Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Ben su içemeyeceğime seviniyorum.Çünkü hiç sevmiyorum içmeyi.:KK37:Ama mecbur içeceğim iftardan sonra da.Bir de sabah ne yiyeceğim derdi yok.O da güzel.:KK1:Öğlen son kez ne yesem acaba.:KK60:

günümüz yemek düşünmekle geçiyor ben de ramazanı o yonden sevıyrm:KK34: kahvaltıyı topla öğle yemeği- meyve-çerez mutfaktan cıkılmıyor..
ne zamandır yapamadığım işlerimi yaptım bugün iftar menüm de belli bugün rahatım:KK34:
ahahah gelınce o zaman :KK23::KK23::KK9::KK9::KK9:

iftarda ne yiyosun bebişim buarada sorularını bana da sorabilürsün:KK1:

Dimi can çıkmadan umut kesilmez.:KK52:
Tabi ki:KK52:
günümüz yemek düşünmekle geçiyor ben de ramazanı o yonden sevıyrm:KK34: kahvaltıyı topla öğle yemeği- meyve-çerez mutfaktan cıkılmıyor..
ne zamandır yapamadığım işlerimi yaptım bugün iftar menüm de belli bugün rahatım:KK34:

iftarda ne yiyosun bebişim buarada sorularını bana da sorabilürsün:KK1:

İftar menüsünü alalım:KK56: Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz:nazar::KK52::KK52::KK52:

Evet sabah ne yiyeceğim derdi yok,öğlen ne yiyeceğim derdi yok.Eve gidiyorsun hop sofraya kuruluyorsun.:KK1:Herkes sofrada oluyor.Yemek işi bitip bulaşıklardan sonra güzelce de bir çay demlendimi ohh gel keyfim gel.:KK53:Yanında tatlı da olsun ama.:KK52:

Evet sabah ne yiyeceğim derdi yok,öğlen ne yiyeceğim derdi yok.Eve gidiyorsun hop sofraya kuruluyorsun.:KK1:Herkes sofrada oluyor.Yemek işi bitip bulaşıklardan sonra güzelce de bir çay demlendimi ohh gel keyfim gel.:KK53:Yanında tatlı da olsun ama.:KK52:

Tatlı mı:KK30:Ben tatlı yapmayacağım eşimle anlaştım:KK53:Umarım başarılı olurum:KK9:

ailenleydın demi sen ne güzel sofraya kurulması :KK16:ben kurulmadan önce biraz mutfak mesaisi yapmak durumundaym:KK1: ama olsun mutfak işini sevıyrm,
ramazanda şerbetli tatlı da güzel gidiyor ama haaa:KK56:

Son düzenleme:
ailenleydın demi sen ne güzel sofraya kurulması :KK16:ben kurulmadan önce biraz mutfak mesaisi yapmak durumundaym:KK1: ama olsun mutfak işini sevıyrm,
ramazanda şerbetli tatlı da güzel gidiyor ama haaa:KK56:

Valla ne bulaşık derdim var ne yemek.Çayım da önüme geliyor.:KK52:Bakmayın burada yemekler sunduğuma aslında çok tembelim ben.:KK60:

Şerbetli şerbetsiz hiç farketmez.Havada karada götürürüm.:KK9:

Valla ne bulaşık derdim var ne yemek.Çayım da önüme geliyor.:KK52:Bakmayın burada yemekler sunduğuma aslında çok tembelim ben.:KK60:

Şerbetli şerbetsiz hiç farketmez.Havada karada götürürüm.:KK9:

ohhhh ne güzel özledim annemin yemeklerini:KK56: keyfını çıkar bu günlerin:KK76:

X