Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

bende aldım hedayelerimiii :lepi: kurbanım meraklansın azcık hiç ipucu vermycem :hulya: sempatiksalakcinni

ben gece rüyamda kurbanım için alışveriş yapıyodumbayanssulusmile
bgn tüm günde kafamda proje yaptımCADIARZU
bütün parçaları bir araya toplayıp öyle alışverişe çıkıcam
sengözlerimebaksanab

kızlar ben çekilişten çıkmak zorundayım çok üzülerek çarşamba günü ist gidiyorum cuma günüde ameliyat olacam lütfen dualarınızı eksik etmeyin

kızlar ben çekilişten çıkmak zorundayım çok üzülerek çarşamba günü ist gidiyorum cuma günüde ameliyat olacam lütfen dualarınızı eksik etmeyin

çok geçmiş olsun da tanrıçaya sormak lazım her şey ayarlanmıştı tanrıçam bi gelsin e arkadaşın yerine sen gel nazom olmaz mı?sengözlerimebaksanab

kızlar kim kime çıktı bellimi birde ne zaman gönderiyoruz hediyeleri eger ameliyattan sonra olursa gönderirim

kim kime çıktı belli ama biz sadece gmndereceğimiz kişiyi biliyoruz bize hediye gönderecek arkadaşımızı bilmiyoruz tanrıça herkese mesaj attı göndereceği kişinin adresini falan. bayramdan önce kargolucaz eğer yaparım diosan çıkma

kızlar kim kime çıktı bellimi birde ne zaman gönderiyoruz hediyeleri eger ameliyattan sonra olursa gönderirim

geçmiş olsun Rabbim şifa versin:Saruboceq:
siz banlı olduğunuz için adres teyidi yapılmadığından çekilişten çıkarılmıştınız zaten
tanrıça bikaç günlük süre vermişti o süre zarfında geri dönmeyenleri çekilişten çıkarmıştı
sizinde ceza sürenizi bilmiyodu
riske atmak istemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…