Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Napim ziyan mı olsun :KK53: ama aç bitirleri sevmiyorum 😁hindi füme falanda vardı bence macar salamı da mevcuttu 😁

Bidahakine artık 😋
Olmasın canım🤣
Kız bende sevmem ki olsa ne olmasa ne kv gil sucuk yaptırdı etini kendileri verdide buzlugumda duruyor azar azar çıkartıp pişiriyorum taze taze onu bile çok yemiyorum eskisi gibi yiyesim gelmiyor valla anca pizzada az yerim.
Aman kazandımya gelen ürünlerde az değil almaya kalkınca toplu . Yeşil yeşil Pınar logosu güzel durdu yalnız 😌

Bugün daha iyi sanki dr ağrı kesici vaermiti faydası oluyor sanki daha rahatım .
İnşaallah daha iyi olur ablacım. Benimde ayak bileğimde ödem oluşmuştu. Krem baya fayda etti 🤗
Olmasın canım🤣
Kız bende sevmem ki olsa ne olmasa ne kv gil sucuk yaptırdı etini kendileri verdide buzlugumda duruyor azar azar çıkartıp pişiriyorum taze taze onu bile çok yemiyorum eskisi gibi yiyesim gelmiyor valla anca pizzada az yerim.
Aman kazandımya gelen ürünlerde az değil almaya kalkınca toplu . Yeşil yeşil Pınar logosu güzel durdu yalnız 😌
Afiyet olsun 😍
Aynen logon da yakışmış 😍 sıra sesu logosunda :KK70: sesu sen almış mıydın siteden 😬
Dane dane benleri var yuzünde yuzünde yuzünde :KK75:
Şarkı da söylendiğine göre keyifler yerinde, pilav da mikemmel :KK70: dip tutma vs yok gibi 🤔

Son düzenleme:
İnşaallah daha iyi olur ablacım. Benimde ayak bileğimde ödem oluşmuştu. Krem baya fayda etti 🤗

Afiyet olsun 😍
Aynen logon da yakışmış 😍 sıra sesu logosunda :KK70: sesu sen almış mıydın siteden 😬

Şarkı da söylendiğine göre keyifler yerinde, pilav da mikemmel :KK70: dip tutuma vs yok gibi 🤔
Yok işte cano onu kacirdim bir sesum bile yok🤧🤧🤣
He valla sevinçten dört köşe yaso 🤣
Bende okadar lafiniza dibini yakmadan ortaya çıkartırsam varya aynen öyle oynayacağım🤣🤣🤣

X