Suyum erken geldi 22 haftalik bebegimi kaybettim :(

Melek 31

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
17
7
39
Merhabalar

Icim yanarak ve aglayarak yaziyorum bu satirlari ikinci bebegime hamileydim 18. hafta da once pembe lekeler geldi 1 hafta sonra kan bu boyle 2 hafta surdu doktorlar sebebini bulamadilar.
Her defasinda bebegimin iyi oldugunu dinlenmem gerektigini soylediler elimden geldigince dinlendim ama son olarak 20 hafta da suyum geldi 2 hafta dayanabildik ve 22 hafta da dogdu kuzum ama yasamiyordu...
Icim yaniyor sebebi enfeksiyon degilmis suyum neden erken geldi ? Kanamalar mi Sebep oldu ? Kanamalar neden oldu henuz bilmiyorum bu durumu yasayip cevap alabilen oldumu ?

rahimle ilgili bir sikinti olabilir mi canm bu arda basin sag olsun benmde. suyum bitmisti 39 haftada. bebegim enf geciriyordu rabbim birdaha yasatmasin evlat acisini ne desem bos ates sadece. senin yuregini yakiyor ama. o kucuk melek sana sefaatci olcak hakkinda hayirlisi olsun rabbim zamnla sabir versin

Seninde basin sagolsun canim Evet cok zor...Bu aci hic gecmeyecek gibi 3 gun oldu melegimi kaybedeli gordum kucagima aldim bugun babasi onu defnetmek icin memlekete gitti
Annem yanimda 16 aylik oglum var onlarin yaninda aglamiyicam diye bogazim dugum dugum
Rahim le ilgili mi bilmiyorum ilk kanamam oldugunda kadin doktorum rahim yetmezligi olabilir demisti ama hastanedeki doktor ona peu ihtimal vermedi.

yok canm benm anlatamdim k bakma enf. geciriyordu az daha demek istedim oxur dilerim kuzum yuzde yuz. enf bence

Affedersin canim asıl ben ozur dilerim ben anlamamisim.
Rabbim yavrunu sana bagislasin butun kuzulari koruyup esirgesin insallah
amin canm benm simdi nasilsin diyecem daha kotu olcak. bu sozu soylemek inan benm icinde zor olmusla olmuse care yok. biraz kendine geldikten sonra tekrar evladin olur uzulme canm ;( yiyecek ekmegi yokmus. kendini yipratsanda olmuyor bak bir evladin daha var rabbim zor gunlerinde sana sabir versin

Aminn cok sagol, isyana girsin istemem gunah ama insan ister istemez kendini sucluyor benmi yanlis birsey yaptim diye neden oldu diye hersey cok taze acim cok taze Rabbim bunu yasayan butun annelere sabir versin

Aminn cok sagol, isyana girsin istemem gunah ama insan ister istemez kendini sucluyor benmi yanlis birsey yaptim diye neden oldu diye hersey cok taze acim cok taze Rabbim bunu yasayan butun annelere sabir versin
amin canm inan kendimi senin yerine koyuyorum bunlari. yazarken yazarken. 10 kere dusunuyorm .rabbim buyuktur sen cok guclu bir kadinsin cok iyi bir annesin oyle olmasydin bu kadar uzulmezdin kader alin yazisi yiyecek ekmegi yok kimseye aldiris etme bak ne guzel dogurganligin var belki . bir kactane daha yavrun olacaktr soyle dusun. belki dunyaya gelseydi hasta olsaydi acisini yasaydin ne olcakti her. serde bir hayir var bardagin dolu. tafafindan bak hersey kismet benm bir akrqbam var. anne rahmine girdiginden beridir kac kez dusuk. atlatti .kadin cok zahmet cekti bebek dogdu dogdugu gunden beridir. yogun bakim unitedinse down sendromlu kollari zayif karni sis kafa kocamn o anne hergun kahir oluyor doktorlar hayatta kalsa bile. hep sorunlu yasayacak nerdeyse 2 aydir o unitede herseye sukur etmek lazim k bakma uzun yazdim sadece uzuntune. ortak olmak istedim

Başın sağolsun kader arkadaşım. Seni okadar iyi anlıyorumki inan bu duygunun tarıfı ızahı yok gercektende. Bende 13 aralıkta bebeğimi kaybettim üstelik çok güzel ve rahat gecen bı hamilelik yaşamıştım oglum hiç üzmedi annesini. Küçük bi sancıyla hastaneye gıttım normal dediler eve yolladılar. Sancılarım sıklaşınva tekrar gittim ve aniden erken doğum yaptım 24 haftalık biraz önce kalbi güp güp atan yavrum doğdu 20 dakıka sonra hayattan koptu. Ustelik kuvezede koymadılar. Yurtdışında prasodur boyleymiş. Okadar yandımki bu acı geçmez biliyorum o yuzden sana tek tavsiyem içine atma ağla istediğin kadar tek iyi gelen o gerçektene. Birde burda çok bebeğini kaybeden anne var inan okudukça teselli buluyorsun. Rabbim sabırlar versin.

Sagol canim seninde basin sagolsun, Rabbim sabir versin, gercekten de kader arkadasimisiz bende oglumu 13 aralikta kaybettim
Evet o protoklleri biliyorum bende Fransa da yasiyorum.
Cok zor bir durum Rabbim bunu yasayan herkese sabir versin ve bir daha yasatmasin bu aciyi insallah

Başınız sağ olsun. Rabbim beterinden korusun inşallah. Benim bebeğim de karnımda öldü, kalp atışları durmuş malesef
Şunu soracaktım rahim filmi çektirmiş miydiniz?

Başınız sağ olsun. Rabbim beterinden korusun inşallah. Benim bebeğim de karnımda öldü, kalp atışları durmuş malesef
Şunu soracaktım rahim filmi çektirmiş miydiniz?
Cok uzuldum basiniz sagolsun,Rabbim sabir versin, benim dogumda plazenta iceride kaldi ve asiri kan kaybettim ameliyathanede beni uyutup doktorum cikarmis bu yuzden rahim filmi cekilmesi gerekiyormus 1 ay sonra cekilecek hysteroscopie dediler bana sanirim rahim filmi oluyor

Allah razı olsun. Buralarda okudukça görüyorum ki hayatta çok farklı acılar var. O yüzden Rabbim daha beterinden korusun diyorum hep. Eşim uzun süre tedavi gördü, sonra ondan sonuç alınca tüp bebek tedavisine başladık ve bu şekilde hamile kalmıştım ama kaybettik malesef. Tüp bebek merkezi de benden rahim filmi istedi. Sebebini sorduğumda "rahim içi durumun gözlenmesi için" dediler. Size de onun için sordum. Artık hamile kalmak yetmiyor, inanın bunun sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlamak daha önemli ve ciddi bi durum.

Amin kardesim Rabbim cumlemizi beterinden korusun, ben o kadar kan kaybettim ki ölumden döndum Allah korudu sukurler olsun.
Hersey nasip kismet buda bizim imtihanimiz.
Bende hamile kalmak icin sorun yasamistim bir suru test falan yorucu bir surec sizi anliyorum, banada oyle dendi yeni bir gebelikten once rahim ne durumda bakilmasi gerekiyormus, Rabbim hayirlisiyla yine hamile kalip saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Amiiiin, inşallah en hayırlı en yakın zamanda olsun ❤

Sağol canım. Fransada yaşadığını bilmiyordum gercekten. Arkadaşa histereskopı olacagını soylemişsin. Hamile kalmadan once bende olmuştum. Rahıme kamerayla girip bakıyorlar herhangı bısey varmı diye. Rahim filmi daha farklı onda rahıme sıvı enjekte edıyolar tupler acıkmı diye. Ikısıde çok kolay. Rabbim şimdiden acil şifalar versin. Benim doğumum pıskolojıj olarak zordu. Sız bedenende cok yıpranmışsınıx. Çok çok geçmişler olsun.

Canim tesekkur ederim aydinlattigin icin bilmiyordum acikcasi korkuyorum insallah iyi gelir sonuclar aci sizi ona alistimda artik onca seyden sonra, yinede korkuyorum, sen yeniden gebelik dusunuyormusun eger dusunuyorsan Rabbim hayirlisiyla yeniden hamile kalmak ve saglikla kucagina almayi nasip etsin yavrunu, ben hem istiyorum hem cok korkuyorum yine ayni seyleri yasarim diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…