Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

aaaaaa bayıdlmmmm güle güle kullan nikooomm :lepi:
miri zevkli hatun tabi :jeyyar: takılarla zenginleştirmiş zemuszemus

üşenmedim bütün hediyelere baktım :KK1:
hepsi birbirinden güzel güle güle kullanın güzeller bayanssulusmile

Şeniz asıl sen ne cana yakın hatunsun böleee.yarışmada olmadıgın halde bakıp vaktini ayırmışsın bize :lepi:
aslında benim kankaların olduğunu görüp girdim başta ama çok hoşuma gitti hepsine baktım güle güle kullanın canım, çok teşekkür ederim ayrıca da Şeniz

nikoooooo pisipisili cicişine bayıldım:lepi:
hemide öldüm çok tatlıymış
sanada pek yakışır enişte evde olduğu vakitler giy emi
mirianam kesene bereket

rica ederim tanrıçacım çok zevklisiniz valla

demek gudubet diyosun CADIARZU kaydirigubbakcemile3 eheh
ne giydindeki cevaplarından da öyle hissettim içimden söylemek geldi
ne biliim

canım benim tüm kızlar adına teşekkür ederimopuyorumnanaktangerçekten herkes ayrı zevklidirolumunekankayizsmilesüper hediyeler gördükhihoyyyt
pati garısına gelince:nazar:dediğin gibidir zilli:nazar:ama hemen şımarır,yavşar,böyle nası anlatıyım..bi gevşer:roflol: :roflol:
bitanedir kankam şaka bi yanayerimsenibenhislerin doğru canım:içelim:

Nikonum kankam güle güle kullan bebeğim pisili takımını ve de kolyeni balımmm opuyorumnanaktan

çok güzel yaa...
güle güle kullanın hediyelerinizi kızlar...
bidaha çekiliş yaparsanız ben de katılmak isterim...
hediyeleşmeye bayılırım :1rolleyes:

gecerken ugruyodum :eek: bi bakem dedim amaninn bide ne göriiimm :1shok: mikemmel ötesii hedaayeeleerrrr:asigim: hepiciiiine asik oldum laa aklinialirimsmile bana verin hepsini :yüzsüzfstksmili: sempatiksalakcinni
nasil özendim anlatamam boshayallersmile güle güle kullaninin opuyorumnanaktan herbirinizin hediyeside birbirinden züperrr :asigim:
:KK3: :eek:

oyy niko yaaaaa ne kadar güzelmiş takımın bayıldım pisipisiiiiii güle güle giy kuzucuummm vesasız yarim

barbimin de şalı çok şıkmışş alan herkesin ellerine sağlık canlar

çok güzel yaa...
güle güle kullanın hediyelerinizi kızlar...
bidaha çekiliş yaparsanız ben de katılmak isterim...
hediyeleşmeye bayılırım :1rolleyes:

yuppiii hihoyyyt katılan katılana süperr olcak diger çekilişşş hihoyyyt
gecerken ugruyodum :eek: bi bakem dedim amaninn bide ne göriiimm :1shok: mikemmel ötesii hedaayeeleerrrr:asigim: hepiciiiine asik oldum laa aklinialirimsmile bana verin hepsini :yüzsüzfstksmili: sempatiksalakcinni
nasil özendim anlatamam boshayallersmile güle güle kullaninin opuyorumnanaktan herbirinizin hediyeside birbirinden züperrr :asigim:
:KK3: :eek:

fstıkım topik adına teşekkr ediyorummmm canm opuyorumnanaktan sempatiksalakcinni

birdahakine bana haber verirseniz sevinirim,her çekilişte söylüyorum ama her çekilişte yine bana haber verilmiyor.

çekilişe kimlerin katılcagını belirleyen kim bilmiyorum canım..özel olarak sen gel sen gel denilip denilmiyo mu bilmem.katılmak isteyen listeye alınır tabiki.bidahakine ben msj atarm cnm sana yerimseniben

X