Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

sırnaşık şey sırnaşık şey manyak yaaaaa sırnaşık şey
düğmelerini açarsın ümüğü kaldırırsın diyo yaaa :roflol: :roflol:
geberdim sırnaşık şey sırnaşık şey
kankam sen çok yaşa e mi olumunekankayizsmile
bu dünyanın ve bizlerin sana çook uzun yıllar ihtiyacı var hastayım sağa :asigim: olumunekankayizsmile

picama her türlü muhteşem kankam,:lepi: açarım düğmemi, rahatlatırım ümüğü :lepi:
restoran buluşması sensiz olur mu kankam ayıpsın aklinialirimsmile

islo'ya yazdığın son cümlene de gözlerim gene doldu taam mı :gitme:
niye ağlatıyonuz beni her gün psikopat mısınız olum alla allaa
mafoldumben olumunekankayizsmile

kuzum yaa kıyamam :1hug:
olsun...benim kargom da bayrama yetişemedi...
:gitme:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
deliiiiiiiiiiii :roflol: :roflol: :roflol:

allah seni ne etmesin emi her bieyleri de düşünmüş ama çikolata delisi biri olarak resmi görünce ağzımın suyu taa ayaklarıma kadar aktı tam onu silcekken paraları gördüm:1shok:
aman harçlığım alınca alırım bi salya silici sildirtirimm:teytey:
gözüm döndü nan o kadar parayı ben biarada hiç görmedim
çok yaşa sen
elini ben 2 sene boyunca öpebilrim cicimmohaoldumsmile

niko nikooooo geberdim burda ula sırnaşık şeysırnaşık şey
miniiiiiş senin cicilerini görmemişim ya şimdi gördüm çok seksi allamaa bayıldım hele uyku gözlüğü fenaymış sempatiksalakcinni güle güle kullan canımcımm aklinialirimsmile

benim hediyemm gitmedi miiiiiii
bana gelecek hedayyee yola açıkamadı mıı çok telaşlıımmmm:roflol:

canım korgoya gittigimde başka bi hediyem daha vardı ama kırılcak bişe diye almadı adam :gitme: eksik gitti hedayem :hulya:

Çok fazla tarzın olmasada demişsin; bak işte burda yanıldın nikom:1closedeyes:
Kokoşluk benim damarlarıma işlemiş ama ünv. ortamı bunun için pek uygun olmadığından içimde bastırılmış duygular mevcuttu:1ninca:
Böle şeylere bakar bakar geçerdimohaoldumsmile ama artık büyüdüm ergin oldum dimi Nikoaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
Gerçekten çok içime sinerek giydim ve herkes bayıldı güzel taşıyom yapcek bişi yok

Sevdalım özellikle minnet duygularını yolladı sana çünkü tam onun tarzı bir kombin oldu yannız misal koser sırasında tepinirken ben düğmemi açmak suretiyle üstümdekini çıkarınca sana hangi duygularını yollar kestiremiyorum :1ninca:

Sen kurbanını oldu bitti çok seversin he kankasempatiksalakcinni

Entari dolabımda iş hayatına uygun ciciler bölümü yaptım ama ortada hayla bi iş yok Niko ben senin kombinin hatrına patron bilem olurum, ama benim hatrım için işe çağaran yok ula:roflol:

Far konusunda çığır aştığım doğru ama fırçalarım çok az ve bu bana ilaç gibi geldi yapısı harika samur halt etmiş yanında edim işini biliyor yin.:1closedeyes:

Kırkkilidin üzerinden biraz araklanmış gibi geldi Nikokim yapmış olabilir acabaCADIARZU

İnsan neler yapar isteyince bu bişi değil düşününce Niko da kurbanını öğrenince kalkmış +18 topiğini bırakıp islosuna ktu kaplamış:roflol: :roflol: :roflol:

Neeyy bide size mi vercektim lan odama kapanıp da yidim ben onu sıcak çikelataya banaraktancokacimcoook Herkeşe de hava attım bu bana teee İstanbollardan geldi die kimse de elini süremedi haddini bildi hepsisempatiksalakcinni

Batıkların sayısı mevsime göre dalgalanmalar gösteriyo nikom ben şort giymeyi bırakınca azalacak namıssızlar çünkü onları görünce elime iğneyi kapıyorum gücel tırnaklarımla da sıkıyorumsempatiksalakcinni Eşofmana geçince düzelirlerkaydirigubbakcemile3

Sıcak çikelata cini CADIARZU manyaksın olum sen delü kanka:roflol: :roflol: :roflol:

Nalansu badi üstünde çok hoş durur kollar fena güzelaklinialirimsmile iyi günlerde giy.
Kitabını da keyifle oku
Hangi kankamız almış kuzum yazdın mı göremedimbilmiyorumkismile

nalancım ne gücelmiş bluzun kuzum güle güle kullan :lepi: bayanssulusmile opuyorumnanaktan , kitap ta ne güzel bir düşünce efferim Patişota'ma. ölümsüz bir hediye doğrusu...alkisalkisalkis boshayallersmile

islandoşum
lülülülülülü

Nalansu badi üstünde çok hoş durur kollar fena güzelaklinialirimsmile iyi günlerde giy.
Kitabını da keyifle oku
Hangi kankamız almış kuzum yazdın mı göremedimbilmiyorumkismile
teşekür ederim island cım ..paticim almış sagolsun

teşekkürler april cim ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Lan görüşme diyom şlu Gksuyu cadısıyla:roflol: :roflol: :roflol:
Sende kikirdeğin teki olup çıkcan başımakaydirigubbakcemile3
teşekür ederim island cım ..paticim almış sagolsun

teşekkürler april cim ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Patişatoya bah senn
Ne gücel düşünmüş denyocan :asigim:
Kesesine bereket.

Lan görüşme diyom şlu Gksuyu cadısıyla:roflol: :roflol: :roflol:
Sende kikirdeğin teki olup çıkcan başımakaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:
kız deme öyle,eyvahedigeldismile şimdi gelcek,
sen beni sevmiyon zaten hemen unuttun diye ağlicak zümüklerini senağlama silcek üstüme başıma çingane
sempatiksalakcinni

:roflol: :roflol:
kız deme öyle,eyvahedigeldismile şimdi gelcek,
sen beni sevmiyon zaten hemen unuttun diye ağlicak zümüklerini senağlama silcek üstüme başıma çingane
sempatiksalakcinni

Triplerin efendisi yaa:roflol:
Doğru diyon kanka Allah onun zulmünden korusuneyvahedigeldismile

Bunlarda bana nazalp ablamdan gelen hediyerlerrr hpsi çooooook güzel
teşekkür ediyorum ablam tekrar tekrar opuyorumnanaktan

Göksum güle güle kullan balım çok çok çok güzeller sositososito alkisalkisalkis
kolyeye bittim yahu boshayallersmile
çoraba yazdığı nota koptum :roflol: :roflol:
ahahhahaha hepimiz deliyiz ya topikte bir akıllı yok ha sempatiksalakcinni :roflol: :roflol:

Nazocanımın kesesine bereket, zevkli topraam benim
olumunekankayizsmile boshayallersmile

nalansu hediyelerine bayıldım:lepi: kitabın çok güzele benziyoyerimseniben
badinin kolları çok şugar duruyo pati bu işi biliyoopuyorumnanaktan
kesene bereket patiolumunekankayizsmile
göksummm minnnak kuzum ne güzel cicilerin var helede parmak çorabına bayıldım:lepi: en çokta espirili notunakaydirigubbakcemile3
kolyen çok ciciymişbayanssulusmile
kokulu sabunlara bayılırım nalanım kesene bereket
:1hug:

hediyeme bayramın ikinci günü ulaştımzemuszemusevde yoktuk akşam gelince apartman görevlimiz kargomu verdihihoyyyt
gönderenin ismini görünce çok çok sevindim canım arkadaşım barbim yollamış :asigim:
hiçte açık vermedi bana kalleş ne olcek:1ninca:
kutuyu açmadan önce mis gibi kokular aldım
barbim parfümlü mektup yollamış banabayanssulusmile
hemde öyle güzeldiki kokusu :kedi:
tuzluğumu görünce nasıl mutlu oldum çok severim mutfak eşyası:sm_cool:
hele kalemleri görünce şok oldum:1shok: çünkü uzun zamandır almak isteyipte hep ertelediğim
mavi ve yeşil renkli göz kalemi vardı:lepi:
dudak parlatıcıma bayıldım tam benlikti rengi canım arkadaşım o kadar güzel seçimler yapmışkiolumunekankayizsmile
daha geçen hafta aynamı yengeme vermiştim ayna alma planım vardı emme barbime malum olmuşŞeniz
benden önce davranmış canım benim:1hug:
hele mektubundaki güzel satırlar bana hitap etme şekline bayıldım :asigim::kedi:
hemen telefona sarılıp barbime teşekkür edip o güzelim candan sesini bir kez daha duydumolumunekankayizsmile
iyiki varsın iyiki tanımışım seni:asigim: kesene bereket canım arkadaşım benim:asigim:

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

hayırlı bayramlar:enbuyukkk:2 gözümün nurları:jeyyar:
sizleri çok özledimŞeniz
hemen hediyelerinize göz atıp geliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…