Takıntılarım ve kuruntularımdan boğuluyorum

En ufak bir olay beynimde büyüyor.
Birinin bir hareketi ile canımken onu düşman ilan edebiliyorum aman aileyiz napalım deyip mesafe koyup selamlaşmaya devam edemiyorum git gide kinleniyorum ona..

Birinden darbe yediysem intikamımı alana kadar soğumaz içim kurar dururum kafamda, erkek arkadaşımın 2. karısı olacağım yakın zamanda ve hala her gece şey diyorum acaba onu daha mı çok sevdi acaba aklına o geliyor mu 5 senedir kurtulamadım bu kuruntudan.

Sesi tuhafsa hemen aldatıyorsun diye saldırıya geçiyorum...
Kimseye hiç bişeye güvenmiyorum...
Yuzde uyusma beyinde uyusma oldumu takintilardan dolayi psikolojik

En ufak bir olay beynimde büyüyor.
Birinin bir hareketi ile canımken onu düşman ilan edebiliyorum aman aileyiz napalım deyip mesafe koyup selamlaşmaya devam edemiyorum git gide kinleniyorum ona..

Birinden darbe yediysem intikamımı alana kadar soğumaz içim kurar dururum kafamda, erkek arkadaşımın 2. karısı olacağım yakın zamanda ve hala her gece şey diyorum acaba onu daha mı çok sevdi acaba aklına o geliyor mu 5 senedir kurtulamadım bu kuruntudan.

Sesi tuhafsa hemen aldatıyorsun diye saldırıya geçiyorum...
Kimseye hiç bişeye güvenmiyorum...
Bu durum cocukluğunuzda yasadiniz bir travma yada genetik bile olabiliyo gercekten cok zor bir durum sizi anliyorum takmamak istiyosunuz ama beyninizde susmayan bisey var iyi de konussaniz kendinize telkinde verseniz olmuyo ve 5 yil ciddi bir sure bende benzer seyler yasadim ve sagligim zor durumda gercekten zor bisey yasamayan bilemez aslaa.

X