Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

ben hala alamadım :KK43: çok üzgunum oysa 2 gun once bakdım bakdım begenemedım napcam ben yaa işlerım hep akşamüstu oluyor çalışma saatım yani..bugun bu işi halletmelıyımm

son cümleye koptumkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
pazardan olsa nolucek lan beberuhialsanaalsanasmileherkes MANGO dan alamıyo bebem biliyosun:roflol: :roflol: :roflol: EMİNÖNÜYERALTIÇARŞISI'nı tek geçerim agabayanssulusmile :jeyyar:
daha çok yeni be olum:teselli:alışırsın bi kaç güne:1hug:..hayırlı uğurlu olsun,kesene bereket kankamolumunekankayizsmile

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
nikoyla ikiniz su katılmamış manyaksınız kanka:roflol: :roflol:
anlamam onu bunu:nazar:topiğime resim beklerim:nazar:

Melek kafalı kankam benim...olumunekankayizsmile
Bugün sıvaçlar yapacam senin topüklere bak gör sen
şutarafagitti :lepi: :hulya:

aklı olan mng kargodan vermesin,o kadar söylüyorum:roflol: :roflol: :roflol:
aras daha hesaplı,hem pazarlıkta yapıyogamyoncuiremsu

Ben PTT kargodan memnun kaldıydım ya kanka :lepi:
İst'dan Adana'ya 3 günde yolladı kazasız belasız
hihoyyyt

canolar ben de özet geçem kendimi tanıyanlar bilir belki de yeni gelene çıkmışsam diye yazem dedim

iç çamaşırı her renk olur en ucuzu ne renkse o oolur:))

makyaj malzemesi, oje, toka moka pullu mullu cano küpe alma zahmet etme takamıyorum çok seviyorum ama yara yapıyor kulağımda bir de dış kulak iltihabı oldum havuzdan ağrım var zati:))

38-40 bedenim geniş kalıpların medyumu oleyor, kitap ta severim sürükleyici maceracı romanlar falan:)))

ammaan utandım da anlatmaya işte içinden ne geliyorsa bunların dışında ne isterse alsın sefkilim heç möhüm değil herbişeyi kullanırım ben

kızlar yettim okuyamadım sayfaları beynim döndüüüü :bbo:

alacagım hatunu cok severimmmmmmm yirin onu :dance:

en kısa zamanda alıp yollayacagım :dance:

bugün oturdum okudum kafamçokkarıştı
cok gec kaldım biliyirinn eyvahedigeldismile
canlar bana cıkan kişi henüz almadıysa ona sesleniyorum eyvahedigeldismile
sakın aşırıya kaçmayın pahalı seyler alıp beni mahçup etmeyin yerimseniben :eek:klava:
pembe favorim:asigim:,beyaz,gri,laciverti severim :lepi:
makyajla aramı biliyorsunuz bayılırım :asigim:
uzun kolyeler.şıngırtılı bilezikleri sevdiğimi bilmem bilmeyeniniz varmı :1rolleyes: (abartma akit:mymeka:)
tamam bu kdr yeter abardım :icecream:

sizi cok seviyorum yaaa neler yazmıssınız deliler sizi :roflol:

bugün oturdum okudum kafamçokkarıştı
cok gec kaldım biliyirinn eyvahedigeldismile
canlar bana cıkan kişi henüz almadıysa ona sesleniyorum eyvahedigeldismile
sakın aşırıya kaçmayın pahalı seyler alıp beni mahçup etmeyin yerimseniben :eek:klava:
pembe favorim:asigim:,beyaz,gri,laciverti severim :lepi:
M giyerim ama zorunda kalmadıgınız takdirde giysi almayın zahmet etmeyin canlarım olumunekankayizsmile
makyajla aramı biliyorsunuz bayılırım :asigim:
uzun kolyeler.şıngırtılı bilezikleri sevdiğimi bilmem bilmeyeniniz varmı :1rolleyes: (abartma akit:mymeka:)
tamam bu kdr yeter abardım :icecream:

sizi cok seviyorum yaaa neler yazmıssınız deliler sizi :roflol:
:enbuyukkk: :enbuyukkk:

ay yanlıslıkla kendimi alıntılamısım pöffff bilmiyorumkismile
neyse edi düzeltir zaar :bbo:

hayırlı kandiller bitanelerimolumunekankayizsmile
ben hediyemi yolladım dün...ama parfüm koymuştum birde,onu almadılaralsanaalsanasmilebilginiz olsun..ptt ile kargo yollıyacaksanız parfüm,deodorant gibi sıkmalı şeyler almıyolar:çok üzgünüm:

hayırlı kandiller canımmm hoşgelmişsennnn
be o tarz şeler yollucaksan paket üstüne paket yapıom sen de öle yapsaydın dökülcek bişi var mı die sorduklarında da suratıma en pişkin ifademi takınıp yooo diom:roflol:
o yasak bu yasak ne bu yawww
e ben netten parfüm alıyomm hep onları nasıl kargoluyolar:KK70:

hayırlı kandiller bitanelerimolumunekankayizsmile
ben hediyemi yolladım dün...ama parfüm koymuştum birde,onu almadılaralsanaalsanasmilebilginiz olsun..ptt ile kargo yollıyacaksanız parfüm,deodorant gibi sıkmalı şeyler almıyolar:çok üzgünüm:

Ben herşeyi paketledim sardım sarmaladım ve koliye koyup bantlıcam ne yani açacak mı o kadar zımbırtıyı:1shok: yolarım valla alsanaalsanasmile
Yarın vericem inşallah:eek:

huhuuuu bakıyorumda tamamlayan çok ama gönderen az, kaplumbağa misali yavaş yürüdüm ama hepinizin önüne geçcemmm sempatiksalakcinni şimdi dışarı armayanımı almaya gidiyorum ve anında yolliciimmm, naberrrrrr lülülülülülü lülülülülülü

hayırlı kandiller canımmm hoşgelmişsennnn
be o tarz şeler yollucaksan paket üstüne paket yapıom sen de öle yapsaydın dökülcek bişi var mı die sorduklarında da suratıma en pişkin ifademi takınıp yooo diom:roflol:
o yasak bu yasak ne bu yawww
e ben netten parfüm alıyomm hep onları nasıl kargoluyolar:KK70:
allah razı olsun kuşovskimŞeniz
anam bu ptt ama ne biliyimbenneyaptımkibidahakine senin gibi çakallık yaparım bende:jeyyar:

Ben herşeyi paketledim sardım sarmaladım ve koliye koyup bantlıcam ne yani açacak mı o kadar zımbırtıyı:1shok: yolarım valla alsanaalsanasmile
Yarın vericem inşallah:eek:
yani bu gün:sm_cool:
huhuuuu bakıyorumda tamamlayan çok ama gönderen az, kaplumbağa misali yavaş yürüdüm ama hepinizin önüne geçcemmm sempatiksalakcinni şimdi dışarı armayanımı almaya gidiyorum ve anında yolliciimmm, naberrrrrr lülülülülülü lülülülülülü

:dilcikar: :dilcikar:

Selam canlarım.opuyorumnanaktan
Zabaanan gitti ve kargomu yolladım. İşallah subanallah baryamdan önce elinde olur:Saruboceq:

ben de sabahın danında gidip , alıp yolladım hemen :lepi:
inşallah beğenir eyvahedigeldismile, öle çok büyük bişey değil ama kendime alır gibi çok beğenerek aldım opuyorumnanaktan

benim kargomda bgn yola çıktı :eek:
çok düşündüm sonucu ben çok beğendim inş arkadaşımda çok beğenir:kedi:

can ciğer kuzu sarmalarımolumunekankayizsmile
kesenize bereket olsun,allah kesenize zeval vermesin:jeyyar:
aramıza yeni bir arkadaş katıldı twityy84:lepi:doğrumu yazdım niki lafisfisfis hoşgeldin tiviti garısızemuszemus

Son düzenleme:
kafayı yiyecektim ptt de.laelaelaelaelaekafamçokkarıştı.
beyefendi pakete baktı ,kontrol etti, beğenmedi, kırılacak şeyleri kutuya koyun falan hikayesi yaptı..
oysa ne güzel yapmıştım hedayemi..sinir oldumÇok üzgünüm çoook..alışveriş ettiğim bir yün mağazasından rica ettim ufak bir kutuya koydum..
çok sakil bir görüntü oldu ,sarmaladığım poşet delik deşik oldu ,evde ne muntazam yapmıştım oysa ki..:1closedeyes:
arkadaştan özür dilerim vallayii, o görüntü için..
ama umarım içindekileri beğenir..
paketi hallettim, sistem yok:1shok:,16:00 da falan gelin dedi.
adamı da görseniz boy 140, bi hava bir tafra,postanenin sahibi sanki..boy 1,90 olsa kimbilir neepçek millete..kötükedihüso
şaka programında hissettim kendimi..neyse evden çıkmıştım geri dönüp başka kargo da aramadım.. gittim kaşımı gözümü aldırdım, kaşlar yay oldu mübarek..
velakin kargomu postaladım,yarın inşallah arkadaşın elinde olur..hihoyyyt

X