Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ay tanrıçam fıstığa bilee haber saldım desaj at uykum geldi 600 sn bekleyemicem die. nihayet girdin bi yere:roflolkeyto bebek annadın sen onu:roflol:

ilk gördüğüm yerdeki msjı okuyorum o kadar:)geçmişe bakmaya kalkarsam çıkmam imkansız:roflol:
yarın aşkımı:asigim:almaya gidicem.erken kalkmam lazım(şehir dışından gelicek)
bu gün kurbanıma alışverişte yaptım ayrıcaaklinialirimsmile
akşam banyodur,maçtır,yorumlardır derken saat bu saati buldu
evdede ayarlaman gereken şeyler var bi yandan,4 e bölünmüş vaziyetteyim kısaca:smiley-cool:
izin mizin yazısı gördüm.estafurullah canlarım haddimemi ya,o nası laf:enbuyukkk:
birinden msj bekliyorum,onuda okuyup çıkıcam,sizleri çok seviyorum
allah'a emanet olsun herkesŞeniz
keşke işim olmasada sizle burda geyik yapsam şu an:a015: :a015:
aklım burda vallahi ya:a015: :a015:

günaydın arkadaşlar coşmuşsuznu gene dün bütün gün bekledim burda kimse yoktu :icecream:

napiysiniz kızlar
yaw benim çok işim var bugün yarın misafirlerim varr
çarşamba günü de alışverişe çıkıcam :))

ben kimin kurbanıyım yaw bi tıklatıversin özel mesaja
söz kimseye sölememkaydirigubbakcemile3

kolay gelsin canım,pek dertli gördüm seni:hulya:ne alcaksın peki çarşamba günülülülülülülü

vallaçok işim var sorma gitsin sempatiksalakcinni
çarşamba günü kendime ve kurbişime ciciler alıcammaklinialirimsmile

Selamm kızlarr günayydııın ,,, kimse yok gündüz hehhee gece gelcem bekleyin beni :içelim: a.s. Paradoks nirdesin yaa hazırlık mı yapıonn hihoyyyt :roflol:

Son düzenleme:
günaydın canımmm gündüzleri çok ıssız buralar kokoşların hepsi iş başında sanırsam

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Canlar ben gelemiyorum diye dedikodumu etmen yolarım kötükedihüso sempatiksalakcinni

Selamm kızlarr günayydııın ,,, kimse yok gündüz hehhee gece gelcem bekleyin beni :içelim: a.s. Paradoks nirdesin yaa hazırlık mı yapıonn hihoyyyt :roflol:

alışverişteydim canım,kuyumcular çarşısını talan ettim:roflol: kurbanıma yakışacak hiç bişey yoktu valla..lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…