bende görmek istimmm

kaçırdın kuzucumsempatiksalakcinni

öyle herkes ne hediye aldıysa gösteriyor üzerinde giyerek bebetom

mesela ben arkdaşıma tanga ve sütyen alacam ışıklı yanar söner disco disco gibim çenizine koysun evli ise de artık akşama giyeraklinialirimsmile

haftasonu giymesini tavsiye ederim malum gece uzar yarın işe geç kalmasın yavrucuğum

ışıklı tanga neyim bende istiiim ya aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3 valla ceker göstertirim kaydirigubbakcemile3

Süper ya )))))))))))))))):dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…