Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Sayfalarca yorumlar yazılmış ama ben nasılsın, iyi misin'lerden başka birşey göremedim.
Sütlü tatlılar kategorisi daha önce yapılmadı mı, neden tekrarlanıyor ?

Bu sayfa sohbet sayfası tarifler http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=1213 burda
Daha çok sütlü tatlı tarifi almak içinBirkaç kategoridir yemek yapıyoruz tatlı yapsak iyi olur dedikBu sıcaklarda şerbetli tatlı olmaz,kekler pastalar yeni yapıldıEn iyisi Sütlü Tatlılar

Kim önerdi bu kategoriyi tekrar ? Meyveli tatlılar denebilirdi, veya kurabiyeler... Çikolatalı tatlılar... Havuçlu lezzetler..
Neden kategori tekrarı yapıldıgını hala anlamadım ?

Kim önerdi bu kategoriyi tekrar ? Meyveli tatlılar denebilirdi, veya kurabiyeler... Çikolatalı tatlılar... Havuçlu lezzetler..
Neden kategori tekrarı yapıldıgını hala anlamadım ?

Ben yarışma başlamadan yarışmanın sürekli takipçilerine soruyorum ve sizin bu isteklerinizi talep eden olmadıYada bu konuda açık yazıyorum keşke gelip talep etseydiniz
Tabi kategori açılır katılım olmayınca yarışma iptal edilir o zaman bir anlamı olmaz.Önemli olan sürekli yarışmaya katılan ve takip edenlerin ilgisini çekmekYarışmaya katılım olacak kategoriyi seçmek
Siz bu söylediğiniz kategoriler yapılırsa katılacak mısınız?

amin canım vay vayy bende gece yoku m

Bugün yine dışarı çıkacağım kızlarımın arkadaşlarının doğum günü var.Sonra gelince yemek falan uğraşıyorum geç oluyor.Gece takılıyorum tabi kendi çapımda kimse yok
Canım ben şimdi çıkıyorum börek yapacağımDoğum günü içinArkadaşın küçük bebeği var o sadece pasta kola ayarlayacak biz diğer arkadaşlarla birer çeşit ben börek yapacağım taze olması için sabah yaparım diye düşündüm
Hadi kaçtım

pek yoğunsun :13:

tamam canım görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…