Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
adra benım de ilk yarışmama katılmıştı adra yemek topiği açmalı ya çita çok yükseliyor o katılınca
ben yokken ne cok gelişme olmuş yeni yeni tarifler gelmiş herkesin ellerine sağlık

O size özel değil canım.Ben her yarışmaya katılıyorum çünkü.

adra benım de ilk yarışmama katılmıştı adra yemek topiği açmalı ya çita çok yükseliyor o katılınca
ben yokken ne cok gelişme olmuş yeni yeni tarifler gelmiş herkesin ellerine sağlık
Seviliyor evet bende sabah farkettim gözüm korktu
Ayağım uğurlu geldi denir ona.Bir de seni yalnız bırakmak istemedik.İlk katıldın ya korkma diye.

Benimde uğurlu geldi ama dimi ayağımı sürştüm Oyy çok teşekkür ederim gözüm korktu evet ama siz yanımdasınız ya yeter

Selam
Anket açılmamış:26:
Çok sık gelemiyorum, ben oylama yapmadan sona erdirmeyin anketi
Katılımcılara bol şans diliyorum

Seviliyor evet bende sabah farkettim gözüm korktu

Benimde uğurlu geldi ama dimi ayağımı sürştüm Oyy çok teşekkür ederim gözüm korktu evet ama siz yanımdasınız ya yeter

Evet sen uğurlu geldin işte.Pazar günü herkes atak yaptı.Türk değilmiyiz herşeyi sona saklarız.

ben bir an önce konuyu acayım derken malzemelerimi eksik yazmısım ya
aranız da yapacak olursa limonlu kısıma 3-4 yumurta, sosuna da yarım limon ekleyecek

ay ne iyi olur :) malzemelerimin resmi de görünmüyor, acemi aşçı olup çıktım resmen başıma herşey geldi, bir de sonuncu oldum mu tamamdır

İlk seferde olur öyle şeyler.Ben pastalar yarışmasında pastayı tam üç kez yapmıştım:)Sonuncu,ikinci,üçüncüyü boşver.Eğlenmeye bak.

İlk seferde olur öyle şeyler.Ben pastalar yarışmasında pastayı tam üç kez yapmıştım:)Sonuncu,ikinci,üçüncüyü boşver.Eğlenmeye bak.

aynen ya yaptığım şeyi paylaşmak bile güzel:)hatta arkadaşım yaptı ve beğendi ya en azından mahcup olmadım bu yetti bana:))

Tariflermi çoğalmış yoksa bana mı öyle geliyor
Maşallaahhhh son dakika tarifleri ile epey bir katılım oldu..
Sanırım yeni tarfilerin farkedilebilmesi için anket geç açılacak...

Tariflermi çoğalmış yoksa bana mı öyle geliyor
Maşallaahhhh son dakika tarifleri ile epey bir katılım oldu..
Sanırım yeni tarfilerin farkedilebilmesi için anket geç açılacak...

Bu sefer ilk defa yarismaya katilan da cok.

Benim gibi :)

Cok keyifliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…