Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

oLm o civciv değill küpelerin gizemini çözemediniz mi dahaaa sempatiksalakcinni

Miricanımmmmmmm hediyelerin muhteşemmiş balım boshayallersmile :lepi:
nalanımın zevkine hayran oldum hihoyyyt
güle güle kullan melekom
Şeniz

mmm kızlarr merhaba ama üzgünüm bugün eve geldim ve hala kargom gelmemiş :bbo: ben bu hafta arkadaşımdaydım acaba ben evde olmadığım için kargom geri gitmiş olabilir mi? fakat kapıda bir not falanda bırakılmamış, annemlerde evde olmadığı için acaba notu koydularda oralarda kayboldumu :bbo: düşşşşş :1no2:

selamın hello millet
eve yeni geldim.ve ayağımın tozu ile buraya msj yazıyorum..hemen çıkmam lazım,misafirleri yolcu edip,akşam gelicem kısmetse..hediyelerimi eklemem lazım:lepi:
bana hediye yollayan kankamdan özürü bir borç bilirima.s.:kedi:
çünkü gelir gelmez ekliyemedim..malesef eklicem dediğim akşam acil bir işim çıktı ve apar topar şehir dışına çıktım...
inanın içime dert oldu.aklım hep sizdeydi:çok üzgünüm:
net bulup giremedim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
akşam görüşmek üzere bitanelerimŞeniz

yine adrenalinnnn..delikafadulden
kızaaaam, kim olduğunu söölesene..guclubacismile

yine adrenalinnnn..
kızaaaam, kim olduğunu söölesene..guclubacismile
sinyal naber:hulya::roflol:
ıı ıhhhh:jeyyar:sülemem:smiley-cool:

alla allaCADIARZU
düşle iletişime geçelim barbitomguclubacismile

nalansu ve pınax için
en kaslısından zennede buldum

doğum günü kızları :lepi: :lepi: :lepi:
size boncuktan kuş yaptım asın pencerenizezemuszemus zemuszemus
doğum gününüz kutlu olsun,mutlu olun senelerce zemuszemus zemuszemus zemuszemus

yuhanzi:1shok:
olum amma duygusal garısın beboshayallersmile
miriboshayallersmilecan fenasın şerepsizim
bende biraz duygusal olsam nolurdu..hassas narin:asigim:kendimi bildim bileli ormantik bi garı olamadımboshayallersmile

Danrıça yine kayıplara karıştı hedayelerini ekleyiverceydi
anlayıp dinle öncealsanaalsanasmile
hemen iftira:dilcikar: :dilcikar:
zaten biliyodum başımın etini yiyicenizi:dilcikar:nette bulamadım..şanssız bedevi ben:dilcikar:

-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-zalakkk-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
haydi söyleeee TANRIÇAM

sana kim hediye almış
haydi söyleee
seni kim çılgınca sevindirmiş
ohh bee hayla bilmiyosunuz kim olduğunuhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :jeyyar:
bu arada smillerini kullanma yerine ve mesajına koptummm=))))))))))))))))))çok tatlısın ayburum ya hahahaha=)))))))))))

o gece senle konuşurken kk ya giremedim..sonrada toz oldum piyasadan zaten:smiley-cool:
Ay tam delüsün danruça garusu,sinyal tanrıça..naniknanik.sırf adrenalin salgılıyak diye, söölemeden gitmiş:dilcikar::1closedeyes:..
aklinialirimsmile yancı hacı naber:smiley-cool:

mavi penyem cıkmamış yukluyorum yakındannn

miricanım güle güle kullan.nalanım kesene bereketŞenizhepsi birbirinden güzel..özellikle mavi badimsi şey,mirinin sexi bedenine çok yakışıcakhihoyyyt
tisko tisko partizaneee:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :içelim: :içelim: kop kop kop:dance: :dance: 300 500 isa musa sen bizi kutsa cukka cukka cukka cukka apaçi dansı yihuuuuuuuuu:smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool:
ne manyak karısın yaaaa sennn kaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni

iltifatın için mersi şekerim

Son düzenleme:
tanrıçaaaa gelmiş hoşgelmişopuyorumnanaktan
bacım artıkın ekle şu hediyeleri
bence akitradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…