Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ben kendimi tanıtmıştım kızlar

teşekkür ederim.ben çıktım demek çok üzüldüm ya

son dakikaya kadar listede olanlar kendi istekleri doğrultusunda çıkmıştı bazı nedenlerden ötürü:gitme:
sizede ulaşılamadığı için ne yazikki otomatik olarak çıkarıldınız
inş yılbaşı çekişine katılırsınızkaydirigubbakcemile5
size net bilgiyi tanrıçam verir ama bikaç gün giremeyeceğini belirtmişti
ondan ben cevap verdim

aaaa aamaa nedennn????

hhahaha olur canım neden olmasın sen bi evlen hele hemen kargo yaparık.baza gönderem sana:roflol:
kuzum 1 haftadan fazla zamandır girmiyordum kk ya
cumartesiye kadar bana dön demiş tanrıça bende bugun gordum o yuzden yokum çekişilte canısı

görmezden gelemedim canım ya çok hassasım bu konulardan
kimsenin ne isim yazdığı kimsenin umrunda değil nihayetinde rahatsız oluyorsa ne geziniyor buralarda

Gereken yapılacaktır içiniz rahat olsun kızlar .

Konuyu dağıtmadan paylaşıma devam ediniz.

Son düzenleme:
hee nörüyonuz bakalım tvde hiçbişey yok sıkıldım buralardayım gene:icecream:

kızz arka sokaklar varr sonracağıma foxtakinin adı neydi unuttum ama oda güzel:) kızlar ben smileyleri kullanamıyorum sizdede varmı aynı sorun

bu arada benim heidyelerim yarın hazır olcak yani hazırda paketlicem süslücem püslücem

paket halinde iken resm paylaşmak istiyorum heyecan doruklara fırlasın birazz
delikafadulden

görmezden gelemedim canım ya çok hassasım bu konulardan
kimsenin ne isim yazdığı kimsenin umrunda değil nihayetinde rahatsız oluyorsa ne geziniyor buralarda
ne demek istediğini anlayamadım bir türlü canım açar mısın biraz?
bu arada benim heidyelerim yarın hazır olcak yani hazırda paketlicem süslücem püslücem

paket halinde iken resm paylaşmak istiyorum heyecan doruklara fırlasın birazz
delikafadulden

paket halindeylken biz hiç bir şekilde foto paylaşmıyoruz.alan kişi açmadan çekiyor ve açtıktan sonra resimliyor. gönderilecek hediyelerin fotoğrafının paylaşılması formata aykırı.bilginize....

Gece kusu sen editormusun merak ettim dunde uyari yaptinda ondan sordm

hayır editör değilim canım
evet dün de uyarı yaptım içerikle alakasız çok konuşma geçti. tanrıça sonradan izin verse de önceden izin vermemişti. sorun çıkmasını istemedim.sonuçta topiğin amacı belliydi. bu çekilişe ilk katılışım değil o yüzden formatı biliyorum o yüzden de hediye gönderenler fotoğraf paylaşmıyor.herkes kendine gelen hediyeyi paylaşıyor sadece.
neden sordun anlayamadım?

Merak etmistim ondan sordm tanrica ilk sayfaya oyle brsy yazmamis bktmda dun icinde tanrica burasi kaynasip istdgnz gbi gyk yapablrsnz dedi sanirim gordun o yuzden konuya grmek geyik yapmak yerine yetkili gb uyari yapmak bence braz sert kaciyor bnm dusuncm bu

kızlar gerilmeyin tanrıça olmadığı için arkadaş cevap yazma gereği duymuş olabilir vardır bi bildiği bizim diğer çekilişlerde de yoktu böyle bişey ama eğer öyleyse koymayız ama öle bi kural yoksa..

Netm arizali tlfndan yazmya zorlnyrm iki gun snra mersne gdyrm hedylrm glnce topige grr foto eklerim herkese iyi aksamlar

merakını anladım.
ilk sayfada tanrıça kaynaşmakla ilgili şeyler yazmış.+18 muhabbet yapabilirsiniz dememiş.testis muhabbetleri geçti ben de güldüm eğlendim kendi halime ama bu topicte bunu paylaşşmak doğru değil diye düşündüm. sonuçta kaynaşalım tanışalım diye açıldı burası.sen beni bilirsin belki ben de seni bilirim ama burada nicklerini yeni gördüğümüz insanlar var.onlar kimin ne niyette böyle muhabbete girdiğini bilemez.
ben uyarı yaptım belki üstüme vazife değildi.bir kere uyardım devam edildi 2. kez uyardım kılzar bence konuyu kapatın diye. ben uyarı yaptıktan sonra tanrıça istediğiniz gibi geyik yapın yazdı. sonrasında bir şey demedim ben zaten
diğer konu ise bundan önceki çekilişte de gönderenler hiçbir şekilde resim paylaşmadı.o yüzden sürprizin kaçmaması adına uyarı yaptım
tanrıça 1 2 gün gelemeyecek çünkü.

neyse uzatmıycam konuyu benim +18 muhabbetlerden haberim yok tanrıça uyarmıyorsa editör olarak bu tür muhabbetleri seninde uyarmana gerek yok madem 1 uyardın devam edildi yapcak bişi yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…