Sütü olmayan ankaralı anneler...

Linam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
31
0
Merhaba arkadaşlar ben Ankarada oturuyorum. Geçen ağustosta bebeğim oldu. Ek besinlere başladığımızdan sütüm artık fazla gelmeye başladı ve dipfriz doldu taştı. Eğer sütü az gelen veya kesilen arkadaşlar varsa, bebeğime anne sütü vermek istiyorum derseniz sütlerimi süt poşeti karşılığında verebilirim. Ayrıca hiçbir ücret talep etmiyorum. Miniğinizin süt annesi olmaktan gurur duyarım. Lütfen bana ulaşmak isterseniz özelime mail adresinizi veya tel no bırakın.

kusura bakmayın ama sizin süt verdiğiniz
bebekler bebeğinizin süt kardeşi sizinde süt çocuğunuz oluyor bu durumda
büyüyünce takip edebiecekmisiniz kimlere süt verdim diye hani ollmaz ama varsayalım büyüyünce birbirini görüp sevip bide evlenmek isterlerse neolacak dünya küçük mesela yani

Sütümü verdiğim aileyle irtibatımı koparmak niyetinde değilim canım. Sonuçta sütümü verdiğim bebeğin süt annesi oluyorum, kızımda süt kardeşi oluyor. Şu anda bir kişi ile görüşüyorum sütümü istiyor ama bebeği kız yani sorun yok :)

kutluyorum sizi tebik ediyorum valla her insan yapmaz böyle iyiliği bence çok sevaba giriyosun kardeş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…