Rüya Yorumları tabir-i beyyine

zuzum24 hayatınıza hakim olmak istiyorsunuz ayrıca etrafınızda çok dedikodu yapan var yada olacak

renan20 eğer annenin gönlünü ve hayır duasını alırsan bütün duaların kabul olacak muradına ericeksin

tryamour ikinci rüyanda bütün duaların kabul olacak arzularına ereceksin ilk rüyanda ise o arkadaşınla zorluklarla dolu bir eğitim hayatınız olacak ama eminim başaracaksınız nedense bu sıralar arkadaşın biraz sıkıntılı

angel pek iyi bir rüya değil ama ben yine de en iyi şekilde tabir etmeye çalışayım güzelim etrafındaki vakalara dikkat et kendini tehlikeye hiçbir hususta atma canın sıkılabilir

iyi aksamlar esim birkac gün önce rüyasinda koyun ve inek sürüsünün onu kovaladigini görmüs,ne anlama geliyor bu?

merhaba,rüyamda esimle nikah tazelemek istiyoruz dügün icin gelinlik beyaz elbiselere bakiyoruz,kina gecesi icin bile elbise felan bakiyoruz,bir büyük bir magazada gelinlik bakiyorum kendime asagi kataki bir odayi bana gösteriyorlar giriyorum cok dar bir yer 5-6 tane adam masada oturup okey oynuyorlar sigara dumani felan bulanik gözükyordu 2-3 kadinda yanlarinda sohbet ediyordu,benim üzerimdede süper mini ,hic giymem sevmemde aslinda ,onlarin yanina girip öyle bakiyorum.

Arkadaşımla beyaz bir minibüsteydik. Sonra minibüs bir yerde durdu ve indik arabadan.Sakin bir yoldaydık. Yan tarafta bir mezarlık vardı; etrafı duvarla çevrili, içinde yeşillikler olan büyük bir mezardı. Biz de bir köşede bekliyorduk. Bu sırada bir takım sesler duyuyordum; mezarlıktan geliyordu. Müzik sesiydi galiba tam hatırlamıyorum. Biraz orda bekledikten sonra arkadaşımı da beni de alıp götürdü birileri ama annem de yanımda bir yerlerdeydi. Sonra kendimi hapishanede buldum. Tek başıma ışıklı bir hücredeydim. Etraftaki hücreleri de görüyordum ve hücrelerin içindeki insanları da. Arada duvarlar yoktu yani. Parmaklıklardan her şey görünüyordu.Üzerimde bir bornoz vardı. Orada çalışan bir adam bana duş almamı söyledi. Ben ise utanıyordum çünkü herkes görecekti duş aldığımı.Çıplakken görülmek istemiyordum. Ardından üzerimdeki bornoz da gitti ve çıplak kaldım.Parmaklıklara tutunuyordum. Etrafta çok fazla insan olmasa da çekiniyordum.O şekilde epeyce bekledim suyun altına girmeye utandım sonra insanlar azaldı ve rahatladım tekrar bornoz istedim. Annem de oralardaydı ve çok rahat görünüyordu sandalyede oturup sohbet ediyordu birileriyle.Bir de bir koli kitap gördüm, onları almayı düşünüyordum. Bunlar ne anlama geliyor olabilir?

Bugün ayna karşısında makyaj yapıyordum. Arkadaşımla bir yere gidecekmişiz çünkü. Göz makyajı yapmaya çalışıyorum. En çok gözlerim için uğraştım. Yaptım, beğenmedim, değiştirmeye çalıştım makyajı vs. Sonra bir erkek çocuğu geldi 15-16 yaşlarında. Bana bir haber getirmiş ama ne dedi hatırlamıyorum ya da bir şey demedi çünkü onu gördüğümde sadece gözlerine odaklandım çocuğun. Çok güzel gözleri vardı, uzun kirpikli büyük gözlerdi. Benim gözlerime ne kadar çok benziyor diye düşündüm.Uzun bir süre bakakaldım, o da bana bakıyordu. Yüzünde bir tebessüm vardı. Sonra makyajımı silip tekrar yapsam fln dedim kendi kendime.Daha az göz kalemi sürsem daha güzel olur diyordum.

beyyine canım merhaba...dün gece rüyamda akrabalarımı gördüm.ailemde bir paşa (general ) var onu da gördüm.babam eniştem annemin bir kaç akrabası.önce kuzenim bi akrabamızla kavga ediyor onu barıştırıyoruz.sonra ben herkesin fotoğrafını çekiyorum.babam ve paşa foto da yoklar.onlar içerde oturuyolar.sonra yemek hazırlıyoruz.tarhana çorbası yapmısız.dibine tutmuş.onu da bir tabağa koymusuz.yanık yanık kısmını..bir çorba daha var ama onun ne olduğunu tam hatırlamıyorum sanırım mercimekti..sonra paşa diyorki kaburga dolması var dimi yemekte diyo.ben yok onu yapamadık diyorum.babamda diyorki o zaten tencereye sığmaz felan diyor...sonra uyandım canım.varmı bu rüyanın bir anlamı..şimdidn sağol canım.ayy iiyiki varsın beyyine ben çok rüya görürüm.hep de merak ederdim,yorumlayacak kimsem de yokk...:enbuyukkk:

Merhaba. Rüyamda bir kaşıntı tutuyor beni. Sırtım, karnım acayip kaşınıyor. Bir şey mi ısırdı diye bakmak istiyorum. Üstümdekileri çıkartıyorum bir bakıyorum ki iki göğsümde de kabuk bağlamış büyükçe yaralar var. Sonra bir de dişim ağrıyordu. Bu kadar. Yorumlarsanız sevinirim :)

zuzum24 eşin kısmetli birisi kısmetler onun peşinden gelecek sevinin bence güzel bir rüya

zuzum24 güzelleşeceğin kendine bakım göstereceğin keyfinin yerinde olacağı bir devreye gireceksin
dikkat et keyfini kaçıranlar olmasın

tryamour ilk rüyanda çevrende olan bazı şeyler hiç de senin düşündüğün gibi değil korkuların var korkularını aşmadan mutlu olamazsın

tryamour kendini farkediyorsun güzelleştiğini hissediyorsun keşke göz rengini yazsaydın eğer yeşilse muradın olucak siyahsa canın sıkılacak maviyse umutların var

X