Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

fit fücutlu, taze köy peynirinden de taze pati..-tatlicadiarzu-
o ne güzel duruş öyle maşallah, badi çok yakışmış..
civcivli küpelere bayıldımakannehir..gülegüle kullan..
göksucuk bende civcivli küpelerden istiyooom..delikafadulden

oLm o civciv değill küpelerin gizemini çözemediniz mi dahaaa sempatiksalakcinni

Miricanımmmmmmm hediyelerin muhteşemmiş balım boshayallersmile :lepi:
nalanımın zevkine hayran oldum hihoyyyt
güle güle kullan melekom
Şeniz

mmm kızlarr merhaba :emir_bebek: ama üzgünüm bugün eve geldim ve hala kargom gelmemiş :bbo: ben bu hafta arkadaşımdaydım acaba ben evde olmadığım için kargom geri gitmiş olabilir mi? fakat kapıda bir not falanda bırakılmamış, annemlerde evde olmadığı için acaba notu koydularda oralarda kayboldumu :bbo: düşşşşş :1no2:

selamın hello millet:KK3:
eve yeni geldim.ve ayağımın tozu ile buraya msj yazıyorum..hemen çıkmam lazım,misafirleri yolcu edip,akşam gelicem kısmetse..hediyelerimi eklemem lazım:lepi:
bana hediye yollayan kankamdan özürü bir borç bilirima.s.:kedi:
çünkü gelir gelmez ekliyemedim..malesef eklicem dediğim akşam acil bir işim çıktı ve apar topar şehir dışına çıktım...
inanın içime dert oldu.aklım hep sizdeydi:çok üzgünüm:
net bulup giremedim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
akşam görüşmek üzere bitanelerimŞeniz

selamın hello millet:KK3:
eve yeni geldim.ve ayağımın tozu ile buraya msj yazıyorum..hemen çıkmam lazım,misafirleri yolcu edip,akşam gelicem kısmetse..hediyelerimi eklemem lazım:lepi:
bana hediye yollayan kankamdan özürü bir borç bilirima.s.:kedi:
çünkü gelir gelmez ekliyemedim..malesef eklicem dediğim akşam acil bir işim çıktı ve apar topar şehir dışına çıktım...
inanın içime dert oldu.aklım hep sizdeydi:çok üzgünüm:
net bulup giremedim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
akşam görüşmek üzere bitanelerimŞeniz

yine adrenalinnnn..delikafadulden
kızaaaam, kim olduğunu söölesene..guclubacismile

yine adrenalinnnn..
kızaaaam, kim olduğunu söölesene..guclubacismile
sinyal naber:hulya::roflol:
ıı ıhhhh:jeyyar:sülemem:smiley-cool:

mmm kızlarr merhaba bugün eve geldim ve hala kargom gelmemiş :bbo: ben bu hafta arkadaşımdaydım acaba ben evde olmadığım için kargom geri gitmiş olabilir mi? fakat kapıda bir not falanda bırakılmamış, annemlerde evde olmadığı için acaba notu koydularda oralarda kayboldumu :bbo: düşşşşş :1no2:
alla allaCADIARZU
düşle iletişime geçelim barbitomguclubacismile

nalansu ve pınax için
en kaslısından zennede buldum
comp009.gif

auguri_77.gif

hapbday.gif
cad.gif
doğum günü kızları :lepi: :lepi: :lepi:
size boncuktan kuş yaptım asın pencerenizezemuszemus zemuszemus
doğum gününüz kutlu olsun,mutlu olun senelerce zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Kislar sevgili melek arkadasim MIrianam bana eyle bir siir yazmiski dogum günüm icin, okuyunca beyle oldum akannehir cok duygulandirdi beni o gercekten cok farkli cok güzel yürekli bi insan onu seviyorum

benim kanatları tülden kelebeğim
seni yanımda varken bile özlüyorum
benim ruhumdansın benim aynamda
kokun uzak olsada ellerin yanımda..
nezaman dost diye ağlasam kimseler olmazdı
bu saf niyetime hainler dadandı..
senin onlardan farkın vardı
pınar demek sonsuz güven sonsuz arkadaşlıktı...
senin omzunda ağlayacağım günler yakın
bal gözlü meleğini çok seven
arkadaşın
miriana...
yuhanzi:1shok:
olum amma duygusal garısın beboshayallersmile
miriboshayallersmilecan fenasın şerepsizim:nazar:
bende biraz duygusal olsam nolurdu..hassas narin:asigim:kendimi bildim bileli ormantik bi garı olamadımboshayallersmile

Danrıça yine kayıplara karıştı hedayelerini ekleyiverceydi :nazar:
anlayıp dinle öncealsanaalsanasmile
hemen iftira:dilcikar: :dilcikar:
zaten biliyodum başımın etini yiyicenizi:dilcikar:nette bulamadım..şanssız bedevi ben:dilcikar:

delikafadulden
kim kim kim kim söle çabukkkk delikafadulden
ben sana almak isterdimmmm :asigim: acaba bedenin ne CADIARZU
sempatiksalakcinni tenin gözün nasıl :dance: :icecream:
ekle cabuk kankoo meraktan çatlıycam bak hihoyyyt
-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-zalakkk-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
haydi söyleeee TANRIÇAM
000200d05ca.gif

sana kim hediye almış
haydi söyleee
seni kim çılgınca sevindirmiş
party0023wp2.gif
ohh bee hayla bilmiyosunuz kim olduğunuhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :jeyyar:
bu arada smillerini kullanma yerine ve mesajına koptummm=))))))))))))))))))çok tatlısın ayburum ya hahahaha=)))))))))))

ayburum pc donmuş tanrıçanın boshayallersmile pc donmaz ama nese sempatiksalakcinni
ekliyemedi resimleri ama çatlak bana da sölemiyo merak et diyo :roflol:
bende çatlıycam cidden,övdü övdü gitti alsanaalsanasmile gelsin çantaları kafasına atalım :lepi:
bide cabbarı aradıysa kesin geç ekler resimleri boshayallersmile puff
o gece senle konuşurken kk ya giremedim..sonrada toz oldum piyasadan zaten:smiley-cool:
Ay tam delüsün danruça garusu,sinyal tanrıça..naniknanik.sırf adrenalin salgılıyak diye, söölemeden gitmiş:dilcikar::1closedeyes:..
:nazar: aklinialirimsmile yancı hacı naber:smiley-cool:
hedıyelerım geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bu nası bı mutluluktur anlatamamboshayallersmile
bugun hastalandım faranjıtım azdı işten cıkdım ve kargomu zar zorda olsa aldım..pttyle bırdaha ne yollarım ne kargo kabul ederım

sonuç herşeye degdı nalansuyuma tesekkur ederım bıtanem benımm oozemuszemusdayanamadım arabada açdım tabiki şok oldum ve cok sevındım agladım hattasenağlama
mor askılı bluzum,halo kıtylı tacım ve renklı kupelerımm
3849.jpg

she parfum ve deo setim ,jelıbonlarım sakızım lolıpoplarımm
3857.jpg

renklı çırpacagım cam çay kaşıklarım...bu kaşıklara bayılıyordum enguzelını yollamış banaaa:jeyyar:
3880.jpg

turkuaz kurdelelı penyemmm eger atlet dıye koyduysan ben bunu atlet dıye içime gıymem :umursamaz:bu şık bırseyyyhihoyyyt
buda mektubu bıtanemınnnzemuszemus cok mutlu oldum cokkkkk anlatamam yaaa hedıye almak muthiş bırseymiş bırtane bıle koysa olurdu ama saolsun abartmış cok bilmiyorumkismile

ruhunu sevdıgım melek Allah razı olsun senden yuzumu guldurdun kaydirigubbakcemile5
3893.jpg

3840.jpg

mavi penyem cıkmamış yukluyorum yakındannn

3908.jpg
miricanım güle güle kullan.nalanım kesene bereketŞenizhepsi birbirinden güzel..özellikle mavi badimsi şey,mirinin sexi bedenine çok yakışıcakhihoyyyt
tisko tisko partizaneee:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :içelim: :içelim: kop kop kop:dance: :dance: 300 500 isa musa sen bizi kutsa cukka cukka cukka cukka apaçi dansı yihuuuuuuuuu:smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool:
ne manyak karısın yaaaa sennn kaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni

iltifatın için mersi şekerim:nazar:

Son düzenleme:
X