Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ay tanrıçam fıstığa bilee haber saldım desaj at uykum geldi 600 sn bekleyemicem die. nihayet girdin bi yere:roflol:eek:keyto bebek annadın sen onu:roflol:

ilk gördüğüm yerdeki msjı okuyorum o kadar:)geçmişe bakmaya kalkarsam çıkmam imkansız:roflol:
yarın aşkımı:asigim:almaya gidicem.erken kalkmam lazım(şehir dışından gelicek)
bu gün kurbanıma alışverişte yaptım ayrıcaaklinialirimsmile
akşam banyodur,maçtır,yorumlardır derken saat bu saati buldu
evdede ayarlaman gereken şeyler var bi yandan,4 e bölünmüş vaziyetteyim kısaca:smiley-cool:
izin mizin yazısı gördüm.estafurullah canlarım haddimemi ya,o nası laf:enbuyukkk:
birinden msj bekliyorum,onuda okuyup çıkıcam,sizleri çok seviyorum
allah'a emanet olsun herkesŞeniz
keşke işim olmasada sizle burda geyik yapsam şu an:a015: :a015:
aklım burda vallahi ya:a015: :a015:

günaydın arkadaşlar coşmuşsuznu gene dün bütün gün bekledim burda kimse yoktu :icecream:

napiysiniz kızlar
yaw benim çok işim var bugün yarın misafirlerim varr
çarşamba günü de alışverişe çıkıcam :))

Selamm kızlarr günayydııın ,,, kimse yok gündüz hehhee gece gelcem bekleyin beni :içelim: a.s. Paradoks nirdesin yaa hazırlık mı yapıonn hihoyyyt :roflol:

Son düzenleme:
günaydın canımmm gündüzleri çok ıssız buralar kokoşların hepsi iş başında sanırsam:kahve:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Canlar ben gelemiyorum diye dedikodumu etmen yolarım kötükedihüso sempatiksalakcinni

Selamm kızlarr günayydııın ,,, kimse yok gündüz hehhee gece gelcem bekleyin beni :içelim: a.s. Paradoks nirdesin yaa hazırlık mı yapıonn hihoyyyt :roflol:

alışverişteydim canım,kuyumcular çarşısını talan ettim:roflol: kurbanıma yakışacak hiç bişey yoktu valla..lülülülülülü

X