Göz Makyajı Takma Kirpik ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

slm canım
bende aldım ama hiç denemedim
tek tek olan nerde ve nasıl satılıyor acaba?

Ben de bir kaç hafta önce özenip aldım,7 buçuk ytl ye..
ama takmayı beceremedim..Bir kez denedim evde..Amanın o ne dedim,bu kirpikler fazla uzun oldu,kepenk gibi..Böyle çıkamam sokağa dedim..kaydirigubbakcemile3
Uçlarından biraz kısaltsam mı diye düşünüyorum..:bbo:

slm canım
bende aldım ama hiç denemedim
tek tek olan nerde ve nasıl satılıyor acaba?

canım ablam ılk 20 ytl olanlardan aldı onun ıcınde yapıstırıcısı ve cımbızıda vardı yapıstırıcısı sıyah boyle kucuk uhu seklınde boyutları var boyle dıkdortgen paketler ıcınde oluyor tek tek uzunlu kısalı bızde ıkı paket var bırı kısa bı uzun kısaları ortalara uzunlarıda kenarlara yapıstırıyoruz cok guzel duruyor gercektende bırde lıkıt cekınce super kullanıma gore degısıyor aslında dayanıklık surelerı ama kolay kolay dokulmedıgı bır gercek kozmetıkcılerde oluyor canım ben hemen hemen her gırdıgım yerde gordum en son 5 ytl ye bulmustuk onlarda gayet guzel ablama taktırdım kullanıyorum ıkı gundur bı problem yasamadım ama sıkınlınca nasıl cıkartacagımı bılmıyorum cozuculerı varmıs ondan alıcam...

kesınce ucları cok sert olmazmı, cok bellı olurmus gıbı gelıyor bana benımkılerde bayagı bır uzun ama hosuma gıdıyor benım cok hos duruyor...

kesınce ucları cok sert olmazmı, cok bellı olurmus gıbı gelıyor bana benımkılerde bayagı bır uzun ama hosuma gıdıyor benım cok hos duruyor...

Eski Türk filmlerindeki kadınlar gibi duruyor ama..Kepenk gibi ..Bir de Kaşlarıma değiyor nerdeyse..Kaşlarımla gözlerim arasında baya mesafe olmasına rağmen...:uhm:

bayagı bır uzun senınkıler demekkı benım normale gore bıraz daha uzunlar senınde oyledır dıye dusundum canım bu arada kremle cıkıyor takma kırpıkler bu sabah denedım aklınızda bulunsun gozunuze zarar vermeyecek bır kremle cıkartabılırsınız sıkılınca..

Şerit halinde olanlar da kirpiğe zarar verir mi acaba? Mesela döker mi? Bi de şerit halindeki takma kirpiğin kullanım süresi ne kadardır? Taktıktan sonra kaç gün kalır göÜmde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…