Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

canımmmmmm kankam:dance: :teytey: :sm_cool:
seni çok seviyorum:asigim:ve diğer kankalarımın huzurunda,sana sonsuz ve yürekten teşekkürler ediyorum değerlim:asigim:
kesene bin bereket olsun,tuttuğun altın olsun,allah halil ibrahim sofrası bereketi versinfisfisfisyok la o olmadı:smiley-cool:tamam yalakalık boyutuna girmiyorum:smiley-cool:
birde özel kargo ile yollamış eşşek:mymeka:iyice zarar ettin hacı olmadı:roflol:bidahakine lütfen postaneden yolla,ekonomik ol azcık:mymeka::roflol:
niki resim sonunda açıklıyacağğğğcım:smiley-cool: :smiley-cool:​
ağız tadı ile,bol resimlerle,en ince ayrıntıya kadar ekliycem,kimse bağa karışmasın:sm_cool:
önce tüm hediyelerimin:asigim:toplu aile saadeti:hulya:
şutarafagitti

paketleri açıp,içine bakmaya aryu reydii :smiley-cool: :sm_cool: :dance:​

tişört dikkatinizi çektimi
tanrıça+niko alışverişte tişörtüme ne kadar benziyor dimi:lepi:
peki ayna ve saat dikkatinizi çektimiküçük hüsamın kabilesinden aşiret reisleri geldi haneme:roflolo ne be-tatlicadiarzu-diyenler bir sonraki mesajımı okusun)
şu an duvarımı süslüyor ayna ve saatim:asigim:kalpli saatimin biraz altına (odamdaki kendi saatimin)astım:smiley-cool:saat patlaması yaşanıyo odamda:roflol:kalpli çerçevemde odamdaki saat ile takım oldu:asigim:öyle hoş bir dekorum olduki,anlatmak için resimlemem lazım:jeyyar:bunun içinde birazdan sizi albüme çağırıp,duvardaki sıvaçlarını göstericem:lepi:
çerçeveme cabbarla resmimizi koyduğumu söylememe gerek yok sanırım
peki ya ojelere ne demeli:icecreamisliksin kanka,o kadar alınırmı:mymeka::asigim:ayol çıldırdım renklere:sm_cool:her bi rengi çok beğendim:sm_cool:
ve tişörtüm:jeyyar:albümde bakıp yakışıp yakışmadığına karar verin:hulya:
küpe ve bilekliğim ne kadar hoş dimikaydirigubbakcemile5anam rengine bayıldı hele:lepi:gerçi 2 saat kk yı 56789.kez anlatıp açıklama yaptım,yollayan arkadaşım şu dedim(nikini yazdım):1shok:hööö oldu..ee bende tanrıçayım dedim..töbe bismillah dediohaoldumsmilesonuçta yine anlamadı,ama bayıldı hepsine..nası sevdiğin şeyleri almış afferin kıza dedi:asigim:heleki notu sesi okuyunca geberDik gülmekten:roflol:
mektubun sonuna vampir kılıklı biber yazmışben ona öyle diyorem genelde:icecream::roflol: evet:asigim:hediyeleri yollayan cadı,​

benim KARABİBERİM:1hug:

Son düzenleme:
Ben bu topiğe yazmayı hep unutuyorumsırnaşık şey
Hediyelerini alan arkadaşlarım güle güle kullansınopuyorumnanaktan

Ben bu topiğe yazmayı hep unutuyorumsırnaşık şey
Hediyelerini alan arkadaşlarım güle güle kullansınopuyorumnanaktan

zerzeg:mymeka:
bide baktım diğer mekana eklemişsin,akitradan sana gelen hediyeleri:mymeka:allahtan okumamışlar:roflol: :roflol: :roflol:
yoksa okudularmı laeyvahedigeldismilebeni kandırmadınız dimi:a015:gerçekten heycanlandınız dimi:a015:biber mafedicem seni:mymeka:kötükedihüso:roflol:

Amma ekşın yaptın kızaam :smiley-cool: ama hakket değdi yani hediyelerinin hepsi birbirinden harika danrıçam sağlıkla kullan. Sunumluklarına ayrıcana bayıldım.
Bibertom harika düşünmüş kesesine bereket. Çok ttalısınızopuyorumnanaktan

vayyyy tanrıçam hediyelerin süpper görünüyoakannehir
tişörtü görünce ahada nikoyla tanrıça alışverişteye ne çok benziyo dediydimolumunekankayizsmile
sunumluk yapacamışın bekliyomaklinialirimsmile
ojelerin çok tatlı
aynan ve saatin çok hoş
çerçevene bayıldım
küpe ve bilekliğin perfect:lepi:
jelibonlar ve cicolatan da tam yiyimlikcokacimcoook
karabiberimin kesesine bereket:1hug:
tanrıçam iyi günlerde kullan hediyelerini

ay ay ay aaaaayyyyyyyy...
herbiri çok güzel hedayelerinin..kankitom, valla bende ayna ile saate daha bi bayıldım..:lepi:
güle güle kullan kuşum..annen isyankar kadın, demek şaşırdı he, ben tanrıçayım dediğinde..kaydirigubbakcemile3
cabbarla fotonuzda pek bir romantik imiş, gözümden kaçmadı..yerimseniben
sunumluk stingleri konuşmuyorum bilene..aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile
karapaprikanın kesesine bereket,zevkine sağlık..opuyorumnanaktan

karapaprikaaaa.. o saatle aynadan bende istiyoooomdelikafadulden

wuhuuuuuu :lepi: beklenen hediyeler :lepi:
kızz pibertoo ne kadannn güzelmiş zevkin :jeyyar:
bayıldm valla herbirine..sunumluk donları bilem düşünmüş :roflol: :lepi:
güle güle kullan tanrıca karısı Şeniz

wayy anasını hediyelere bakkk:1shok:
hepsini çok çok çok beğendim laa iriyle sözlşmiş gibi jelibonları koymuşssunuz dondurmam bitsin bi paket ben de açıyım bari canım çekti :icecream:
tişörtün harika ammaaa çömez olduğumdan diğer tiişörtünü bilmiom ben benzerlik yakalayamdım şu an:roflol:
çikolatalarını da boğazında kalmadan ye emi hiç gözümüz kalmadı yaneee:teytey:
mikemmelll donların da sana çok yakışıcak eminim tam zevkime göre laa ver bi fotokopi çekiyim:roflol:
takılarıın rengine bayıldım ayna ise süper öteesi bayılıyom onlarıı odana da ne güzel olmuştur.çerçevene de cabbarını koyuşssun hep orda kalsın inşallah ve de gönlündea.s.
ocelerini de güle güle kullan renkleri çok tatlı.
unuttuğum bişi yok inşallah güle güle kullan tanrıçam karabiberinde kesesine bereket amma atraksiyon yaptınız haa kk meselesi olmuştu:roflol:

Güle güle kullan Tanrıçam hedıyelerın guzel..benım hedıye aldıgım arkidişde yukleseya elıne ulaşmış olmalı gercı hevesı kırılmıştır ..cunku ne ozenebıldım ne zevkıne uygun bırsey alabıldım ..2 parça sey yolladım tabı sevınmemiştır..kendımı affedemıyorum acele edıcem dıye ıcıne ettım herseyın:çok üzgünüm:

bebeğim süper hepsi yaa
çok beğendim , takılara bayıldım bi de sunumluklara , güle güle kullan canım benimm.
biberim kesene bereket balım çok zevklisinŞeniz

tanrıçam hediyelerini güle güle kullan biberim de pek zevkliymişaklinialirimsmile bu arada diğer bütün hanımlarda hediyelerini güle güle kullansın :lepi: a.s.

Bitanecik kankam ben de seni çok seviyorum biliyorum hediyeden önce de seviyodun
:roflol: bütün servetim feda olsun sana kanka:smiley-cool: o kargo size yakın diye hatırlıyordum olur da bi aksilik olur evde yokken gelir çok uzaklara gitmeyesin cabbar abim kızmasın belki böylelikle kara kaplı defterden adım silinir diye düşündüm bu arada tekrardan selam ederim burdan cabbar abimebuyrunnnnnnnnn :roflol:
Kankaların bitanesi hepsini güle güle kullan beğenmene inan çok sevindim çok daha güzellerine layıksın :1hug: afiyet bak şeker olsunŞeniz
O tişörtü gördüm direk aklıma geldi sizin alışveriş tişörtünüz hıh ben de alırım işte dedim aldım:dilcikar: :roflol: küçük hüsam öksüz kalmasın dedim yanına akraba yolladımsırnaşık şey zamanla daha da güzelleştiğini görmen için o ayna ve saat. Şarap gibi kadınsın zaman akıp geçtikçe daha güzel oluyorsun buna şahitlik olması adına düşündüm onları:1closedeyes:sempatiksalakcinni
Hoş bi dekor olmasına çok sevindimhihoyyyt
O çerçeveye cabbar abimden başka kimse giremez zaten:1closedeyes: az daha yalaklanırsam yalakalıktan vuracak beni cabbar abi:roflol:
Kanka valla daha fazla renk seçeneği olsaydı daha da alacaktım biliyorum ojeyi ne kadar çok sevidğiniboshayallersmile
Anneciğine tekrardan selam ederim ellerinden öperimŞeniz
Yazım ve resmim kötüdür sana ilk başta şu smileyi yapmaya çalışmıştım pek olmadı ama olsun :roflol:
Evett sana hediye yollama şansı bana aitti duyduğumda çok ama çok sevindim. Herşeyimi ama herşeyimi bilen derdim olduğunda sıkılmadan anlatabildiğim bitanecik dostuma bir şeyler gönderebilmek hatıra bırakabilmek çok sevindirdi beni çok daha güzel şeyler almak isterdim artık bir daha ki sefere:icecream: İyi ki varsın bitanemopuyorumnanaktan
:roflol: ahahahah yok yok kanka keklemediler seni ben de ağzımı açmadım:ecrin_bebek:

tanrıça canım güle güle kullan canım hepsi çok güzeller

karabiberin zevkine saglık ..
küpeler ve saati çok begendim...harika hepsi..
kaydirigubbakcemile2

değmezmi kanka
nedense o kadar hediye içinde sunumluklara ayrıca bayıldınboshayallersmileşaşırdımdersem inanma:icecream:sapukkklülülülülülü
çok saol biricikomŞeniz

tişörtü görünce:1shok:tanrıça ve niko tişörtünün başka bi versiyonumu diye bi şaşkınlık ve sevinç yaşadım ayburomhihoyyyt
resmen iz sürmüş biberim:1rolleyes:sinsi garı:asigim:
çok saol canomŞeniz...

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
sinyalim,geberme emi:roflol:hacı bizim resmimizi koyarmıyım kk ya herif vursun sonra beni
kendi resmi o çerçevenin saloolülülülülülü
teşekkürler bal kutusuolumunekankayizsmile

güzeldir zevki evet:roflol:hastayım şu oricinal laflarınasırnaşık şey sırnaşık şey için gitti dimi şerepsiz:jeyyar:
amin gülüm:Saruboceq:allah razı olsun..çok teşekkür ederimolumunekankayizsmile
gugıla yaz bakalım çıkıcakmı..niko^tanrıça alışverişte diye:roflol: :roflol:

Hadi tanrıça, albümü de hallet:hulya: te görelim sıvaçlarını
yapıcam şimdi:hulya:
saçmalama miricanalsanaalsanasmilebeğenicektir eminimolumunekankayizsmile
ayrıca saol güzelim benimopuyorumnanaktan

bebeğim süper hepsi yaa
çok beğendim , takılara bayıldım bi de sunumluklara , güle güle kullan canım benimm.
biberim kesene bereket balım çok zevklisinŞeniz

çok masraf etmiş kanka yabilmiyorumkismilebide özelle yollamış denyo:mymeka:2 katı fazla..para bol geldi sürücek yer arıyo yağıalsanaalsanasmilearap kılıklıalsanaalsanasmile
teşekkür ederim minik kankamŞeniz

Sekmelerden birinde senin profil açık kanka ciğerci pisisi gibi albümünü bekliyom habarın ola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…