Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
İyiyim canım.Sen nasılsın?

Burası da çok sıcak.Daha da sıcak olacakmış.Ramazan da geldi.İnşallah o zaman biraz serinler.

Belli olmaz.Şu an önde gidiyorsun.Şansın çok bence.

Bende iyiyim canım İnşallah Rabbim Ramazan serinliğini verir yine Yok yok şuanda öyle hissettim ben aslında kazanmak değildi ama amacım oylama başlayınca heyecanlandım işte

Bende iyiyim canım İnşallah Rabbim Ramazan serinliğini verir yine Yok yok şuanda öyle hissettim ben aslında kazanmak değildi ama amacım oylama başlayınca heyecanlandım işte

Heyecanlı oluyor dimi.Sen bu tadı aldın.Bundan sonraki yarışmalarda sık sık görürüz artık seni.

Tiramisu olsada yesek
Haftasonu yapıyorsun pazartesi görüyorum bizde tadını almış kadar oluruz
Heyecanlı oluyor dimi.Sen bu tadı aldın.Bundan sonraki yarışmalarda sık sık görürüz artık seni.

Evet bu tat çok başka yenilince pes etmemeye çalışacağım oyunda kaybedince hep oyun bozanlık yaparım ama

blueworld, cnntgrk, fatosbrn, glsnkvlk, gülçin06, KK Pro ÜyeHanimKelesimiGetir, huzur33, KK Pro ÜyeNILBERA, Sevdee, sezen_, sndz, statistician, TUUBA

çok teşekkür ederim bayanlar

Ayrıca,

Ledun ve quarta

Size de çok teşekkür ederim oy için.:119:

hepsi harika görünüyor bende katılacaktım fotoğraflarım silinmeseydi eğer neyse kısmet değilmiş ben sonlara doğru oy kullanacağım çünkü karar veremedim hepsi harika görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…