Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ha varsa bi problem rahatsız edici biraz önce benim haykırdığım arkadaş gibi atılır siteden senin uyarmana gerekte kalmaz o kadar okii tartışma yeri değil burası relax olunn bakimm :dance:

neyse uzatmıycam konuyu benim +18 muhabbetlerden haberim yok tanrıça uyarmıyorsa editör olarak bu tür muhabbetleri seninde uyarmana gerek yok madem 1 uyardın devam edildi yapcak bişi yokk

uzatılacak bir şey yok zaten ortada tartışma da yok.
+18 muhabbetlere bizzat şahit olduğum için uyarı yapma gereği duydum ben.
dediğim gibi burda biz bize değiliz başka insanlar da katıldı ve izlenim kötüolurdu,yaptığımın kötü olduğunu düşünmüyorum

nazar değdi nazarr
çok hareketli bi hediyeleşme bu
herkes birbirinden memnun gözüküyo
göze geldik göze :))

Arkadaşlar konuyu dağıtmadan paylaşıma devam ediniz .(Son kez uyarıyorum)
Bu topikte tatsızlık çıksın hiç istemiyorum lütfen kelimelerinizi özenle seçiniz, ikili tartışmalara girmeyiniz.

O arkadaşta gerekli uyarıyı aldı Sevgi yerimseniben

Tanrıça hediyeleşme hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır .1-2 gün bekleyin yerimseniben

Son düzenleme:
çok eğlenceli oluyor bu çekiliş valla. diğerinde çözmezdim resmen :roflol:
nazom polis diee nasıl da çekinmiştim hediye alırken:roflol:

ayy neler alıcamkafam durdu
farklı değişik şeyler almak istiyroum
Allahım nolur önüme çıksın
heh bu işte bu bu şu o diyeyim alayım :))

Selam güzeller,
Ben de 2 gündür bişiler alıp durdum aklımda bişi daha var onu da alıbca temamdır:lepi:
Ula kurbanım bah işten çıkıyom yorgunum azgınım amaan ne diyommsempatiksalakcinni argınım demeden seni düşünüyom gıymetimi bil:icecream:

ehehehe kurbanımın tanıtımlarını okudum,kağıda not aldım.
bazı sevdiklerini yıldızla işaretledim, ki öncelik olarak onara bakıcam :))) kolay olur seçmek :))
off gönül neler isityo da inşlh içime sinerek bişeyler bulurum.
aslında 212 avm gitmiş olsam neler neler var orada :))
neyse ben yarısını çarşamba günü alayım ,yarısını da pazar gününe saklıyayım
pazar günü eşimle çıktığımızda 212 yada bizim buradaki depo siteye bakarım Mango da süper şeyler var :)) tam onluk :))
evet evet iyi fikir tüm hediyelerimi fatihte bakmıyayım , depo sitye de saklıyayım hevesimi :))

Son düzenleme:
mango da çok güzel şeyler oluyo bayılıyorum ben de.
doğru seçim bm ben de not aldım mesajlarını taradım kurbanımın:roflol:

X