SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Ama gercekten oyle olmus olabilir
İkisinin ayrı ayrı oyle soylemesi tuhaf
Hakan kendi gecmek istedi diye düsünüyorum ben de
Turabi ile Sema değil de Turabi ile Merve ayrı ayrı söylediler.. Turabi söylerken Sema oradaydı ve "oturduğun yerden yorum yapmaya benzemez" dedi Hakan için..
Ve hakan karşıya geçtikten sonra, adalarına dönerken teknede bile biri bizden kaçtı dese, hepsi röpartajda ayrı ayrı bizden kaçtı diyebilir..
Ki sırf Hakan değil, ben bile oturduğum yerden ünlülerde olmamalı dedim.. O hayli hissetmiştir bunu

Hakan a helal olsun ya gönüllülere iyi moral verdi hele ki ilk oyunda tecrübeli takıma karşı ilk oyunda o kadar sayı almak büyük başarı dedi gönüllüler o sözden sonra büyük moral buldu Hakan olmasa gönüllüler toparlanamazdı patır patır oyun verirlerdi. Hakanı merakla ve keyifle izliyorum aşırı zeki ve zeki oldugu için direk atış çalışmış. Turabi nin atışı iyidir ama Hakanın karsısında baya panikledi iki üç atış kaçırdı. Anıl ı çok sevdim bir de Hilmiceme bir şey oldu sanıp elini uzatıp kaldırmaya çalışması falan nasıl saf ve temizler gerçekten Hakan ın dediği gibi , kızlarını begenmedim bir tek gönüllülerin.

Aynen Turabi yorumcu olsa melaike olacaktı sanki.. Hakanıda sevmem ama o Sema eleştiriyor ya.. Sanki çok doğru davranmış gibi.. Bu senede Turabi,Hilmi ve kaptanına yakın..
Hakan her nekadar bana itici gelse de bu kadar kişinin cekistirmesinden dolayi Hakan'a değilde eleştirenlere kızıyorum. Merve,Turabi,Sema daha var da var adamı çekiştiren.Tamam Hakan da belli ki kurnaz ve ortalığı karıştıracak potansiyele sahip.Artık izledikçe taraflarimiz netleşecek.

Hakan a helal olsun ya gönüllülere iyi moral verdi hele ki ilk oyunda tecrübeli takıma karşı ilk oyunda o kadar sayı almak büyük başarı dedi gönüllüler o sözden sonra büyük moral buldu Hakan olmasa gönüllüler toparlanamazdı patır patır oyun verirlerdi. Hakanı merakla ve keyifle izliyorum aşırı zeki ve zeki oldugu için direk atış çalışmış. Turabi nin atışı iyidir ama Hakanın karsısında baya panikledi iki üç atış kaçırdı. Anıl ı çok sevdim bir de Hilmiceme bir şey oldu sanıp elini uzatıp kaldırmaya çalışması falan nasıl saf ve temizler gerçekten Hakan ın dediği gibi , kızlarını begenmedim bir tek gönüllülerin.
Evet erkekleri cok saf temiz ve iyi niyetli gercekten.hakan onlara iyi gelecektir mutlaka.hakanin oraya gecmesi hem kendisi icin,hemde gonullluler icin harika oldu

X