Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Öyle tabiki:KK60:
Eşim çok aramaz ben tatlı canavarıyım:KK9:Şuan çok iyiyim ama iftar sonrası ne olur bilmiyorum:KK53:

Hurma ye Nevoş.:KK34:Tatlı ihtiyacını baya karşılıyor.Ben çayı hep hurmayla içtim son aylarda.Tatlıyı çok aramadım deli gibi:)

günümüz yemek düşünmekle geçiyor ben de ramazanı o yonden sevıyrm:KK34: kahvaltıyı topla öğle yemeği- meyve-çerez mutfaktan cıkılmıyor..
ne zamandır yapamadığım işlerimi yaptım bugün iftar menüm de belli bugün rahatım:KK34:

iftarda ne yiyosun bebişim buarada sorularını bana da sorabilürsün:KK1:

bilmem ki ne sorsam :KK76::KK76::KK76::KK51::KK1:

Çok yiyip bayılıp kaldınız mı naptınız.:KK1:

Bir Küçük Eylül Meselesi filmini izleyelim dedik baydı da baydı.:KK37:Hiç güzel değilmiş.

Hayırlı geceler canım:KK19:Biz dışarı çıktık sonrada eşim pcyi ele geçirdi:KK9:
Yok çok fazla yemedim:KK76:
Oh gezdiniz demek.Bilgisayarı ele geçirmek için seni dısarı cıkarıp gözünü boyamıs olmasın esin.:KK1:Ben de çok yemedim:)

Oh gezdiniz demek.Bilgisayarı ele geçirmek için seni dısarı cıkarıp gözünü boyamıs olmasın esin.:KK1:Ben de çok yemedim:)

Canım iftara yakın çıktık eve yakın bir piknik alanı var.Çocuklar tüm gün sıkıldılar alıp oraya gittik:KK56::KK55:Yok o her şekilde ele geçirirdi pcyi:KK53:
Afiyet olsun:KK56:Bakalım tatlıdan ne kadar uzak duracağım çok merak ediyorum:KK60:
Bu kategori bitmek üzere yeni kategorimiz Ramazan sofrası:KK56::KK52::KK52:

Canım iftara yakın çıktık eve yakın bir piknik alanı var.Çocuklar tüm gün sıkıldılar alıp oraya gittik:KK56::KK55:Yok o her şekilde ele geçirirdi pcyi:KK53:
Afiyet olsun:KK56:Bakalım tatlıdan ne kadar uzak duracağım çok merak ediyorum:KK60:
Bu kategori bitmek üzere yeni kategorimiz Ramazan sofrası:KK56::KK52::KK52:

Ne güzel hep ozenmisimdir öyle yapanlara.İyi yapmışsınız.Yirmi gün şekerden tatlıdan uzak duran güya hic aramıyormuş sonrasında.Sen diyet yaptın uzak durdun ama canın istiyor dimi.

Yeni kategoriyi ben almayayım.Kesin ve net.:KK53:

Son düzenleme:
Ne güzel hep ozenmisimdir öyle yapanlara.İyi yapmışsınız.Yirmi gün şekerden tatlıdan uzak duran güya hic aramıyormuş sonrasında.Sen diyet yaptın uzak durdun ama canın istiyor dimi.

Biz çok sık çıkıyoruz canım sakin güzel bir yer eve de yakın:KK31:Bugün kendimizi iyi hissettik o yüzden çıktık böyle giderse sık sık yaparız:KK55:
Aslında çok istemiyor ama korkuyorum:18:Ben annemlerde dikkat etmedim ne bulduysam dozunda yedim:KK9:O yüzden pek ara vermiş sayılmıyorum:KK1:
Daha önce geçirdiğimiz tüm Ramazanlarda hergün tatlı yiyorduk alışkanlıklar:KK9:Ondan dolayı takıntılı olabilirim diye korkuyorum:18:

Biz çok sık çıkıyoruz canım sakin güzel bir yer eve de yakın:KK31:Bugün kendimizi iyi hissettik o yüzden çıktık böyle giderse sık sık yaparız:KK55:
Aslında çok istemiyor ama korkuyorum:18:Ben annemlerde dikkat etmedim ne bulduysam dozunda yedim:KK9:O yüzden pek ara vermiş sayılmıyorum:KK1:
Daha önce geçirdiğimiz tüm Ramazanlarda hergün tatlı yiyorduk alışkanlıklar:KK9:Ondan dolayı takıntılı olabilirim diye korkuyorum:18:

Canin isterse az birşey yersin napacaksin.:KK1:Ama başlarsan da devami gelir mi bilmem:)Cildi yaşlandırıyormuş onu düşün yeme.Benim cildime birşey olmuyor ben yiyebilirim.:KK9:

Davulcu geldi bu saatte.:KK37:

Nevos ben sahura kadar uyuyayim biraz.İyi geceler canım.:KK16:

Bakıp geçmeyin oylama her KK'lının hakkıdır.:KK52:

X