Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
3kelebek3, bibiskremversem, Esmila, fndkfndk, lamar, Margarikotin, Nevreste, polisesi
Tekrardan tesekkür ederim oylarınız için hanımlar, sağolun :KK66:
Olamadık birinci, bi dahakine daha pratik bisey yapacam bende:KK12:

3kelebek3, bibiskremversem, Esmila, fndkfndk, lamar, Margarikotin, Nevreste, polisesi
Tekrardan tesekkür ederim oylarınız için hanımlar, sağolun :KK66:
Olamadık birinci, bi dahakine daha pratik bisey yapacam bende:KK12:

Olsun canim bir dahaki yarışmaya katil hic belli olmaz.:KK34:Sen arkadaş edin.Arkadaş arkadaşa veriyor nasilsa.:KK53:

açıkçası pek portakal seven biri değilim
magnolia daha çekici geldi gözüme ama portakallı ve çikolatalı parfede daha çok emek ve daha yaratıcı gibi gördüm o yüzden oyum adra'ya gitti
çok heycanlı olmuş bu yarışma bu arada kazanana şimdiden tebrikler herkesin eline sağlık hepsi birbirinden güzel gözüküyor :KK16:

Olsun canim bir dahaki yarışmaya katil hic belli olmaz.:KK34:Sen arkadaş edin.Arkadaş arkadaşa veriyor nasilsa.:KK53:
Bakayım emin değilim, oy alamayınca üzülüyorum çünkü :KK52: İşte onu istemedim ben de :) arkadaslarım vermesin oy bana :KK53:

açıkçası pek portakal seven biri değilim
magnolia daha çekici geldi gözüme ama portakallı ve çikolatalı parfede daha çok emek ve daha yaratıcı gibi gördüm o yüzden oyum adra'ya gitti
çok heycanlı olmuş bu yarışma bu arada kazanana şimdiden tebrikler herkesin eline sağlık hepsi birbirinden güzel gözüküyor :KK16:

Tesekkur ederim oy için.:KK16:Aslında portakal orada dekor.Daha çok çikolatalı.Evet bu sefer baya heyecanlı oldu yarısma.:KK52:

Bakayım emin değilim, oy alamayınca üzülüyorum çünkü :KK52: İşte onu istemedim ben de :) arkadaslarım vermesin oy bana :KK53:

Alısirsın merak etme.:KK1:Benim kaç kere katıldıgımı tahmin bile edemezsin.:KK1:Evet bende istemedim.Bu arkadaşlık değil yemek yarışması.

Alısirsın merak etme.:KK1:Benim kaç kere katıldıgımı tahmin bile edemezsin.:KK1:Evet bende istemedim.Bu arkadaşlık değil yemek yarışması.
Aynen.Aynen.:KK66:
En azından tesselli ikramiyesi var:KK1:
Tatlılı, pastalı bi kategori çıkarsa damlarım ben :KK70: aslında laz böreği yapacaktım ben ama aksilik oldu gerçi yine alamazdım oy ama neyse :KK52:

Pro oldun dimi.Ben de yarismadan kazanmistim.:KK1:Lazboregi yapsaydin super olurdu bak.Ramazan yarismasina yap.:KK53:

evetttt kıpkırmızı oldum :KK52:
bakıyım ilham gelsin önce :KK53:
heyyy eşit oy var nolacakkkkkk :KK30:

Son düzenleme:
Oylar eşit ne olacak simdi.:KK53:Süre doldu dimi.

Adra kaldık berabere :) düşündüğüm başıma geldi oyumu sana verdim berabere kalırız yada 1 oyla yener dediydim😆😆

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ikinize de hediye verecekler bence :KK23:
tabi ikiniz arasına tekrardan oylama da yapılabilir :p

X