Rüya Yorumları tabir-i beyyine

beyyine yine ben geldim. çok gıcık bi rüya gördüm ya. rüyamda bi yarışmadayız böyle zorlu etapları var bi anda kendimizi bi havuzun kenarında buluyoruz etrafında yüksek duvarlar var ben ve yarışmadaki herkes o duvarın üzerinde bi arkadaşım da belimden tutuyor düşmemek için ama bi bakıyorum havuza düşmüş. insanlar onu kurtarmak için atlıyorlar ben atlamıyorum zaten ben yüzme bilmiyorum atlasam ne olacak diyorum ordan kurtuluyorum sonrada koşu yarışı var onu kazanana ödül veriyorlarmış yarışı son anda ben kazanıyorum meğerse bu yarışları 1. tamamlayana bencillik ödülü veriyorlarmış bana da altından bencillik lödülü veriyorlar. kendimi çok kötü hissettim.

Rüyamda unutamadığım aşkım bizim eve gelmişti. Sözde bizim ev ama gerçekte evimiz rüyamda gördüğüm gibi değil. Salonda oturuyordu ve üzerinde kırmızı bir t-shirt vardı. Ben başka bir odadaydım ve onu bizde görünce hayretler içinde kaldım. Şu kadere bak be falan dedim. Sadece başımı uzattım onu görmek için. Yani odaya girmedim. Çünkü süslenip öyle karşısına çıkmak istiyordum. Tatlı yiyordu ve gülümsüyordu hep. Beni görmek istiyordu. Ayrıca annesi ve babası da bizim evdeydi ve başka misafirler de vardı. Çok mutlu olmuştum onu gördüğüme. Sonra misafirlerin gitme vakti geldi, akşam gibiydi, herkes evden dışarı çıktı. Annem ve babam da aşağı inip misafirlerle yürüdüler. Eski sevgilim en önden yanında bir erkekle gitti ama tekrar gelecekti ve görebilecektim onu, görüşecektik. Bu yüzden çok sevinçliydim. Ben de o uzaklaşınca dışarı çıktım.Biraz dolaştım, etrafa bakındım babam falan da vardı yanımda. Yüzümde büyük bir gülümseyle geziniyordum. Bu ne demektir?gamyoncuiremsu

rüyamda kendimi doğumhanede gördüm.doğumhaneye girdim ama rüyamda hamile olarak görmedim kendimi içeride bir doktor vardı dışarı çıktım siyah beyaz bir rüyaydı sanki...hastane karidorunda bir yeri arıyordum ama nereyi aradığımı da bilmiyorum koşuyorum koridorda sonra duraksıyorum yürüyorum bilmiyorumkismile sonra uyanmşım yorumun için şimdiden teşekkürler beyyinecim :1hug: opuyorumnanaktan

Babanneme gidiyordum arkadaşım taksiyle bırakıyor beni.Başka bir ilçeyi tarif ediyor taksiciye ama babannemin önünde iniyorum.Taksi virajı dönerken işte şimdi olacak diyorum,kötü bi olay,sanki ölmemi sakatlanmamı bekliyorum.Ama hiçbişey olmuyor.Rüyam boyunca bu korku vardı hep.Giriyorum içerisi lağım kokuyor saat gece11.Bakıyorum tavan incelmiş sadece cam var tavanda.Yıkılır diye korkuyorum.Birde sıçanlar varmış.Tuttturuyorum gidelim buradan diye.Halama.Gecenin 11i,geç olmadan birilerine gidelim diyorum.Niye geldin ozaman diyorlar.Ne bileyim böyle olacağını ben burada kokudan ve korkudan yatamam diyorum.Bakıyorum yer yatağında babam da yatıyor.O neden evde değil diyorum.Sonra evli olan halama çağrı atıyorum,kuzenime de .Kim cevap verirse onda kalcam.Kimse cevap vermiyor.Evli olan halam bekar olarak içeriye giriyor.Bekar hali.Ben ona soruyorum hadi o halama gidelim diye.asıl kendisi karşımda...Sonra gözümü açtım,bizim tavana baktım direkt,rüyaymış dedim...Korkunçtu.

Bu rüyayı gördüğüm gecenin gündüzü bi ara uyumuştum...Ozaman da şunu gördüm :
Japon mu Çin mi anlayamadığım bir erkekle bakışıyoruz havuzda.Onunla sevgiliymişiz.Yabancı dilde konuşuyoruz.Bir de onun babası var yanında havuzdayken.

Şimdiden teşekkür ederim canım

Son düzenleme:
merhaba beyyıne

rüyamda evde ablam..sözlüm ve eniştemin yanında makyaj yapıyordum kendime..:)

teşekkür şimdiden..

mrb beyyine bu sabah rüyamda ameliyat (burun ameliyatı ) olacağım doktoru gördüm aslında gidip görüşmedim kendisiyle haziran ayında gideceğim görüşmeye ama rüyamda kendisini gördüm merak ettim neyse rüyama geçelim. doktor beyin kliniğindeymişim ve doktor bey masada oturuyor bende oturuyorum annemde varmış yanımda annem balkona çıkıyor hava almak için birşeyler konuşuyoruz sonra annem birini görüyor ameliyat olunca morarma falan oluyor ya annem korkuyor çok kötü olmuş kızın yüzü falan. neyse sonra kapı çalışıyor bir kız var tanıdığım arkadaşım ama çok yakın değiliz o geliyor saçları normalde siyah ama simsiyah boyamış saçlarını ve siyah bir elbise giymiş oturuyor oda. sonra uyandım.. tşk. şimdiden

samsak güzelim hiç güzel bir rüya değil ama şöyle bir yorum yapiym hayatında hedeflerine ulaşman için birçok engeller var ve insanlar senin hakkında iyi düşünmüyor olabilirler

severona kusura bakma canım görmemişim kayın validenle ilgili önyargıların olabilir
onunla aranı iyi tut derim

tryamour sen onu unutamamışın güzelim eski sevgilin seninlede olabilir birbaşkasıyla da bir gönül macerası geçirebilir yada bir haber alabilir

Maix kızım ah bir de güzel rüya görsen etrafında hep kötü şeyler mi oluyor bilmiyorum ama kötü haber
alabilirsin dikkatli ol

prettywitch o gördüğün kişi çok sıkıntı içinde veya çok canı sıkılacak senin ise içinde korkular var

merhaba beyyıne

1.rüyamda annemle komşunun oglunu bakkala gönderiyoruz..sonra komşu kızıyor ogluna kim gönderdi diye hemen kapıya iniyorum annemde yanıma geliyor..camdan kadına kızıyorum aglayarak annemd aglıyor..aglamaktan zor konuşuyorum..ne var yani bakkala gönderdik diye bişey mi oldu diyorum kadına..

2. üniversitede lise ögretmenimi görüyorum.aa hocam siz burdamısnız diyorum.benim görüyor şaşırıyor..ve bayılıyor kucagıma...o okulda beni gördüğü için..mutluluktan bayıldı sanırım..(halbuki üniv.gttii biliyrdu):)normalde..

teşekkürler şimdiden..

X