Göz Makyajı Takma Kirpik ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Rana_Yurdanur

Sevgi ispat ister
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
168
0
Bilmem daha önce açıldı mı arama yaptım takma kirpik başlığını bulamadım, umarım konuyu uygun yere açmışımdır.

Geçen yıl takma kirpik almıştım ama hiç kullanmadım.
Öğrenmek istediğim; takma kirpiği tekrar kaç kere kullanabilirim ?

canım bu konuda çok fazla fikrim yok ama o aldığın ürüne göre değişir, çok kaliteli ve tekrar kullanabileceğin ürünler olduğu gibi sadece bir kere kullanıp atılanlarda var diye düşünüyorum

canım takma kipriklerin yapıştırıcısı oluyor ona sürüp takıyosun kaybetmediğin sürece kullanırsın heralde,başka arkadaşımız bu konuyla ilgili forum açmıştı

kullanan arkadaşlar evet fikirleriniz vee öerilerinizi bende öğrenmek isterimm..merak ediyorum.teşekürlerr..

ben kullandım ama kirpikte yapıştırıcı kalıntısı kaldı ve tekrar taklınca kalıntılar gözüktü çok berbattı onları temizleyim dedim bu seferde kirpik mahvoldu ((((

ben kullandım ama kirpikte yapıştırıcı kalıntısı kaldı ve tekrar taklınca kalıntılar gözüktü çok berbattı onları temizleyim dedim bu seferde kirpik mahvoldu ((((

Sen kullanmışsın bilirsindir, sana 4 sorum var yardım edersen sevinirim.
Yapıştırıcısı var ama nasıl yapıştırıldığını bilmiyorum ?
Kirpikler iyi duruyor mu düşmez değil mi ?
Kendi kirpiklerimizi dökmeye neden oluyor mu ?
Tekrar kullanabilirmiyiz ?

Teşekkürler.

arkadaşım kuzenim kullanmıştı 1ara kirpikleri çok döküyor,güzel takarsan düşmez,1daha düşerse kaybolur kullanamayabilirsin,kuzenim kullandığı için ona sorduma.s.

tabikia.s benim aldığım kirpiğin içinde cımbızıda vardı ben biraz elime yapıştırıcıdan döküyorum ama kirpiğin boyu kadar ince bir şekilde kirpiğin dip kısımlarını yapıştırıcının üstünde bi 5 sn bekletiyorum sonra yapıştırıyorum umarım anlatabilmişimdirCADIARZU kirpikler doğru yapıştırıldığında gerçekten süper duruyor rimelden vazgeçiyorsun düşmüyorda tabiki ii yapıştırmaya bağlı kullandığım sıralara hiç dökülme olmadı çok da rahat çıkardım tekrar tekrar kullanabilirz ama yapıştırıcı kalıntıları kalmazsa mirmirmirmir umarım yardımcı olmuşumdur :dance:

bende 4 5 ay önce kuaföre taktırdım takılan kiprik düşene kadar kullandım ben. eee düşüncede daha kullanamadımbenneyaptımki ama çok güzel duruyor bunu söyleyebilirim kendim takmadım takamam sanırım. kuaför onu en dipten yerleştiriyor belli olmaması için benimki belli olmuyordu bence sende kuaföre taktır ben yanlış hatırlamıyorsam 1 2 hafta kullanmıştım

Sağol yardımcı oldun canım.
Elimle denedim gerçekten çok hoş duruyor ama kendi kirpiğim işi bozuyor benimkiler biraz aşağada duruyor rimel sürüp kaldırmam gerekmiyor mu ?

ben bugün takma kirpik aldım heveslendim birden:)20 milyondu içinde ince uzun yapışkanı war. naylonda diil doğal duruyo onlarada rimel sürdüm dahada doğal oldular .kuaförden yardım al dedi .bi onun için gidilmez diye düşündüm kurcaladım buldum çok güzel oldu bakışım değişti walla ama bunlar düşerse almam belkide :kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bu takma kirpiği cıkarırken nasıl çıkarıyorsunuz.Kalıntı yapıyormu? Birde kullandığınız markanın adını yazabilirmisiniz.

ben buket seklınde olanlardan alıyorum ve kedım sadece uc kısımlara takıyorum super oluyoo sıddetle tavsıye ederım..

siz kullanmışsınız. galiba şeritli olanlar var bide tek tek kıl şeklinde olanlar var. tek kıl olanı nasıl yakıyoz acaba. hem nerden bulabilirim. alabileceğim biyer biliyomusun internetten. yapıştırıcısıyla birlikte..

taktıktan sonra ellemeden kaç hafta kullanabilirim merak ediyorm. yıkamayla zarar görürmü?
yanıtlarsan sevinirim yerimseniben

Ben aldım. 2 kere denedim beceredim yapıştırmayı :S Bide benimkinin yapıştırıcısı beyaz. Çıkartıncada dökülüyo uhu qibi. Ama hepsi böyle değildir heralde. Benimki 4 tl idi mirmirmirmir

ya bende aldım
ben açık kumarlım kılım kıpırım ypok pek
söle gözlerimi aça aça bakayım istedim:)

benimkide serit halinde
ya bunu makyaja başlamadan mı
sonra mı yapıştırıyorsunuz=1?

2=dikkatlice yapıştırıcısı bitene dek kullan dedi bana kozmetikçi
doğrumu?

3=top halinde satılıp tek tek kullanılanları nerden buluruz?

4=benim düşüncem makyajı yapıp onu koymak ama önceden kendi k.rpiklerimi rimelleyip ona sürmemeyi düşünüyorum,ne dersiniz?

5=makyajın hangi aşamasında yapılır bu zıkkım merak ettim yani?

sağolun...

bende yeni deneyenlerdenim çok güzel duruyor gerçektende tek tek olanlarından kullanıyorum ben daha dogrusu ablam kullanıyordu bende merak ettım sıyah yapıstırıcı ve cımbızı var yanında kendım yapıstırmayı beceremıyorum,kırpıklerı cıkartan arkadaslar neyle ve nasıl cıkartıyorsunuz kendı kırpıgınıze zarar vermeden ozel bır krem veya yontem varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…