Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

29976_119447031431146_108381769204339_98629_6767518_n.jpg

ben telaşlıyım kuzu hemen çekiliş olsun da benim adımı neden yazmadı bu zat? hem soruyon hem yazmıyon olum sen de aşık mısın nesin le?
bende ilk cekiliş bide he öncekilerde hep kavga cıkıodu tırsıoduk amonraylansempatiksalakcinni şimcik dedik katılalım bi bakalım nasıl oluo ne oluo neremiz artacak eksilecek kaydirigubbakcemile3 hadi artık yapın cekilişi alalım hediyeleri kaydirigubbakcemile3
anassının gözüüüüüüüü:1shok:

açıklayam mı

açıkla 100 puan yoksam kalırsın kaydirigubbakcemile5

bende ilk cekiliş bide he öncekilerde hep kavga cıkıodu tırsıoduk amonraylansempatiksalakcinni şimcik dedik katılalım bi bakalım nasıl oluo ne oluo neremiz artacak eksilecek kaydirigubbakcemile3 hadi artık yapın cekilişi alalım hediyeleri kaydirigubbakcemile3

açıkla 100 puan yoksam kalırsın kaydirigubbakcemile5

kız katılanlar hediyeleri alıyor ama göndermeyen olunca tabi doğal olarak tepkisel davranıyorduk elimiz de olmadan çiçem.

bir de hediyelerin bi fotosunu çekip koymaya üşenşyolar, insan egresifleşiyor canım:)))

kız katılanlar hediyeleri alıyor ama göndermeyen olunca tabi doğal olarak tepkisel davranıyorduk elimiz de olmadan çiçem.

bir de hediyelerin bi fotosunu çekip koymaya üşenşyolar, insan egresifleşiyor canım:)))

böyle yapan yada yapıbileceğini düşündüğünüz kişiler alınmasın listeye
ki bence katılıyosakta tamam çam sakızı çoban armağanıda yinede özenerek seçilmeli hediyeler
alamıycak olan hiç katılmasın bence
insan kırılır benceCADIARZU

yok bacım sizi demiom baska cekilişleri diom hele biri vardı bi ara hediyesini almıs sonra kaybolmus sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

ki bence katılıyosakta tamam çam sakızı çoban armağanıda yinede özenerek seçilmeli hediyeler

valla öyle oluyor ama katılcam diyene de yok diyemeyiz ki canım ne edek afaroz ediyoz işte anca:)

ya herkes elinden geldigince özeniyor bence ama bazen evet cok özensiz seylerde cıkabiliyor mesela ben cok özenirim ama bana gelen sey cok basit sıradan bişi olursa bozulurum ama sonucta oda kişinin begenisidir

valla öyle oluyor ama katılcam diyene de yok diyemeyiz ki canım ne edek afaroz ediyoz işte anca:)

evet katılmak isteyenede yok denmez işte oda var ama ben inanıyorumki herkes kendine alıyormus gibi özenecektir sempatiksalakcinni
bakim valla özenecektir

X