Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

maix malesef geç kaldın
bu iş sadece isim yazdırmakla olmuyo
sürekli takip gerektiriyo
tanrıça bunu sürekli belirtti

Son düzenleme:
hiişş kurbanım duy beni yarın ciiclerini almaya gidiyorummm :))
sanki bilyoda kendini eheheheheee
:))

bi türlü uyuyamadım yaeyvahedigeldismilenasıl uyanırımki sabah acepbilmiyorumkismile

kızla bi foto paylaşma mevzusu var sanırsam,

bu 3 yada 4. çekilişimiz kesinlikle gönderen kişi paylaşmıyor canlar alan kişi paylaşacak fotoları:)) bu zamana kadar hep böyle oldu. danrıça arkdaşımız gıralıçamız da öyle ister doğal olaraktan.

bir de kimse gödnereceği kişiyi açıklamaycak çünkülüm eleme ihtimali doğacak bir takım matematik işlermleri ile (logaritma, türev, integral ne bilim bir paskal üçgenidir, bir pisagor, bir dairenin alanı ) gibi basit hesaplarlan kime çıkmış olacağımız hesaplanabilir. büyüsü bozulmasın işin esrarlı duralım canolar:)))

mesela bana senemic çıktığını söylersem tüm bu hesaplardan n-1 dediğimizde çok farklı şeyler çıkar ortaya, ondan söylemiyorum bişeeey:)))))))))) küllümyalanarzu:

yaa zaten paketteyken foto cekmek bence bütün büyüyü bozarr ilarzu sen mi alıyosun banaa yoksa hihoyyyt söyledin iştee :sm_cool: cok sewindimm şaşırdım mutlu oldum

yaa zaten paketteyken foto cekmek bence bütün büyüyü bozarr ilarzu sen mi alıyosun banaa yoksa hihoyyyt söyledin iştee :sm_cool: cok sewindimm şaşırdım mutlu oldum

sıır bebem sağ gösterirkene sol vurabilirim mesela you_knowa alacam derim kendime alırım, o da olabilir:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…