Jinekoloji Tampon sorunu

Hastane reklamı mı yapıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynar suya oturmuş hanımefendi. Maydanozla alakalı bi şey söylemedim. Kaynar suya oturmak doğru mu poliklinikte bunu mu öneriyorsunuz insanlara?
Kaynar suya oturdum demiyor içinde kaynar su olan kovaya oturun diyor? Yani buharı iyi geliyor burada? Siz kendi kendinize bir şeyler anlayıp kendi kendinize ahkam kesiyorsunuz sizi saygıya davet ediyorum

Merhaba hanımlar,
Tampon takıldıktan sonra unutulursa en geç kç gün sonra farkedilir? 1 ay farketmeden taşımış olabilir miyiz tamponu?
Bir de elle kontrolde tamponu vajinada bulamama gibi bir durum olabilir mi?
Mumkun degil, toksik sok yasardiniz. Ustelik ipi elinize gelirdi merak etmeyin

Merhaba hanımlar,
Tampon takıldıktan sonra unutulursa en geç kç gün sonra farkedilir? 1 ay farketmeden taşımış olabilir miyiz tamponu?
Bir de elle kontrolde tamponu vajinada bulamama gibi bir durum olabilir mi?
Benim bir arkadaşım kullanmış. Biraz ıkınınca mutlaka uç veriyormuş. Unutulmuş olamaz herhalde hissederdiniz.

Evet ilgilendirir. Bizim uzerimizden (kullanici sayisi coklugu) 5 kurus para vermeden bu platformda reklam yapamazsiniz; zaten yasak
Hanımefendicim ne yaşıyorsunuz hakkaten? Ben doktor değilim doktor asistanıyım ne gibi bi kazancım olabilir buradan biri gelse muayeneye? Az mantıklı konuşun ya okuduğunuzu anlayın ?

Tabii ki ilgilendirir bedava reklam yapmanıza sessiz mi kalacağız?
Emin olun şuan bu forumdaki gibi sürekli sorun çıkaracak kapasitedeki insanlar ile bir de hastanede uğraşmak zaten istemem. O yüzden rica ediyorum siz zaten gelmeyin. Ve son cevabımı da okudunuz mu da cevap veriyorsunuz? Ben bir asistanım ne gibi bir kazancım olabilir gelecek hastayla? Daha fazla yorulmak, daha fazla, stres? Ama gerçekten ihtiyacı olanla işimi severek yaptığım için ilgilenirim ve soru sahibinin kaygılı durumundan dolayı davet ettim? Bu kısım sizi zerre ilgilendirmiyor

Nego Sen bana gel negosum gitme bunlara istemiyorlar seni babasinin hastanesi sanırım boyle seylere karar verebildigine göre

Abla reklam yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynar suya oturdum demiyor içinde kaynar su olan kovaya oturun diyor? Yani buharı iyi geliyor burada? Siz kendi kendinize bir şeyler anlayıp kendi kendinize ahkam kesiyorsunuz sizi saygıya davet ediyorum
Teşekkür ederim hanımefendicim saygıyla alakalı da hastaneniz bana destek olur mu oraya da davet ediniz.

Hanımefendicim ne yaşıyorsunuz hakkaten? Ben doktor değilim doktor asistanıyım ne gibi bi kazancım olabilir buradan biri gelse muayeneye? Az mantıklı konuşun ya okuduğunuzu anlayın ?
O zaman hastane ismi vererek buyrun hastanemize demek yerine bir hastaneye gidin diyebilirsiniz. Reklam yapmamanın mantığı budur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…