Rüya Yorumları tabir-i beyyine

cartoongirl pek hoş bir rüya değil canını sıkan olaylar durumlar ve kişiler var rahata ermek için problemleri çözmeye bak

tryamour kendini farkediyorsun güzelleştiğini hissediyorsun keşke göz rengini yazsaydın eğer yeşilse muradın olucak siyahsa canın sıkılacak maviyse umutların var

Çok doğru yorumlar yapmışsın her zamanki gibi. Göz rengim yeşile dönük ela. Rüyamda da öyleydi yeşilimsiydi.

Yazmayı unutmuşum bu rüyamı; bunu da bugün gördüm. Eskiden sevdiğim çocuğun telefonu elimdeydi rüyamda. (Artık görüşmüyoruz kendisiyle.) Dokunmatik bir telefondu; o yanımda duruyordu ben de onun telefonunu inceliyordum.Etrafı kırmızı şeritle çevriliydi. Hep elimde tuttum ve baktım.Ne demektir bu?

saç biplerimin aralarda beyazladıgını gördüm eyvahedigeldismile
yaşlanıyormuyum yoksaaaaaa beyyine ne bu nedemek bu bilmiyorumkismile

merhABA CANIM RÜYAMDA 2GÜNDÜR BEŞİK GÖRÜYORUM İLK GÖRDÜĞÜMDE BEBEK YASTIGI VARDI BEN DOGUM YAPMISIM GÜYA BEBEGİME ALTIN TAKILIYORDU YASTIGINA YANİ MAVİ YASTIKTI.....NEDEMEK ACABA CANIM DÜNDE BİR EV KİMİN BİLMİYORUM AMA YENİ TASSINILMIS GÜYA EVİ TEMİZLİYORUZ YATAK ODASINDA BEŞİK VARDI PEMBEYDİ YASTIGI BEN BAKIYORUM RÜYAMDADA KEŞKE BENİM OLSA DİYORUM AMA ACABA KİMİN DİYE İÇİMDEN GEÇİRİYORUM...GÖRÜMCEM EVLENCEK BU ONUN DİYORUM AMA RÜYAMDADA DÜŞÜNÜYORUM...ONUN MU ACABA DİYE BU NEDEMEK CANIM YORARMASIN?

meleGim bunlar bebiş rüyaları sanki bir kızın bir oğlun olacak gibi geldi bana

:Saruboceq:inşallah beyyinecim:Saruboceq:bundan öncede rüyamda incir görmüştüm sana anlttım fakat yiyemiordum sadece görüyordum sen biraz zamanı var dedin kız şimdide böle gördüm inşallah hamile kalırım:Saruboceq: kalırsam sana yazccam hayal bunlar tabiiii:hulya: canım birde ben tatilde hamile kalmıstım yazlıgımıza giderken benn nevresim takımı götürmüştüm oraya carsafım yazlıkta kaldı yastık yüzü ve yorgan kılıfını :alabildik bitek .RÜYAMDADA ANTALYAYA GİTMİŞİZ HALAM BANA O NEVRESİM TAKIMIMIN CARSAFINI VERİYOR YIKANMIS ÜTÜLENMİŞ VE BAŞKA CARSAFLARDA VARDI....SONRA SEHPADA KARPUZ GÖRDÜM CNM YEMİYORDUK ZANNEDERSEN YİNE BUNUDA YORARMISIN CANIM...BUARADA İLK BEBEĞİMİ DÜŞÜK SONUCU KAYBETTİM HANİ ACABA CARSAFI ALIYORUM ORDAN YARIM KALDI YAA GEBELİĞİM YENİSİMİ OLCAK:hulya::hulya::Saruboceq:

Merhaba Beyyine
Ruyamı yorumlarsan sevınırım.Şimdiden Allah razı olsun..Göğüslerimi önce sol göğsümü sıkarak süt gelmesini sağlıyorum.yaklasık 2 şişe dolduruyorum.oluk oluk gelıyor.sonra sağ göğsume gecıyorum..kendı kendıme dogumum normal oldu ya hemen sutum geldı dıyorum..
Ne anlama gelir bu..

yorumlarin icin sagol canim

ben dün gece rüyamda,bir evde akrabalarim var babam var birde ,normalde babam biraz soguktur ama rüyamda bana espri yapiyor,halam var ona ben kadayif tatlisinin tarifini veriyorum,yan komsu bizi caya 2-3 kere cagiriyor tamam gelecegiz diyoruz ,en sonunda yan komsu ve ailesi ellerinde koltuk takimlariyla sandelyeleriyle bize geliyorlar,siz gelmiyorsaniz biz gelelim caya diye,herkes salona kuruluyor,ben o sira yana ceviryorum kafami ayni odanin icinde magaza var 3-4 kadin alisveris yapiyor,yani bir kösede benim salonum,benimmis güya baska bir ev tabi ,bir kösesi magaza.

rüyamda öss sınavındayım o kadar gerçekçiydi ki uyanıp uyudum rüya kaldığı yerden devam etti hiç bir şey yapamıyorum yazdıklarımı unutuyorum yazıyorum bakıyorum kağıdım bomboş midem bulanıyor sınavdan çıkıyorum karnımı tuta tuta geziniyorum sonra tekrar oturuyorum sınav bitti ve optik form bomboş ağlıyorum :KK43: sıkıntılı uyandım.haftaya öss var...

cnm rüyamda kuzenimle yanında bi arkadaşı var tanımıyorum bi akrabamıza takı seti sipariş vericekmiş ona bakıyoruz beraber ama takıyı görmedim sadece kırmızı kutusunu gördüm yorumlar msın cnmm :1hug:

rüyamda gördüğüm kuzenimle konuşuyoruz ama içten içe kırgınlığım var geçen gece de onu görmüştüm rüyamda kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
canım saol askm cok teşşekkür ederimmm yorumun için inşallah dediğini gibi cıkarda hamile kalıırımm...:Saruboceq: canım sana bir rüya daha anlatıcammnaniknanik kayınvalidem rüyasında kayınpederimin leğenin içinde su görmüş su yaglıymıs fakat pis değilmiş içindede küçük balık varmıs kayınpederim bu içme suyu diyormus kayınvalidem ise bunun içinde balık var bu su içilmez diormus sonra ben geliormusum suya elimi sokup içinden cenin cıkartıyormusum ve anne bak bu benim ölen bebeğim diyormusum (bir defa düşük yasadım)kayınvalidemde bakıyormus elime almısım cenini ......:sinifsinif:

X