sütünü elle sağanlar var mı?

aymu40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
71
0
arkadaşalr ben hala sağıyorum 25cc anca çıkıyor,el pompası ladım hiç bi işe yaramadı.acaba bu sütünü sağan anneler makineyle mi sağıyor ki çok geliyor satanlar bile varmış ya neden ya haksızlık benim neden hala azzzzzzz:jeyyar::eek:klava:

kimse yok mu içim cız ediyor ya sütünü sağıpdökenler varmış hatta sütünü satanlar varmış ya elle mi sağıyorlar bunlar elle sağma ile makinanın farkı var mı?

cnm benım kızının kılo alımı nasıl ? eger kılo alımı normalse neden 25 cc cıkıyor dıye kendını üzüyorsunkıııı .ben pompa aldım kac kere denedıysem 30 cc yı gecmedı sonra elektırıklıden aldım ılk gun ondada 40 cc cıktı sonra 4 saat bekledım tekrar denedım 50 bırınden 50 dıgerınden geldı.yanı cok takamamak gerekıyor eger bebegının kılo alımı ıyıyse demekkı sutun az ama kalıtelıdır uzme kendını bukadar

canım elle sagan makineler sagmıyo ve o sütünü çogaltmazki.medalanınkini kullanıyorum süper elektrikli bence hemen al vakit kaybetme ilk sıralar benimkide öyleydi 25 cc ama şimdi bi gögsümden 120 cc çıkıyo çok şükür

Bende medelanın tek göğüs ve amedanın çift göğüslüsü var. Her ikisindende çok memnunum. İlk başta medelanınkini aldım ama bebeğim beni ememeyince sürekli sağıp vermem gerektiği için, 20 dk bir göğsü, 20 dk diğerini sağmak çok vaktimi alıyordu bu yüzden amedanın çift göğüslü olanını aldım. Manuel olanını hiç denemedim ama hiçbirşey bu elektrikliler gibi vakumlu çekemez bence, ilk başlarda ağlayarak sağıyordum ve sütüm çok azdı, şimdi maşallah dondurucuya da koyacak kadar çoğaldı ve artık göğüslerim alıştı acımıyorlar. Gerçi ben göğüs kremi de kullanıyorum çok işe yarıyor. Bence elektrikli al tavsiye ederim.

cnm benım kızının kılo alımı nasıl ? eger kılo alımı normalse neden 25 cc cıkıyor dıye kendını üzüyorsunkıııı .ben pompa aldım kac kere denedıysem 30 cc yı gecmedı sonra elektırıklıden aldım ılk gun ondada 40 cc cıktı sonra 4 saat bekledım tekrar denedım 50 bırınden 50 dıgerınden geldı.yanı cok takamamak gerekıyor eger bebegının kılo alımı ıyıyse demekkı sutun az ama kalıtelıdır uzme kendını bukadar
kilo alımı iyi ama mama mama ben ne kadar anne sütü vermek istesemde hiç bi şey yolunda gitmiyor anlamadım denemediğim şey kalmadı bide elektrikli alayım bakalım umarım sütüm artar :1no2:

canım elle sagan makineler sagmıyo ve o sütünü çogaltmazki.medalanınkini kullanıyorum süper elektrikli bence hemen al vakit kaybetme ilk sıralar benimkide öyleydi 25 cc ama şimdi bi gögsümden 120 cc çıkıyo çok şükür

tuğba netten mi ısmarladın makinayı acaba

bende fazla olunca medelanın elektrikli pompasıyla sağıyorum,bazen içiriyorum bazende dondurucuya koyuyorum.Şiddetle tavsiye ederim .Ben internetten 97 ytl ye aldım canım.

ben wee marka elle sağılandan almıştım bebeğime 20 gün hastanede kalmış olmasına ve beni emmemesine rağmen yetebildim takma kafana ben de çok zor günler geçirdim emzirmek kadar güzeli yok canını sıkma ona yetiyorsa gerisi boş yok 50 cc yok 10cc farketmez

X