Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

hadi bakalımmmmmm, gelelimm fasilyenin faydalarınaaaa.... :KK9: gelsin hediyelerrrrrr bugün yüzümde güller açtırdı bu ulu koliden çıkanlarrrr.. :nazar: elime alınca kkda edindiğim dostlukların tadının ne kadar başka olduğunu bir kez daha anladım.. o an yanında çalışan saf saf sana ve hediyelere bakan mesai arkadaşlarına, sürekli kkyı dilinden düşürmediğin için seni anlayamayan ve pekte sallamayan sevgiline, akşamları modemi kapatmakla tehdit eden hadi yat ulan diye çemkiren annene rağmen kkda olmak çook güzel .. :KK31::KK31: hele ki böyle melek kalpli birinden alınan özenle seçildiği her halinden belli olan hediyeleri görünce hevesi ve sevinci bir kat daha artıyor insanın.. :KK16: ben sözümü çok fazla uzatmıyorum.. zaten o kendini ve ona olan duygularımı çok iyi biliyo..:KK69: sadece teşekkür ediyorum, kankam TANRIÇAMA sonsuz teşekkürlerrrr :KK9::KK9: ... hem kesene bereket hem eline koluna hemde yüreğine sağlık bitanemmmm :KK19:
işte hediyelerimmmm:KK52:

Öncelikle pembiş paketlerim, açmaya kıyamadım valla :KK69::KK69:

minik ahşap takı tuku kutum mükemmel , o kadar beendimki çeyizime koyucam kıyamam kullanmaya şu an , içi dolu halide varrrr kutunun

bunlar benim kokoş bünyeme hitap eden kıymızı ve pime ocelerimmm bayıldımm, yarın xzgimin kınasında şu kırmızıyı sürmeyi planlıyorum taze taze ojemmmm :KK12::KK12:

mis kokulu nivea deodorantım, zaten nivea kullanırdım bunu hiç denememiştim kankam sayesinde ilk defa kokladım kokusuna aşıık oldum :KK12:

yine niveadan kremim o da mis o da misss a dostlarrr :KK12:

en sevdiğim dudak balmı, nivae balmlarını ışıltılı yaptığından beri sevmiyor golden kullanıyordum bitmişti benimki, tanrıçam yetti gari :KK1::KK1:

şu gelen MAVİ kimin yari diye sorarlarsa Kenin deyin tamam mı :KK1::KK1: mavi göz kalemimmm:KK12::KK12:

yeminle aynı model leopar desenli cüzdan kullanıyorumi rahatlığı çok hoşuma gitmişti , kankam gelmiş çantamı karıştırmış sanki bana en sevdiğim modelin kırmızısını almışşş :KK16:

burberyy desenli şalımmm, burberyyim bilem pembe, meydan okuduk burberyye :KK1::KK1:

prenses koll ( nasılda bilir zevkimi :KK31: ) çok şık bluzummmm :KK12:

inanabiliyormusunuz, çekilişten mont gibin hırka hediye aldığımaaa :KK1::KK1: kankam alem kızsın ya kocaman hırkayı alenen komuş kargoya göndermiş ilahi kankam :KK53: bayıldım yaaa nasıl sıcak nasıl şekil bişeyyy :KK51: :94:

ve son olarakkkk simli çoyaplayımmmm :KK52: belli olsun diye ayacıklarımda çektim hatta ayaklarımla poz bilem verdim ( çotanak ruhu :KK1: )

birde hepsine toptan bakalımmm :97:

TEŞEKKÜR EDERİM MELEK KANKAMMMM :92::92::KK71::KK71::KK69:

hantürks de hediyelerine kavuşmuş.hepsini güle güle kullansın..:KK3:
çok beğendim hepsini..evacımm kitap ne güzel bir detay olmuş..:nazar:

ama ama ben o cüzdana bayıldım..nası güsel bir rengi var..barbi kıskanmadım dersem yalan olur.:KK14:.
Tanrıçaa,acayip güzel şeyler almışsınn kesene bereket:13:

hanturks ve barbiem güle güle kullanın hediyelerinizi şahanelerrr:KK69:

eva ve tanrıçamın kesesine bereket tanrıçam nasılda bilmiş barbişin zevkini:KK69:

off offf şahane hediyeler bunlar

yüreğine sağlık kesesine bereket tanrıçamınn

iyi günlerde kullan kıss sende :))
hepiciğini çok çok beğendim
zevkini konuşturmuş değil öttürmüş tanrıça :)))

Aman Allahım barbim öldüm bittim hediyelerine:KK30::KK30:
nasıll zevkle özenle alınmış:nazar::nazar:
yakışır benim kankama:KK19: hırkanın modeline öldüm hele o tuniği en kısa zamanda üstünde görcem:KK69:
o nasıl bir cüzdandır öyle:KK69:
hepsini iyi günlerde kullan:KK70::KK70:
tanrıçam kankam kesene bereket :KK69::KK73:
insanın içini ısıtan hediyeler almışsın
:nazar::nazar::KK16:
barbim çorap pozuna bittim :KK69::KK73:

Son düzenleme:
alıntı yapıodum bıan teyzem geldı
lafın arasında sana kargo geldı dedı
annem sagolsun soylememıs
bende ewe yenı geldım
hemen kargomu bulup resmını cekıyorum

Miriana hediyelerin çok hoş güle güle kullan alan arkadaşın kesesine bereket:KK16:
Hanturk canım çok güzeller güle güle kullan alan arkadaşın kesesine bereket:KK16:
Barbii hediyeler konuşuyor şahane:KK12: güle güle kullan tanrıçamın da kesesine bereket:KK16:

Son düzenleme:
ayburumm bitanecimm güle güle kullan canımıniçi
çok yoğunum biliyorsun ilgilenemedim tam anlamıyla
sen daha iyilerine layıksın :KK69:
gerçi konuşucaklarımızın hepsini telde konuştukk
sen bana kk nın verdiği en değerli şeylerden birisin
seni çok çok seviyorum :KK69: :KK69:

diğer bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim
tek tek alıntılı yazamadım nolur kusuruma bakmasınlar
yarın kına gecem var ve yapmam gereken şeyler var
buarada kargomu arıyor annem mısafırler falan var nereye koydugunu bulamıyor :KK57:

xzgi bekliyoruz..
ne bereketli bi gece oldu yaa..:21:
ben çok sabırsızımdır,hadi bi an önce koy canım fotoları..
kimden gelmiş pekiii:KK17:

ayburumm bitanecimm güle güle kullan canımıniçi
çok yoğunum biliyorsun ilgilenemedim tam anlamıyla
sen daha iyilerine layıksın :KK69:
gerçi konuşucaklarımızın hepsini telde konuştukk
sen bana kk nın verdiği en değerli şeylerden birisin
seni çok çok seviyorum :KK69: :KK69:

diğer bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim
tek tek alıntılı yazamadım nolur kusuruma bakmasınlar
yarın kına gecem var ve yapmam gereken şeyler var
buarada kargomu arıyor annem mısafırler falan var nereye koydugunu bulamıyor :KK57:

canım güzel gelinim:KK73:
sende benim için çok özelsin:nazar:
ben hediyelerimi çok çok beğendim:KK69::KK70:
seni çok seviyorum:nazar:
hediyen gelmiş:21::21:
zamanlama süper
:KK9:

çıldırmak üzereyim ewin içinde 4 dönüyorum
kargom yok !
evde değildim bütün gün yatılı misafirlerde var
temizlikcide vardı bugun nereye konuldu edildi bulamıyorum !

çok teşekkürler kızlar :KK16:
barbim bayıldım hediyelerine hele prenses kollu çok çok güzel cüzdan hırka hepsi şahane güle güle kullan tanrıçam ne kadar çok özenmişsin kesene bereket

:KK69: :KK69: :KK69: :KK69: :KK69:

Hediyeler şahaneeeee :KK52: :82:

Benim de kargom gitmiş eve,:KK19: Cuma akşamı yola çıkıyorum ballarım bademlerim :KK19:
Cumartesi sabahı ilk işim kargomu açıp kıymetli hediyelerimi resimlemek olacak birtanelerim...:86:
Çok meraklardayımmmmmmmmmmmm
:84: :KK62:

bi dakka!!!!!
ben ağlamak hatta intehar etmek istiyorum!!
kankaaa mektup çıkmadı deme:KK52::85: :85: çıktı dimi kankam:KK23:çekiceksin dimi:KK58:
yeminle ağlarım:85:
çünkü pakete sığdırmak için kargocu abiyle hangame yaşadık:KK22:
poşet değiştir bilmemne
o sırada düştüde sana gelmedimi:85::18: geldi de nolur:KK59:

X