TAMPON KULLANIMI İLE İLGİLİ TECRÜBE ACİL CEVAP!!!??

elifvoki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
11
1
23
Denize gideceğim gün regl olduğum için tampon kullanmak durumunda kaldım, daha doğrusu öncesinde primoluta başlamıştım fakat geç basladigim için tam anlamı ile kesmedi bende ilacı bırakmak durumunda kaldım çünkü yan etkileri beni mahvetti, tampona geçtim. Tampon tecrübem daha önce hiç olmadı internetle araştırdığım üzerine kullandım. Tamponu 3 saat olmadan değiştirdim ama denize girdim çıktım biraz dinlendim sonra aynı tamponla denize 2.kez girdim değiştirmeden girmem bir sorun yaratır mı???????? Bazı internet sitelerinde denize girdikten sonra değiştirin yazıyor bende saat olarak kısa sürede değiştirdim fakat denize gir çık yaptım aynı tamponla bu bir problem yaratır mı bilgisi olan var mı, şimdiden teşekkür ederim :))

Ben de denizden sonra degistirirm rahat edemem ama herhangi bir akma kokma rahatsizlik yasamadiysaniz bisey olmaz.

Ben de denizden sonra degistirirm rahat edemem ama herhangi bir akma kokma rahatsizlik yasamadiysaniz bisey olmaz.
Yok hayır bir problem yaşamadım fakat internette gördüğüm bazı yazılar toksik şok sendromu gibi yazılar korkuttu o yüzden sormak istedim, teşekkür ederim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…