Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

kıslar işter güçten muhabbete giremiyorum bu hafta mı yollıcaz hediylerimizi ..banada çok begendigim bi hatun kişisi çıktı ..ama ne alacağımı bilemiyom ya bakalım yarın alacam bende ..

yalnız ben yorumları okurken koptum:roflol: :roflol: ne manyağız ya:roflol: :roflol:

olumunekankayizsmile:lepi::lepi::lepi:
yalnız töpük iyiki kadınlar hamamı bölümünde, allahtan misafir giremiyor.yoksa nice olurdu halimiz, ele güne karşı,
tozutmuş bu KK kızları derlerdi yeminnen..:jeyyar::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Çıkabilirsem bende bugün çıkıcam..olmazsa belki p.tesiye kalacak..artık baryama elinde olur arkadaşın muhakkak.a.s..

oyyy oyyy öldüm bittim gacılarrrr:bbo:
ayy ne sıcak var dışarda yaaaa offf
oruç oruçç ifllahım kesildi valla ama değdi.
ben hediyelerimi aldım bugün,
ayak üstü mektubumu da yazdım
kargoya da verdimm...
üstümden bi yük kalktı haa:roflol:
ama çok zevkliymiş valla görmediğin birine hediye almak.
ben çok heyecanlandımkaydirigubbakcemile2
eve girdim ahanda susuzluktan dilim damağım yapıştı yemin ossunnnnn
bide sokakta bi çocuk nasıl iştahla dondurma yiyodu valla oturup ağlıcaktım utanmasam:kedi:
akşam bi olsun bi ezan okunsun da hepinize benden dondurma cankızlarrr:icecream:
görüşürük anam öpüom hepiniziiiolumunekankayizsmile

tanrıçam mektubuma içtenlikle cevap verdiğin için çok teşekkürler yüreklerbir olmazsa böyle güzel mektuplar çıkmaz ortaya:kedi:
göksu minnağı dersaneye başladın pert oldun acil format attırmak lazım sanalmaz:
gece kuşu maşşallah sana bu ne hız
bgn dışarı çıktım ama içime sinen bişey bulamadım
pazar günü yine çıkcam

aslansın kaplansın tanrıçam
aslan kaç paraparapom:smiley-cool:
:roflol: :roflol: :roflol:
markaları unutmamışsın kanka süper:lepi:ama mars'ı unutmuşun:umursamaz:nars'ın en has rakibi olan 1 tl lik farımı:lepi:
şişttt bkın bi ben de severim iç çamaşırı:)))))
hımmm:jeyyar:
dantellimi dantelsizmi:smiley-cool:

yaa bişidicem tanrıçaa sadece bayramda değil arasıta normal günlerde de yapalım bu organizasyonu yaa.yarınçıkıcam alışverişe ne alsam ne alsam diee düşünüyom öle çok heyecan yaptım ki:)
olur tabi kuşumolumunekankayizsmilesen haftanın belirli günleri bana al yolla,çok eğlenceli olur inan bana:roflol: :roflol:
Ayyyyyy ben bile heycan yaptim kime kim ciktiki acep delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
delikafadulden delikafadulden :1ninca: :jeyyar:
kıslar işter güçten muhabbete giremiyorum bu hafta mı yollıcaz hediylerimizi ..banada çok begendigim bi hatun kişisi çıktı ..ama ne alacağımı bilemiyom ya bakalım yarın alacam bende ..
nalanım,p.tesi günü nasipse yollarsın..en geç salı kargoya verinki,bayramda elinde olsun arkadaşlarımızınŞeniz
konuyu kadınlar hamamı'na kim taşıdı,valla ben bile bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
:1shok: kız bıngılını yirim senin:1hug:
helal olsun vallaolumunekankayizsmilemahçup etmedin beni,biliyosun konuştuklarımızıyerimsenibenharikasın bitanemŞeniz
neler aldın hacı çok merak ediyorum:dance:
oyy kurban olsunlar:teselli:iftardan sonra bi kilo dondurma ye kız:lepi:allah kabul etsin bebem:Saruboceq:

aynen ayburum,yüreklerimiz birŞeniz
ben bugün kargoya vericektim,ama veremedimbilmiyorumkismilekahrolası istanbul trafiği izin vermedi..anca işlerimle ilgilendim.
nasipse yarın vericem kargoyazemuszemus

en hızlımız gece kuşu çıktı..daha dün aniden katıldı,adresi aldı,bugün hediyesini adı ve kargoya verdi bile:teytey:harikasın bitanemŞeniz
aramıza yeni katılmış olmana rağmen çok özverili davrandın.kendi adıma teşekkür ederima.s.

Daha düzelemedim kankam ya akannehir
telde konuşunca sinir oluyorum uzakta olmamıza kötükedihüso
sebepsizce bir de...mafoldumben

ama bugün Cumpa'yı talan ettim, herşey pahalı geldi valla nedense...:dilcikar:

ama hediyelerimi de tamamladım :lepi:
adres bekliyum boshayallersmile

CUMPA :lepi: (puntoya dikkat) sempatiksalakcinni
kanka bugün pazarda kozmetikçileri de talan ettim sempatiksalakcinni
abidik gubidik bi sürü marka vardı :lepi:
ama beğendiklerim de oldu hihoyyyt
Ruby Rose diye bir markanın far setini beğendim ama almadum...bilmiyorumkismile
Donlar güzeldi kanka,:lepi: seksü değil ama minnak don. :kedi: bi kaç T Shirt filan aldım hihoyyyt

hedayelerimi de tamamladım ama pazardan değel taam mı :dilcikar: vereliniortak

hedayelerimi aldım amabuyrunnnnnnnnn ,ptt yarın açıksa yarın gönderirim ,değilse p.tesi....napalım.:sm_confused::icecream:.

aynen bende tamamladım ama bugün rahatszdım çıkamadım..pazartesi vercem bende :lepi

anam mahvediii bu hocalar beni sempatiksalakcinni yine bi ton ödev verdiler sempatiksalakcinni

Ben size yetişmeye çalışıyorum koşsam da yorulsam da ama olsun
bu sene böyle geçicek artıkın delikafadulden

anam mahvediii bu hocalar beni sempatiksalakcinni yine bi ton ödev verdiler sempatiksalakcinni

Ben size yetişmeye çalışıyorum koşsam da yorulsam da ama olsun
bu sene böyle geçicek artıkın delikafadulden

kııız ödüllü çingane beni bak aklinialirimsmile
dershane öyle şakaya gelmez ula :mymeka:
B sınıflı yavrum :1hug:
o ödevler günü gününe yapılacak lmaz:
verilen tüm yaprak testler çözülecek lmaz: yoksa çok pis bozuşuruz taam mı Göksuyu
Şeniz olumunekankayizsmile

şakaya almıyorumm yaaavrumm :jeyyar:
aayyyhk B sınıflı yavru bayramdan sonra sınava gircek her an düşebilir daha düşük sınıflara :1shok:

çoooook çalışmam lazımmm çoooook CADIARZU bayramda öküz gibim çalışıyo olcem :1closedeyes:
hoca tatil die bastı ödevi öyle çok ödevim var kii :1shok: :1shok:

Sözlerini unutmicaaam ApriLtoşş

merak ettim ya kim alıyo baga:))))benim alcagım kişi tam çekilişin adıyla müsemma kokoşmu kokoşzemuszemuszemuszemusanam nedcem ben :))))))))))

unutmican tebii düdük :lepi: :içelim:
düşmez benim kuzzum düşmeeezzz kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile
çok çalışkandır benim Göksuyum di mi ? :1hug: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
aman da yir Aprilitosu onuuu olumunekankayizsmile Şeniz
oyyyy oyyyy, voyyy voy :1hug: :1hug: -tatlicadiarzu-

hadi şimdi git dersine çalış denyolinda

merak ettim ya kim alıyo baga:))))benim alcagım kişi tam çekilişin adıyla müsemma kokoşmu kokoşzemuszemuszemuszemusanam nedcem ben :))))))))))

Snaa kim aldığını kargoynan öğrenceksin yavrum kaydirigubbakcemile2
Sülemez danrıca karısı Şeniz

evet yavrumm düşmezz Allah'ın izniylee inş. inş. Şeniz
çok çalışkan demeyelim de hani fena sayılmaz :jeyyar:
Göksuyu da onu yir ama bülee ham yapar haam :sm_cool:
ver bi nanak bakim kobacan öbiimm Şeniz

oohhhh öbtüm öbtüm :1closedeyes: hayde gidem bare delikafadulden

Beni unut da başına neler geliii görersin sen delikafadulden

öbücük öbücük yaptı Göksu ooh ooh :jeyyar: :jeyyar:
bu öbüccükten sora unutulmazsın Göksuyum sen rahat ol yııahhhahahhaha sempatiksalakcinni :roflol: :roflol: aklinialirimsmile :roflol:
:ultrasapıkaprilsmile:
sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…