Jinekoloji Tampon sorunu

Ablacim ben senin isinle ilgilimi konustum bir bak bakalim, birde senin yazdığına bak.
Babasının hastanesi? Siz burda hepiniz bir olup insanları alaya alarak konuşuyorsunuz ve aşırı saygısız bir üslupla. Sen kendin hemşireymişsin senin söylediğinin tersine benim hastaneye gelen hasta ile bi avantajımın olmayacağını adın gibi bilmen lazım ama tersine reklamdan bahseden de sensin nasıl oluyor

E yaptigin reklam oluyor yanlış bir seymi soyledim ben? Nerden bilelim gerçekten asistan oldugunu belki doktorsun belkk hastane yoneticisi? Marka ismi vermek davet etmek yasak. Ben koymadim bu yasagida. Madem calisansin kafana gore insanlara gel yada gelme diyemezsin cunku babanin hastanesi degil parasi olan gelir tedavisini olur

Enfeksiyon sebebi ile buhara oturulduğu hakkında ne bilgim ne de fikrim var, fakat hemoroid sıkıntım yüzünden doktor tavsiyesi ile sıcak suya oturmuşluğum var ve gerçekten ağrıları dindiriyor.
Bizim burada yorumladığımız şey farklı.
Doğru yerleştirilen ve doğru ölçüdeki tampona idrar nasıl ulaşır, idrar nasıl tamponu şişirir ya da idrarın tazyiği ile tampon nasıl düşer ve işemek sırasında ıkınmak ile alakalı.

Ki, tampon pedden daha sağlıklı günlük yaşam için. Onun da kullanım kuralları var, uyurken takmamak ve 4-5 saatte bir değiştirmek gibi.

Ben konu sahibinin banlanan arkadaş tarafından yanlış bilgilerle yönlendirildiğini düşünüyorum.

Ah lütfen hatırım kalır beni kabul etmezseniz çok üzülürüm kalbim kırılır asistan hanım
Ve evet hala ilgilendiriyor

Reklam yapan sensin çünkü. Alooooo reklam yapan sensin. Reklam yasak. Ücretsiz reklam yasak. Hastane ismi verip davet etmek reklamdır. Reklam yasak. Yasak reklam. Reklam yapan sensin. O yaptığın şeyin adı reklam.

Belki hastanesinde bedava bakardı bize, azıcık sabredemediniz
Asistan bakmasın bana ya, doktordan yana kullanıyorum tercihimi. Asistan arkadaş neden kompleksli acaba böyle? Doktor gibi yorumlar yapmış bir de yok hastanemizde şöyle, bu tür tedaviler, yok antibiyotik.
Koskoca hastane ücretsiz reklam peşinde bir de üslubu kötü üstüne. Acaba hastane bu kadar kötü reklamının yapıldığını duysa ne olur?

Her türlü hastane, doktor, klinik vb reklamı yasak.
Biz bu yasağı kafamıza göre belirlemedik.
Doktorlar, hemşireler, asistanlar vb Türk Tabipler Birliği‘nin reklam yönetmeliğinden bi’haber değildir sanırım.

Aaa, ben doktor sandım arkadaşı.

Bu arada reklam yasak demek için alıntı yapıp moderator arkadaşlara ekstra iş çıkarmışım. Sanırım bunu daha önce de yaptım birkaç kez. Özür dilerim. Bundan sonra ismi etiketleyip reklam yasak demeye özen gösteririm. Kusura bakmayın.

Rica ederim özür dilenecek bir şey yok, sizlerden ricamız herhangi bir polemiğe girmeden kurallara uygun olmayan veya uygun olmadığını düşündüğünüz konu ve mesajlarda Şikayet Et butonuna basarak rapor etmeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…