Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

hanturksum kesene bereket cok guzelmıs hedıyeler
gule gule kullansın
ya benım gonderdıgım hedıyeler daha kurbanımın eline ulasmadı mı

pati ve miriana güle güle kullanın hediyelerinizi. hepsine bayıldım.çok emek verilmiş alan arkadaşların da kesesine bereket

çok çok mutluyum:21::21::21:
en başından beri hislerimde yanılmadım ve çok sevdiğim değer verdiğim bi arkadaşımdan hediyem geldi:KK69::KK70:
canım benim o kadar güzel paket yapmıştıki büyük bir heyecanla paketimi açtım:KK16:
taptaze gelin çeyizi gibi kırmızı kurdela ve nazar boncukları doluydu:nazar::nazar:
eeee kendiside 3 gün sonra gelin olucaktı zaten:KK19:
hediyelerimin hepsine bayıldım içinden kocaman sevgisini alıverdim:KK70:
düğün arefesinde emek verip güzel hediyeleri aldığın için çok teşekkür ederim:KK70:
her şey gönlünce olsun seni çok seviyorum canım benim:KK69::KK69:
bu güzel hediyeler xzgimden geldi ama ben foto yükleyemiyorum ve bm arkadaşımız yükliycek fotoları
çok teşekkür ederim bm:KK70:

tuzluklara bayıldımmm
yirim ben onları yaa
şalda süper renk şahanee

ezgicim kesene bereket
Allah ömür boyu huzurlu bir evlilik nasip etsin
ayburda iyi günlerde kullansın
önlükleri yıkarken seni anar bol bol :))

çok teşekkür ederim bm:KK71:
xzgim nasip olursa cumartesi nikahta görüşüp:KK55: beyazlar içinde sana sımsıkı sarılıp teşekkür edicem
:nazar::KK69::KK69:

Son düzenleme:
Benim hediyem gelmediii:44:
Kurbanımın hediyesinin de bugün ulaşması gerekti ulaşmamış yarın elinde olur sanırım:KK34:

en başından beri hislerimde yanılmadım ve çok sevdiğim değer verdiğim bi arkadaşımdan hediyem geldi:KK69::KK70:
canım benim o kadar güzel paket yapmıştıki büyük bir heyecanla paketimi açtım:KK16:
taptaze gelin çeyizi gibi kırmızı kurdela ve nazar boncukları doluydu:nazar::nazar:
düğün arefesinde emek verip güzel hediyeleri aldığın için çok teşekkür ederim:KK70:
bu güzel hediyeler xzgimden geldi ama ben foto yükleyemiyorum ve bm arkadaşımız yükliycek fotoları

canım xzgim herşeyi zevkime göre düşünmüşsün
bebişimide unutmamış çok işe yarayacak her seferinde sana dua edeceğim mis gibi önlük seti almışsın:emir_bebek::nazar:
inş evime gelmen nasip olunca tuzluklarımızı kullanırız:KK55:
şalın rengine bayıldım bu renkten hiç yoktu
rujum ve farımı nikahında kullanıcam inş:KK12:
kesene bereket :KK19::KK19:
yeni yuvanda huzur ve sağlıklı uzun ömürler diliyorum
:nazar::nazar:
SENİ ÇOK SEVİYORUM:KK69::KK70:

benim hediyelerim de geldi evde yokken gelmiş bi de kargoya gelip aldım şimdi d evde değilim hediyeler kuzu gibi duruyo önümde açıp bakamıyorum :KK1:
akşamı iple çekiyorum hemen yüklicem gidince canım benim yaa ne çok şey almışsın çok teşekkür ederim.

xezgide aybura aldı bana alcak 2 kişi kaldı ama hangısıı paradoksun hediyeleride gelirsee bana alan kişi belli olcekk

ayburcumm,ne güzel hediyeler gelmiş,bebek olup o önlükleri takmak geldi içimden.saçma bi istek ama öle işte..:emir_bebek:
ezgii,benim gibi tchibo seversin galiba..gelecek hafta tema ürünlerine bak canımm pek seksüüü:KK9:

cnm çok güzel hediyelern:KK69: güle güle kullan ezginin kesesine bereket:KK69:

X