Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

çılgınlaarrrrrrrrrrrrrr gibi mutluyummmmmm:sm_cool: :sm_cool: :dance: :teytey:
kızlar manyakça sevinçliyim:roflol:
eve nası geldim bilmiyorum:roflol: :roflol:
anem aradı,dışardaydım,dedi kargo geldi sana...dedim neeeyyyyyyy:1shok::sm_cool:
manyaakksın sen:asigim:beni nasılda mutlu ettin:asigim:nasıl sevindirdin:asigim:hediyeleri kendi ellerimle seçip aldım,ama parası senden çıkmış gibi oldu:smiley-cool:
ayrıca eve geldiğimden beri yolladığın ne var ne yok yedimcokacimcoookaklinialirimsmilekusmam an meselesisempatiksalakcinni(iğrençlikte sınır tanımayan tanrıça)
resimleri çektim pc,ye atıp ekliyeceğim:dance: :dance: seni çok seviyorum:asigim:ama hediye yollamadan öncede seviyodum biliyosun:kedi::roflol:özeldende yazdığım gibi:smiley-cool:
kimmisin sensengözlerimebaksanab onuda biraz merak etsinler dimizemuszemus zemuszemus kaydirigubbakcemile3
resimleri ekleyince seni söylicem:nazar: :jeyyar: :jeyyar:

delikafadulden
kim kim kim kim söle çabukkkk delikafadulden
ben sana almak isterdimmmm :asigim: acaba bedenin ne CADIARZU
sempatiksalakcinni tenin gözün nasıl :dance: :icecream:
ekle cabuk kankoo meraktan çatlıycam bak hihoyyyt

sempatiksalakcinni

[sempatiksalakcinni sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
kankam benim yaa olumunekankayizsmile
nası biliyo sempatiksalakcinni
seni ceyyar seniii :jeyyar: sositososito sempatiksalakcinni

yanımda getürmidim kankam, çeyizime kaldırdım onu ben aklinialirimsmile
hehheehehhe :roflol:

Canlarım hiç giremiyorum KK ya ama çok özlüyorum sizi...:2:

Tibitim de almış hediyelerini çok sevindim sağ salim gitmişler hihi :lepi: hihoyyyt
Güle güle kullan canparem Şeniz

Tanrıçam kankaaaaaaaam delikafadulden
özledim çok bee
:gitme:
efferin aprilim
dimek çeyizine sakladın:jeyyar:
enişte iyicene meraklancak:jeyyar:
sen sevdiceğinle tatilinin keyfini çıkar kanka
asayiş berkemal:lepi:

haydi söyleeee TANRIÇAM
000200d05ca.gif

sana kim hediye almış
haydi söyleee
seni kim çılgınca sevindirmiş
party0023wp2.gif

ayburum pc donmuş tanrıçanın boshayallersmile pc donmaz ama nese sempatiksalakcinni
ekliyemedi resimleri ama çatlak bana da sölemiyo merak et diyo :roflol:
bende çatlıycam cidden,övdü övdü gitti alsanaalsanasmile gelsin çantaları kafasına atalım :lepi:
bide cabbarı aradıysa kesin geç ekler resimleri boshayallersmile puff

Ay tam delüsün danruça garusu,sinyal tanrıça..naniknanik.sırf adrenalin salgılıyak diye, söölemeden gitmiş:dilcikar::1closedeyes:..

hedıyelerım geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bu nası bı mutluluktur anlatamamboshayallersmile
bugun hastalandım faranjıtım azdı işten cıkdım ve kargomu zar zorda olsa aldım..pttyle bırdaha ne yollarım ne kargo kabul ederım:umursamaz:

sonuç herşeye degdı nalansuyuma tesekkur ederım bıtanem benımm oozemuszemusdayanamadım arabada açdım tabiki şok oldum ve cok sevındım agladım hattasenağlama
mor askılı bluzum,halo kıtylı tacım ve renklı kupelerımm
3849.jpg

she parfum ve deo setim ,jelıbonlarım sakızım lolıpoplarımmhihoyyyt

3857.jpg

renklı çırpacagım cam çay kaşıklarım...bu kaşıklara bayılıyordum enguzelını yollamış banaaa:jeyyar:
3880.jpg

turkuaz kurdelelı penyemmm eger atlet dıye koyduysan ben bunu atlet dıye içime gıymem :umursamaz:bu şık bırseyyyhihoyyyt
buda mektubu bıtanemınnnzemuszemus cok mutlu oldum cokkkkk anlatamam yaaa hedıye almak muthiş bırseymiş bırtane bıle koysa olurdu ama saolsun abartmış cok bilmiyorumkismile

ruhunu sevdıgım melek Allah razı olsun senden yuzumu guldurdun kaydirigubbakcemile5
3893.jpg

3840.jpg

miricaann hediyelerini güle güle kullaannnn

kız naloo ne kadar güzel şeyler almışsın bebem ya emeğine sağlık kesene bereket çiçeğim

nalanım o nassı yazı laa gözüm şaşı olacaktı doktorluk buulaşmış kız sana

evet cok ozenmiş BITANEM benım ya..:ecrin_bebek:

yazısı zor okunuyor ama yuregı şeffaf bıtanemın uyyboshayallersmile

kız naloo ne kadar güzel şeyler almışsın bebem ya emeğine sağlık kesene bereket çiçeğim

teşekkur ederım ayrıca arzucum Şeniz

Benden çok yaşıyacaksın arzuş,,aynı şey geçti aklımdan..:1closedeyes:
Naapsın nalansu dr.larla haşır neşir olmaktan..a.s

Miriş cicilerini güle güle kullan.turkuaz atlet çok hoşuma gitti.boshayallersmile.
Nalansu bende turkuaz atlet istiyooom..delikafadulden

Miriş cicilerini güle güle kullan.turkuaz atlet çok hoşuma gitti.boshayallersmile.

sagolasın gacımsempatiksalakcinni

yok sana turkuaz atlet sana gondermıcek :mymeka:

belkı ben yollarım sanalülülülülülü

Mirim hediyelerin harika gülü gülü kullan:eek:
Nalanımın kesesine bereketkaydirigubbakcemile2

Danrıça yine kayıplara karıştı hedayelerini ekleyiverceydi :nazar:

canım arkadaşım miricanım uzunnnn telefon trafigi sonucunda başarılı olan biz çktık..
ben biliyorum başıma böyle birşey gelcegini başıma zaten adım adım takip ettim kargoyu netten en son bi baktım adres yetersizliginden dolayı iade ..şok oldum ..
neyse sagsalim ulştıya eline olsun okadarda ..
begenmene çok sevindim canım ..güle güle kullan..her ayran çırpışta beni hatırla bebek olurmu..

arzucum canımın içi çok sagol..ahhh arzukıs ahh o yazı yüzünden neler çekiyom ben düzeltemedim getti ya..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim hemen yollıyayım ..ardes yolla bana ..senden kıymatlı deel yaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım çok sagolopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arzucum canımın içi çok sagol..ahhh arzukıs ahh o yazı yüzünden neler çekiyom ben düzeltemedim getti ya..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim hemen yollıyayım ..ardes yolla bana ..senden kıymatlı deel yaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım çok sagolopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Şenizopuyorumnanaktan

tişengur ederımsositososito
canım arkadaşım miricanım uzunnnn telefon trafigi sonucunda başarılı olan biz çktık..
ben biliyorum başıma böyle birşey gelcegini başıma zaten adım adım takip ettim kargoyu netten en son bi baktım adres yetersizliginden dolayı iade ..şok oldum ..
neyse sagsalim ulştıya eline olsun okadarda ..
begenmene çok sevindim canım ..güle güle kullan..her ayran çırpışta beni hatırla bebek olurmu..
tatlım benım senı cok yordum :kedi:

nenem kasıklarla cırpacagı ceyızıme sakladı bıle kullanacam dıe tuttrdum vermıo alsanaalsanasmile

senı ayran ıcmesemde hatırlarım ben hayatımın en ozel hedıyesı dostlugunkaydirigubbakcemile2

hedıyelerım geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bu nası bı mutluluktur anlatamamboshayallersmile
bugun hastalandım faranjıtım azdı işten cıkdım ve kargomu zar zorda olsa aldım..pttyle bırdaha ne yollarım ne kargo kabul ederım:umursamaz:

sonuç herşeye degdı nalansuyuma tesekkur ederım bıtanem benımm oozemuszemusdayanamadım arabada açdım tabiki şok oldum ve cok sevındım agladım hattasenağlama
mor askılı bluzum,halo kıtylı tacım ve renklı kupelerımm
3849.jpg

she parfum ve deo setim ,jelıbonlarım sakızım lolıpoplarımmhihoyyyt

3857.jpg

renklı çırpacagım cam çay kaşıklarım...bu kaşıklara bayılıyordum enguzelını yollamış banaaa:jeyyar:
3880.jpg

turkuaz kurdelelı penyemmm eger atlet dıye koyduysan ben bunu atlet dıye içime gıymem :umursamaz:bu şık bırseyyyhihoyyyt
buda mektubu bıtanemınnnzemuszemus cok mutlu oldum cokkkkk anlatamam yaaa hedıye almak muthiş bırseymiş bırtane bıle koysa olurdu ama saolsun abartmış cok bilmiyorumkismile

ruhunu sevdıgım melek Allah razı olsun senden yuzumu guldurdun kaydirigubbakcemile5
3893.jpg

3840.jpg

Mirim hayirli ugurlu olsun hedayelerin balim, hepsinide güle güle kullan olumunekankayizsmile

Hepside cok güzel Nalan bacininda kesesine bereket, yürekine saglik kaydirigubbakcemile5:KK3:

yarin da benim dogumgünün aldigim hedayeleri cekip buraya koymazsam serepsizim sempatiksalakcinni

X