Kontakt Lens tanita tikaram yellow vs rainbow giallo

lalin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
44
0
kızlar ya bu iki lens arasında fark var mı? Yoksa aynı doku ve aynı renk mi? deneyen var mı aranızda? rainbow giallo ların pupil boşluğu çok geniş malumunuz. aynı durum tanita tikaram da da var mı?

kızlar ya bu iki lens arasında fark var mı? Yoksa aynı doku ve aynı renk mi? deneyen var mı aranızda? rainbow giallo ların pupil boşluğu çok geniş malumunuz. aynı durum tanita tikaram da da var mı?
ikisi arasında belirli bir fark yok canım renk aynı ama pupil boşulğu büyük işte:)

ikisinide denedim giallo hüsran rengi benim gözümü hiç açmadı.tanita kalın bir lens ama doğal ötesi alınca resmini koyarım 22 sinden sonra alıcam

bugün ben tanita tikaram ı denedim kızlar ve sonuç gerçekten müthiş. pupil boşluğu rainbow giallo ya göre daha az. eğer açık renk gözleriniz varsa sonuç harika olacaktır. gerçekten çok beğendim bu pazartesi sipariş vereceğim salı günü elimde olur sizlerle paylaşırım ben de.

slm tanita tikaram rainbow gıallonun taklidi yani alt markasıdır. gıallo rengi daha güzel ve daha doğal duruyor gözde gerçi rainbowun bütün renkleri doğal duruyor tavsiye ederim

slm tanita tikaram rainbow gıallonun taklidi yani alt markasıdır. gıallo rengi daha güzel ve daha doğal duruyor gözde gerçi rainbowun bütün renkleri doğal duruyor tavsiye ederim
Birincisi tanita tikaram rainbow giallonun takliti olamaz; çünkü rainbow markanın adı ;giallo rengin adı.
ıkincisi tanitanın üretici firması VSY,rainbow un TECH .Tamamen yanlış bilgi.:dilcikar:

Techfigen arkadaşımız doğru söylüyor olabilir. Evet iki lensin üreticisi farklı ama dokuları birebir aynı gibi duruyor. Renkleri de öyle. Tanita tikaram gri aldım rainbow elite line perla ile birebir aynı çıktı. Perla kullanmadım ama lensim geldikten sonra onlarca perla fotoğrafına baktım ve yorum okudum. Tanita lenslerin şişesinin üzerinde "Natural Ring" yazıyor yani lensler haresiz ve gözünüze takınca gözünüzdeki hareyi kullanıyor. Rainbow elite line serisinde de bu durum aynı. Bana da tanitalar rainbow elite line serisinin farklı şişelere konulmuşu gibi geldi. Kesin bir bilgi değil tabiki sadece gözlem bu böyle olmayadabilir. Sadece gözlemimi paylaşmak istedim tanita düşünen arkadaşlarla.

tanita tikaram green denedim süper doğal durdu ya inanamadım hakkaten.. öyle cok açmadı gözlerimin rengini ama dibimden bakan bile lens olduğunu anlamaz öyle bişey:)

akadaşlar ben de ikisi arasında çok kaldımmm...lütfen yardımcı olun en kısa zamanda almak istiyorum hangisini öneriyorsunuz? özellikle ikisinide kullanmış olarak özellikle bir sebepten birini terch eden varsa bildigllendirebilir mi? teşkkürler şimdiden:)

ikisini de kullandım şu an giallo'ya devam ediyorum.
tanita bende çok farklı durmuyordu, giallo daha yeşil duruyor. pupil boşluğu biraz sorun ama dibinize girilmediği sürece de belli olmuyor. giallo daha iyi sanırım.

Rainbow Elit Line Gialo da bende mevcuttur,Almayi dusunup kararsız olan arkadaşlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…