Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Ben sadece hamsi yerim ,tava. Mezgit ve sarikanat zorla tattirdilar,güzeldi 🤌🏻
Buranın halkı da hamsici cancağzım. İstavrit ne zaman getirsek, elimizde patlıyor 🤣🤣
Çinekopa alıştırdık milleti, sarıkanat pahalı geliyor insanlara.
Hamsiyi az getiriyoruz artık, yavaştan farklı balıkları aşılamaya başladık🤭

Benim eşimde hamsiden başka balık yemezdi. Bende her balığı yerim, bana aldığından tada tada alıştı. Artık kendi de satmaya başlayınca, her balığı yemeye başladı 🤣🤣

Buranın halkı da hamsici cancağzım. İstavrit ne zaman getirsek, elimizde patlıyor 🤣🤣

Benim eşimde hamsiden başka balık yemezdi. Bende her balığı yerim, bana aldığından tada tada alıştı. Artık kendi de satmaya başlayınca, her balığı yemeye başladı 🤣🤣
İstavriti ben seviyorum😄

İstavriti ben seviyorum😄
Bende çok severim, ama buranın halkı pek yemiyor. İstavriti sevende, başka balık yemiyor 🤣
Herkese ayrı ayrı laf anlatmak zorunda kalıyoruz🤣🤣

Bir ara herkes palamut istiyordu, yok diyorduk inanmıyorlardı. Şimdi var, getirelim ama 85-90₺ alacak mısınız diyoruz, yok pahalıymış diyorlar 🤣

Bende çok severim, ama buranın halkı pek yemiyor. İstavriti sevende, başka balık yemiyor 🤣
Herkese ayrı ayrı laf anlatmak zorunda kalıyoruz🤣🤣

Bir ara herkes palamut istiyordu, yok diyorduk inanmıyorlardı. Şimdi var, getirelim ama 85-90₺ alacak mısınız diyoruz, yok pahalıymış diyorlar 🤣
Oooo çok pahalıymış😏
Hamsi candır😄

Hem size,hem millete yarasın inşallah cancağızım, çok faydalı sonuçta😌😌

X