Takvime bakar mısınız kızlar - Ates olcme hakkinda

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
701
290
Kızlar garanti olsun diye her gun 24 saate br degerlendiriyorum. Bu gunden itibaren 2 gunde bire donecegim.
Simdi ovulasyon testi yapmak istemiyorum kafayi bozarim diye oldu mu olmadimi saat saat gebelik yolculugu arastirmasina cikarim bu sefer 😆😅
ben ates olcmeyi unuttum 9. Gunden baslayarak olctum. Uyku duzenim bozuk ama saatler dengesiz yani.
9. Gun 36.1
10.gun 00.00 dan sonra 36.2
10.gunun sabah saatleri 35.6 ya dustu
11.gun yakin bi zamanda olctum 36.3

Biliyorum her gun olcmek lazim ama yumurtlamis miyimdir acaba ?

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-11-02-30-45-1.png
    Screenshot_2023-03-11-02-30-45-1.png
    275,7 KB · Görüntüleme: 27
Böyle yapmaya devam ederseniz psikolojiniz bozulur ve hamile kalsanız bile o bebeğin sağlıklı bir anneye ihtiyacı var.

ateş dediğiniz şey vücut sicakliginiz.

Ortamın ısısına, günlük aktivitenize, içtiğiniz yediğiniz şeylere,duygu durumunuza göre değişkenlik gösterir. Bu saçmalığı kendinize lütfen yapmayın. İşkenceden başka bir şey değil.

Stres yapmayayim diyorum ama engel olamiyorum bebek istedigim icin
Şunu söyleyeyim adet zamanı yaklaştıkça hormonlar zaten coşacak. Regl ne demek ? Vücudu hamilelige hazirlayan organlarinizin sonuna kadar savaşıp olmayınca kanı dışarı atması demek. Yani siz kirpiklerinizi dahi saysanız olacağı varsa olur yoksa olmaz. Siz vücut sicakliginzi kontrol ediyorsnz diye hamile kalmayacaksiniz

Şunu söyleyeyim adet zamanı yaklaştıkça hormonlar zaten coşacak. Regl ne demek ? Vücudu hamilelige hazirlayan organlarinizin sonuna kadar savaşıp olmayınca kanı dışarı atması demek. Yani siz kirpiklerinizi dahi saysanız olacağı varsa olur yoksa olmaz. Siz vücut sicakliginzi kontrol ediyorsnz diye hamile kalmayacaksiniz
Burada soylediklerine gore ovulasyonu ates olcerek anlayan arkadaslar bulunuyor bende bu nedenle bunu soruyorum
Olacagi varsa zaten elbet olacak bu konuda size hak veriyorum fakat anne olma istegi heyecani stresi en sacma seyleri bile yaptirabiliyor
herkesin verdigi tepkiler de farkli oluyor

Kizlar merhaba tekrar baslik acmak istemedim gorunce cevaplar msiniz

Dun gogus hassasiyetim vardi hafif
Bu gun ozellikle sizlama oluyor yanma gibi birazda degisik bi aci hassasiyet de var . Erken basladi bir kac gun acaba gectigimiz gunlerde dollenme mi oldu

X