SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Bu yıl takip etmek istemiyorum aslında. Turabi'den nefret ediyorum çünkü. Ama Murat Ceylan sevgimde agir basiyor. Neden tekrar katildi bilemiyorum. Gorunce şaşırdım. Bugunku bolume de bi 10 dakika baktim. Murat naif iyi huylu bu yarisma ona gore degil. Gecen yil Adem'i severdim ama hemen senesine tekrar katilmasi sacma olmuş. Yenilen pehlivan gurese doymazmis misali. Hilmicem'i ise Turabi ibisiyle beraber oldugu yarışmada silmis hatta izlemeyi birakmistim.

Gordum ki Hilmi ve Murat'ta dost kalmamislar. Hilmi Turabi ile olacaksa zaten Murat'a yanasmasin. Hilmi'ye hala sinirliyim. Murat Adem'le anlasabilir gibi ama baya farklilar bilemedim.

Simdi zaten bisey belli olmaz, 10 dakika baktim zapladim. Cok erken. En önemlisi oyunlar hala cocuk parkurundan hallicw. Hic mi CBS Survivor izlemiyor Acun. Adamlar ne bicim oyunlar yapiyorlar. Bizimkini gorunce bu mu diyorum.

merve ve turabi hakanla aynı adada kaldılar. onların geçinememelerini anlıyorum da semaya ne oldu, o niye sevmiyor. adam yorumcu panoramada konuşması normal ki semayı överdi diye hatırlıyorum.
hakanı sevmem ama semayı daha da sevmem. turabiye yanaşmaya başladı hemen.

Bu yıl takip etmek istemiyorum aslında. Turabi'den nefret ediyorum çünkü. Ama Murat Ceylan sevgimde agir basiyor. Neden tekrar katildi bilemiyorum. Gorunce şaşırdım. Bugunku bolume de bi 10 dakika baktim. Murat naif iyi huylu bu yarisma ona gore degil. Gecen yil Adem'i severdim ama hemen senesine tekrar katilmasi sacma olmuş. Yenilen pehlivan gurese doymazmis misali. Hilmicem'i ise Turabi ibisiyle beraber oldugu yarışmada silmis hatta izlemeyi birakmistim.

Gordum ki Hilmi ve Murat'ta dost kalmamislar. Hilmi Turabi ile olacaksa zaten Murat'a yanasmasin. Hilmi'ye hala sinirliyim. Murat Adem'le anlasabilir gibi ama baya farklilar bilemedim.

Simdi zaten bisey belli olmaz, 10 dakika baktim zapladim. Cok erken. En önemlisi oyunlar hala cocuk parkurundan hallicw. Hic mi CBS Survivor izlemiyor Acun. Adamlar ne bicim oyunlar yapiyorlar. Bizimkini gorunce bu mu diyorum.
Turabiyi neden almis ki acun ayip yaaa ekranda gormeye bile tahammulum yok o adami.firsatini buldugu an yine saldiri pesinde.nefret ediyorum haksizlik oldu.insallah potaya girer gider nolur gitsin

merve ve turabi hakanla aynı adada kaldılar. onların geçinememelerini anlıyorum da semaya ne oldu, o niye sevmiyor. adam yorumcu panoramada konuşması normal ki semayı överdi diye hatırlıyorum.
hakanı sevmem ama semayı daha da sevmem. turabiye yanaşmaya başladı hemen.
Bende ayni dusunuyorum.sirf turabiye yalakalik yapcam diye,hic tanimadigi husumeti olmadigi biri hakkinda sacma sapan yorum yapiyor.ne kadar vasifsiz bi kadin yaaa.zaten sevmezdim simdi iyice nefret ettim

Turabiyi neden almis ki acun ayip yaaa ekranda gormeye bile tahammulum yok o adami.firsatini buldugu an yine saldiri pesinde.nefret ediyorum haksizlik oldu.insallah potaya girer gider nolur gitsin
O biraz zor gider.Gidecegini sanmıyorum. Giderse o atarlı lafları kim yapacak?:mapus::ukala::ukala:

Selam :)
Sukur gece kabuslarima girmedi nagihan:KK70:
Neyse baya yerdik ama Allah var en guclu iki kadin yarismaci arasinda nagihan bana gore.
Nagihan ve merve.

Erkeklerden turabi yine formundaydi. Kaldigi yerden devam etti. Murat "nereye geldim ben la" der gibi bi alisamadi ortama sanki. Adem de iyiydi. Hilmi beni cok sasirtti. O speedy gonzales hilmi olmus kalas. Yukardan hakan pire gibi atladi ağa ama hilmi yuvarlana yuvarlana indi o da totosunun ustune. O bana garip geldi, beklemezdim ondan. Ve atislari da cok cok berbatti. Ama acilacagina eminim. Hakani panoromada ove ove bitiremediler. Sevemiyorum sevemicem. Gozlerinden hinlik akiyor. Onunde koskoca bi gobek. Kondisyon sifir yani. Zamanla gorucez bakalim o adayi nasil karistiracak. Daha ilk gunden kiza seni yazacaklar dedi baksaniza..

Ilk izlenimlerim bunlardi.

nagihan estetikleri olunca türkiye'de güzel görünüyordu ama adada yüzü gözü çok şişmiş, gözleri çizgi gibi kalmış.
adem dişlerini yaptırmış henüz görüntüsüne alışamadım.
semanın saça diyecek hiç bir şey bulamıyorum, şok.
mervenin kirpikleri ve zayıflığı dikkatimi çekti, omuzları hiç kalmamış.
sahrayla mervenin kirpikleri ekleme ama dökülmicek mi adada.
nihat epey bir yaşlanmış duruyor içlerinde.
murat ceylan çok efendi, ilk yarışmada da çok mantıklı kendini düzgün ifade ederdi. o kadar kavgacı hırslı insanın arasında ne olacak merak ediyorum.

nagihan estetikleri olunca türkiye'de güzel görünüyordu ama adada yüzü gözü çok şişmiş, gözleri çizgi gibi kalmış.
adem dişlerini yaptırmış henüz görüntüsüne alışamadım.
semanın saça diyecek hiç bir şey bulamıyorum, şok.
mervenin kirpikleri ve zayıflığı dikkatimi çekti, omuzları hiç kalmamış.
sahrayla mervenin kirpikleri ekleme ama dökülmicek mi adada.
nihat epey bir yaşlanmış duruyor içlerinde.
murat ceylan çok efendi, ilk yarışmada da çok mantıklı kendini düzgün ifade ederdi. o kadar kavgacı hırslı insanın arasında ne olacak merak ediyorum.
Ademin dislerini gormemistim dur bi bakim

Yürür ama oylamada kaybedebilir. Ben zaten oylamalarda hile yapıldığını düşünüyorum. Son şampiyonlara inanmıyorum pek.
Bencede hile var gecen sene adem cok fazla oy aldi hatta noter bas katibi mahkemeye cikmis hile yapildigina dair.ogeday da hakediyodu ama acun orda hile yapti bence.diger yarismalarda yapti mi bilmiyorum ama.

Bencede hile var gecen sene adem cok fazla oy aldi hatta noter bas katibi mahkemeye cikmis hile yapildigina dair.ogeday da hakediyodu ama acun orda hile yapti bence.diger yarismalarda yapti mi bilmiyorum ama.
Mahkemeye mi çıkmış? Bunu duymamıştım ben. Murat ceylan ve merve benim favorim. Hilmiyide severdim turabiyle kanka olmadan önce.

Mahkemeye mi çıkmış? Bunu duymamıştım ben. Murat ceylan ve merve benim favorim. Hilmiyide severdim turabiyle kanka olmadan önce.
Evet mahkemelik olmuslar hepsi.hile yapildigina dair sikayette bulunan cok ciddi bi kitle var.bencede hile yapildi.evet hilmi turabiyle kanka olunca herkesin gozunden dustu.bu sene sanki biraz ayri durmak istiyo ondan zamaninda cok elestiri aldigi icin.benimde favorim adem ve damla.ikisinden birinin birinci olmasini isterim.ama adem olursa daha cok sevinirim :)) merveninde kazanmasini isterim ama dün biraz izledim fazla onyargili geldi bana.zamanla belki fikirlerim degisir onunla alakali ama bakalim

X