Tanıştığım kişi akrabası çıktı :(

Merhabalar.. Daha öncede nişan attım. Geçen sene komşumuz beni birisiyle tanıştırmak istedi bende ilk baştan hiç istemedim daha görmeden fakat çok ısrar edince tamam dedim. Numaramı verdiler ve çocukla sadece watsappta kısa bir konuşma oldu öylece kaldı yüzyüze hiç gelmedik iyiki de olmamış zaten. İki hafta önce yine aynı komşumuz birini söyledi. Karşıma okadar çok insan çıktı ki hepsine görmeden hayır dedim. Bu kişiyi söyleyince ilk defa önce görmek istedim sosyal medyadan daha doğrusu içime doğan şeyi görmek için.. Çocuğu çok beğendim işi düzgün anlatıklarına göre de iyi biri. Fakat arkadaş listesi açıktı ve önceki konuştuğum kişinin adını aratınca tahmin ettiğim şey oldu. Akraba çıktılar. Benden de bahsetmişler o kişiye. Bunu görünce aracı kişiye ahmetle arkadaşlar olmaz dedim. Ama diğerlerinin bundan haberi yoktu.. Nedendir bilmiyorum sürekli aklımı kurcaladı ilk defa pişman oldum yaptığım ani karar için. Dayanamadım ve sosyal medyadan ekledim kabul etti ve konuştuk ben durumu anlattım daha doğrusu onun için bi engel olabileceğini düşündüğüm için hayır demiştim. Fakat kendisi için bir sorun olmayacağını bu işlerin kısmet olduğunu müsait zamanda yüzyüze konuşmak istediğini söyledi.. Yanlış mı yaptım bilmiyorum, görüşelim diyip de sonradan bi ses çıkmazsa da çok üzülürüm biliyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden...

Bir yaşanmışlık bir sevgililik durumunu olmamış ortada ilk kişiyle . Çok yakın akrabası değilse sakınca yok bence de gorusmenizde

Fonda çalan şarkı : ayyy takildim ben birine sana değil kardeşine :KK70:
Yahu adamla belliki hala görüşme peşindesin çok rahatsız olsaydın mesajlaşma sonrası sende biterdi .

X