Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
PembeLokum, Soleil, nazarboncugu05, eylul05, arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum beğenmeniz beni gerçekten mutlu etti

Son düzenleme:
PembeLokum, Soleil, nazarboncugu05, eylul05, arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum beğenmeniz beni gerçekten mutlu etti

Kuzumm sen yaparsın da güzel olmaz mı Eminim ki lezzetide çok çok güzel olmuştur. O tatlıyı yaparken ki heyecanın, isteğin en önemlisi de sevgin yeter

Kuzumm sen yaparsın da güzel olmaz mı Eminim ki lezzetide çok çok güzel olmuştur. O tatlıyı yaparken ki heyecanın, isteğin en önemlisi de sevgin yeter

Büşüm teşekkür ederim yeter tabisi de biliyorum ben arkadaş olarak yanlış anlaşılmasın diye demiştim keşke tattırabilseydim keşkebir gün nasip olur inşallah

sanırım kimse beğenmedi pastamı çok mu kötü yapmısım ki

saol canım benim teşekkür ederimm :))
rica ederim canım, pabucum dama atıldı benim =( bir zamanlar kaderim diye arardın sitede beni =)) hatırladın mı başkasıyla ilgilenince kızardın =))) şimdi anne oluyorsun inşallah.ne günler geçti değil mi canım.

evet canım hatırlamazmıyım :))) anne olucamm evett allahıma şükürler olsunn o günlere geri dönmek istemem açıkcasıı allahım kurtardıı :)

evet canım hatırlamazmıyım :))) anne olucamm evett allahıma şükürler olsunn o günlere geri dönmek istemem açıkcasıı allahım kurtardıı :)

yok ben tatlı anıları söylüyorum kuzum =)) eteğimde dolaşıp bıcırbıcır, bana trip atmalarını hatırladım Allah kimseye o günleri yaşatmasın inşallah.

yok ben tatlı anıları söylüyorum kuzum =)) eteğimde dolaşıp bıcırbıcır, bana trip atmalarını hatırladım Allah kimseye o günleri yaşatmasın inşallah.

ayy evett :))))))))))) hatırlıyorumm aminn canım göstermesın tabıkıde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…