Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ilarzummmm
alacağın ossun çiçeemm
ama geçen çekilişte bana ışıklı tanga don neyim almadın :roflol:
hakket o nasıl oluyor:roflol:

:roflol:

kız valaha neden almadım yaa aklıma da gelemdi yaa

kız tanımıyordum ki seni o kadar çiçeğim :))))

bana çıkmışsan alacam bidenem askerine giy:1ninca:buyrunnnnnnnnn

:roflol:

kız valaha neden almadım yaa aklıma da gelemdi yaa

kız tanımıyordum ki seni o kadar çiçeğim :))))

bana çıkmışsan alacam bidenem askerine giy:1ninca:buyrunnnnnnnnn

tamam o zaman anlaştık:roflol:
zati aldığın kestane şekerini yemeye kıyamadım
askerim gelince onu yer giyerim ışıklı donumu fistanımı:roflol:
sonra allaha emanet:roflol:

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile2 gecekusuu pembe kombinde sana mesaj yazdim canim bir bakar misin?

ilarzumm, ozlemisim gul cemalini, nassin anam bacim?

bu topilkleri yeni kesfediyorum :) keske katilabilseydim bende cekilise. gec kaldim sanirsam..

burcum iyiyim gül benzilim sen nasılsın yawrucuğuım ben de özledim kız

cok sukur iyiym canim.simdi nasip olursa 2. erkek gelecek hayatimiza :) onun icin psikolojik olarak hazirlamaya calisiyorum kendimi, evde 3 erkek :1shok: :1rolleyes: sen nasilsin? dugun ne zaman insallah? ya tanricamin bakim topigi neden durgunlasmis? herkes cekilis heyecaninda mi? :)

la hedayeleri ni zaman göndermeye baslayabiliriz çünküm ben bugunden itibaren öyle kk sokaklarında fink atamicim memlekete gidiom anama gidiom gardaslarıma gidiom :dance:
birisin bişi desin yetkililerden la ilarzu sen bilin mi ne zaman gnderebiliriz gecen erken fln demişlerdi

hediyelerimin bi kısmını aldım bi liste yaptım geri kalanı da tamamlayıp en kısa zamanda göndercem inşallah aklinialirimsmile

bayramda elimizde olacak şekilde gönderilsin demişti canım tanrıça

Bana kim aliyo ya çatlamak üzereyim meraktan:roflol:
Her kimsen mesaj at bana bak valla kimseye demicem aramızda kalacak:jeyyar::jeyyar:

Herkeze selam kızlar ben kurbanıma bir sürü şey aldım göndermeye daha var bu gidişle dahada alıcam sanırım :) paketlemesi içinde değişik bişeyler düşünüyorum

slm kızlar bende hediyelerimi aldım yollamayı bekliyorum sadece=)ay çok heyecanlı valla hemen yolluyalım=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…